דף הבית > תקנון

תקנון

תקנון אתר ביבוקס – Bbooks.co.il

לפני השימוש באתר ביבוקס Bbooks.co.il (להלן “האתר”), אנא קראו תנאים אלה (להלן “התנאים”) בעיון.
כניסה לאתר ו/או שימוש בשירותי באתר מהווה את הסכמה ואישור של התנאים ומהווים את הצהרתכם כי קראתם את התקנון, הבנתם את תוכנו ואישרתם אותו.
אודות האתר:
האתר הוקם על ידי חברת ביבוקס – Bbooks.co.il  (להלן “ביבוקס”) ומספק חנות אינטרנטית למכירת ספרים ושירותי סליקה לספרים מודפסים, דיגיטליים וכתבי עת. האתר הוקם כדי לתת במה ופרסום נוסף לספרים בהוצאות פרטיות או מסחריות ולאפשר במה מרכזית בו ניתן למצוא ספר רב של ספרים מכל הסוגים, היוצרים או ההוצאות, (להלן “הספקים”) מצהירים שהם בעל הזכויות לפרסום הספרים ולמכירתם.
השימוש באתר האינטרנט כפוף לתנאי השימוש המפורטים בהמשך.
כל התכנים המפורסמים באתר מגיעים מהסופרים או מאתרי ההוצאות. אם חלה טעות או אם נפגעתם מתוכן כלשהו באתר, ניתן לפנות אלינו דרך טופס צור קשר בדף אודותינו ואנו ונטפל במהירות וביעילות.
כל התכנים המפורסמים באתר הם באחריות הספקים. תביעות דיבה, נזיקין, הפרת זכויות יוצרים וכו’ הם על אחריות הבלעדית של הספקים, ולא של אתר ביבוקס.
האתר שומר לעצמו את הזכות להסיר ספר אשר פוגע בזולת או מפר זכויות יוצרים ללא הודעה מראש לבעל הספר.
בעת פרסום כותר, הספקים מאשרים שהם הבעלים של הקניין הרוחני של הכותר, והספקים מרשים לאתר לעשות בהם שימוש באתר. כמו כן, השימוש הוא ללא הגבלת זמן וללא תשלום מצד האתר.
כמו כן, לאתר יש אפשרות לשנות ולערוך את התכנים ולהתאים אותם לציבור הגולשים באתר.

שליחת הספרים לאפליקציה, לטאבלט ולמחשב

הספרים באתר ביבוקס נשלחים ישירות לאפליקציית הליקון, את האפליקציה ניתן להתקין על מכשירים עם מערכת הפעלה אנדרואיד וIOS (מכשירי אפל – אייפון ואייפד). קראו עוד בעמוד – “איך לקרוא ספר דיגיטלי” הספרים נשלחים מיד לאחר הרכישה על ידי מערכת אוטומטית, המערכת תלויה בעומסים ולכן יתכנו עיכובים, בכל מקרה של עיכוב מעל לעשר דקות ניתן לפנות אלינו באימייל או בתיבת הצור קשר. בכל מקרה אנו נשלח את הספר בהקדם האפשרי. ספר שנקנה נשאר זמין באפליקציה ולא נמחק בצורה אוטומטית – יש אפשרות למחוק ספר מהאפליקציה בכל עת. ספרים לקריאה בכשירי קינדל נשלחים ישירות למכשיר הקינדל מיד לאחר הרכישה, יש לאשר את כתובת האימייל שלנו כשולח מורשה באמזון לפני הרכישה – קראו עוד על “איך לקרוא ספר בקינדל”.

הצטרפות לרשימת תפוצה

כל גולשי האתר (להלן “הגולשים”) אשר מזינים את כתובת הדואר האלקטרוני שלהם בטופס ההרשמה מאשרים בזאת לאתר לשלוח להם הודעות וחומר פרסומי מעת לעת.
מנהלי האתר מתחייבים לא להעביר פרטים אלו לשום גורם צד ג’.
ישנה אפשרות של הסרה מרשימת התפוצה בתוך האימיילים שנשלחים לגולשים, לחיצה על כפתור ההסרה באימייל זה יסיר את הכתובת באופן מיידי.
כמו כן, בעת שליחת אימייל חוזר לאתר ביבוקס עם המלה “הסרה” בשורת הנושא, אתר ביבוקס מתחייב להסיר את המייל שממנו נשלחה ההודעה.

קנייה באתר

האתר מאפשר לגולשים לקנות ספרים באמצעות מערכת הסליקה של צד ג’ (להלן “שרותי סליקה”). הכספים שנסלקים נכנסים לחשבון ביבוקס ומועברים לספקים ו/או להוצאות הספרים.
באחריות הספקים ו/או ההוצאות לספק לקונים את הספרים במצב טוב בתוך 14 ימי עבודה.
ספרים במכירה מוקדמת יסופקו ללקוחות תוך 14 ימי עבודה מיום סיום המכירה המוקדמת.
אחריות המשלוח והצגת אישור השליחה הם על הספקים בלבד. ביבוקס לא אחראית על אופן המשלוח וטיב המשלוח.
ביבוקס לא שומרת את פרטי מספר כרטיס האשראי ופרטי העסקה למעט מספר אסמכתא.
פרטים אלו נשמרים בחברת שרותי סליקה לצורך אימות עסקאות, חברת שרותי סליקה עומדת בתקנן הישראלי.
ביבוקס אינה אחראית לביצוע לסליקה ולאבטחת הסליקה, יש לציין שדף התשלום באתר מאובטח בתקן DSS-PCI. בכל בעיה בנוגע לתשלום, אופן התשלום או חיובים נוספים ניתן לפנות שרותי סליקה, ניתן לקבל פרטי התקשרות על ידי יצירת קשר עם צוות האתר בכתובת: info@bbooks.co.il
במקרים דחופים ניתן לחייג למספר – 077-3406040 מהשעה 11:00 עד 16:00.
החיובים מתבצעים לפי תנאי השימוש של חברת שרותי הסליקה.
הגולשים מצהירים ומתחייבים שהם מודעים לתקנות האתר ומסכימים להוראותיו ולא תהיה לו או לה או למישהו מטעמם כל טענה או תביעה במישרין או בעקיפין כנגד בעלי האתר.

ביטול עסקה

ביטול עסקה על פי חוק הגנת הצרכן 1981. בתנאי שנשלח דואר אלקטרוני ובו עם דרישה לביטול העסקה לכתובת info@bbooks.co.il עם פרטי הרכישה, תאריך הרכישה או מספר ההזמנה.
יש לוודא כי קיבלתם תשובה חזרה מאתר ביבוקס.
ביטול הזמנת ספרים מודפסים או כל מוצר פיזי אחר אשר לא יצא למשלוח עד לרגע בקשת הביטול בעלות דמי טיפול 20 ש”ח.
ביטול הזמנת ספרים מודפסים או כל מוצר פיזי אחר אשר יצא למשלוח אך טרם סופק ללקוח עד לרגע בקשת הביטול בעלות דמי משלוח חוזרים 67 ש”ח + דמי טיפול 20 ש”ח.
ביטול הזמנת ספרים דיגיטליים אפשרית במידה והספר הדיגיטלי לא הגיע לאפליקציה בעלות דמי טיפול 20 ש”ח.

הגבלת פרטיות

ביבוקס לא יפגע בפרטיות הלקוח ויפעל בהתאם לחוק הגנת הפרטיות 1981.

מדיניות פרטיות

 • כדי לרכוש מוצר או שירות ו/או כדי לתת הצעה במכירות באתר, יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר תלווה אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
 • לתשומת ליבך: שם המשתמש והסיסמא האישית נועדו לשימושך בלבד והינך נדרש לשמור על סודיותם. אם תבחר להעבירם לאחר או לאפשר לאחר לעשות בם שימוש, בכל דרך שהיא, ביבוקס תהא רשאית להניח שכל מי שביצע פעולה באמצעות שם המשתמש והסיסמא האישית שלך עשה כן על פי הרשאה ממך. בכל מקרה, ביבוקס לא תישא באחריות לכל פגיעה בפרטיותך שתיגרם עקב שימוש לא מורשה כאמור בשם המשתמש ובסיסמתך האישית.
 • בכל שלב הגולשים יכולים לשלוח אימייל לכתובת: info@bbooks.co.il בבקשה לאפס סיסמא.
 • למשתמש ידוע והוא מסכים בזאת כי כל הפרטים שמסר ביבוקס במועד הרישום לאתר ו/או הנובעים מפעילותו באתר ובכלל זה מידע שנאסף אודות הלקוח במהלך הגלישה, ייאגרו במאגרי המידע של ביבוקס ברישומו לאתר ושימוש בו המשתמש מאשר לביבוקס בע”מ לאגור מידע כאמור וכן להעביר, ככל שיידרש, מידע כאמור בין חברות שונות בקבוצת ביבוקס.
 • ככל שהמוצר או השירות שהוזמן על ידך באתר יסופק לך ישירות על ידי הספק, המידע הנ”ל יועבר לספק הרלבנטי על מנת לאפשר את אספקת המוצר או השירות לידך בהתאם לפרטים שמסרת במועד הרישום לאתר ו/או ביצוע הרכישה. ביבוקס עושה מאמצים לשתף פעולה עם ספקים אמינים ובעלי מוניטין בלבד ונוקטת במאמצים סבירים ומקובלים מול הספקים בכדי למנוע שימוש לרעה על ידם במידע המועבר אליהם על ידי ביבוקס ואולם ביבוקס אינה אחראית לכל שימוש שיעשה ע”י הספק במידע שהועבר לו.
  מעבר לשימוש הנ”ל ביבוקס מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם, אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. ביבוקס תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.
 • ביבוקס נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן. עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, ביבוקס לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה ייאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.
 • לתשומת ליבך: בכל שלב ניתן לבצע הסרה מרשימת התפוצה, ניתן לשלוח אימייל לכתובת info@bbooks.co.il בכדי לבטל את ההרשמה ולהספיק לקבל תוכן שיווקי בכל המדיות.
  ביבוקס מכבדת את פרטיותך. אם אינך מעוניין לקבל הודעות על מבצעים והנחות ביבוקס, תוכל להסיר בכל עת את פרטיך מרשימת התפוצה של האתר במקום המיועד לכך או בכל אמצעי אחר שיימסר לך במסגרת כל הודעת דואר אלקטרוני ו/או מסרון (הודעות S.M.S) שתקבל מביבוקס.
  דע: הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני ו/או מסרונים (הודעות S.M.S) כאמור מהווה הסכמה לקבלת תוכן שיווקי הנוגע לכלל סוגי המכירות ולכלל פלטפורמות הפעילויות באתר, לרבות “שירותי דפוס שונים או כל פלטפורמת פעילות אחרת אשר תהא זמינה באתר בכל עת.
  לתשומת ליבך: לביבוקס אין אפשרות או יכולת לדעת האם הינך עושה שימוש בכתובת דואר אלקטרוני המשותפת גם למשתמשים אחרים. בעצם הסכמתך לקבלת הודעות שיווקיות מהאתר בדואר אלקטרוני, הינך מאשר ומתחייב בפני ביבוקס כי ניתנה לך הסכמתם כאמור של כל המשתמשים האחרים בכתובת הדואר האלקטרוני הנ”ל וכי הסכמתך כאמור מהווה הסכמה גם מצידם לקבלת הודעות שיווקיות בדואר אלקטרוני מהאתר.
 • ביבוקס תהא רשאית להשתמש בפרטים שתמסור לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לגורמים אחרים (כגון לצורכי בחינת מספר מבקרים באתר, פילוח הרגלי קניה, פילוח גנרי וכיו”ב) במטרה לשפר את פעילות האתר והשירותים המוצעים בו, אולם במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו אליך אישית או יזהו אותך.
 • ביבוקס תהא רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות” (“cookies” – קבצי טקסט קטנים אשר מאוחסנים על ידי השרת של ביבוקס על הכונן הקשיח של המחשב בו אתה משתמש באמצעות הדפדפן שלך) על מנת לספק לך שירות מהיר ויעיל ולחסוך ממך את הצורך להזין את פרטיך האישיים בכל כניסה לאתר. עם זאת, יובהר כי ה”עוגיות” אינן מכילות כל מידע שמזהה אותך באופן אישי ואתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב “עוגיות” או שיימחקו.

 

תנאים נוספים

 • האתר לא יישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למוצרים ו/או לטיבם ו/או למועד אספקתם ו/או לאופן אספקתם.
 • האתר לא יישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
 • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.
 • מידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר ראשי האתר, אך לא חייב, לבטל את הרכישה הספציפית.
 • בעלי האתר שומרים על הזכות לשנות את תנאי השימוש והתקנון מפעם לפעם ללא הודעה מוקדמת.
 • מחירי המוצרים באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מספר התשלומים וכל נתון אחר באתר הינם לשיקול דעתה הבלעדי של ביבוקס, אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת, לפי שיקול דעתה הבלעדי.
 •  ביבוקס לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לספרים ו/או לטיבם ו/או לאופן אספקתם . במקרים בהם תתקבלנה תלונות, תפעל ביבוקס מול הספקים כדי לפתור תלונות אל ולספק את השירות על הצד הטוב ביותר.
 • האתר פועל ברשת האינטרנט (וברשתות תקשורת אחרות על פי התפתחויות הטכנולוגיות מעת לעת) ומטבעו תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להתקלקל, לא לתפקד, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. ביבוקס אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי ביבוקס, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל ביבוקס או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, ביבוקס לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו”ב שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.
 • הינך משחרר בזאת את ביבוקס מכל אחריות, במישרין או בעקיפין, לכל מקרה שבו ביצוע עסקה ו/או גלישה באתר לא יבוצעו, בחלקן ו/או במלואן, מכל סיבה שהיא ומאחריות לכל בעיה טכנית ו/או אחרת הפוגמת ביכולת השימוש באתר.
 • רשתות תקשורת ואתרי אינטרנט חשופים להתקפות וניסיונות פריצה מצד גורמים שונים. ביבוקס נוקטת במספר אמצעי אבטחה על מנת לשמור על פרטיות המידע שיוזן על ידך באתר אולם אנא דע כי לא ניתן להבטיח זאת לחלוטין וייתכנו פריצות אבטחה וחדירות למידע. ביבוקס אינה מתחייבת שהשירותים והמידע באתר ובשרתי ביבוקס (או בשרתי צד שלישי המאחסן אותם) יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם. בגלישה באתר, בהזנת פרטים ובביצוע עסקה הינך משחרר את ביבוקס מאחריות לכל נזק שייגרם לך ו/או למי מטעמך עקב התקפות, ניסיונות פריצה וחדירות למידע כאמור ומוותר על כל טענה כנגד ביבוקס ו/או מי מטעמה בקשר לכך.
 • ביבוקס אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.
 • מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת ביבוקס, לרבות תקלות תקשורת ומחשוב ואירועי כוח עליון יעכבו ו/או ימנעו את קיום העסקה באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצר נשוא העסקה במועדים שנקבעו, ו/או אם יחולו שינויים בשעורי המס ו/או היטלים ו/או אגרות ו/או תשלומים אחרים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי תנאי רכישת המוצר, רשאית ביבוקס להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה ובמקרים כאמור לא יחויב כרטיס האשראי שלך בגין העסקה ו/אם חויב – יוחזר לך כספך, בכפוף להוראות כל דין, וזאת כסעד בלעדי שלך בקשר עם מקרים כאמור.
 • במידה ותחול טעות דפוס, שגיאת כתיב, טעות בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר, לרבות בקבלת פרטיך רשאית ביבוקס, אך לא חייבת, לבטל עסקה .
 • סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה אך ורק לבית הדין בתל אביב. על תנאי השימוש חלים הדינים של מדינת ישראל.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה באמצעות הדואר האלקטרוני info@bbooks.co.il
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il