הכי טוב בדרך / אופיר עקיבא

דיגיטלי : ₪39.00
מודפס : ₪88.00

נקה

תיאור

אופיר עקיבא – הכי טוב בדרך

ז’אנר: עיון / עסקים ושיווק

 

כמות עמודים במודפס: 156

חודש ושנת הוצאה לאור: מרץ 2018

 

שם ההוצאה: רב מכר

 

הכי טוב בדרך

לצאת מהישרדות לשפע

 

תועלת 1 – שבעה כלים מעשיים ופשוטים ליישום

תועלת 2 – להכניס יותר שפע, שמחה ואהבה לחיים

תועלת 3 –בצירוף דוגמאות מהשטח

 

שם המחבר אופיר עקיבא

 

משפט מיקוד עכשיו תורך להצליח

 

“אדם רוצה שיהיו שני דברים בעולמו, ערך ודרך.”

בטבע, כל יציר בריאה מגיע למיצוי מלא של הפוטנציאל הגלום בו. ספר זה יחשוף בפניך סודות מהשטח שיעזרו לך להצליח באמצעות יישום של שבעה שלבים פשוטים בחייך. בספר זה משתף המחבר באתגרים מרתקים ובניסיונות קשים אותם חווה בחייו, בתכני הישרדות ובסיפורים מן התנ”ך, במטרה לספק לך כלים מעשיים לזיהוי הכוחות הטמונים בך, להצבת מטרות מדויקות יותר עבורך וצעדים ברורים ליישומם, שלב אחר שלב.

האם יש לך תירוצים טובים או חיים טובים?

תשובה – אחרי שצלח משברים בעצמו, הוביל עשרות אלפי אנשים בסדנאותיו וסיפק להם עזרה והשראה, חושף אופיר עקיבא את סודות ההצלחה הפועלים באופן מדויק לכל יצור חי בטבע ומסייעים לו לחיות מתוך תשוקה, שמחה והגשמה.

זה הזמן שלך לגלות את הדרך להגברת השפע, הבריאות, האהבה והשמחה בחייך!

“ברצוני להודות לך על ספרך. הפוטנציאל הטמון באדם הוא כה גדול. ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – לצעוד בדרך הטובה – להעז ולשנות. ראה ברכה בפועלך.” שמעון פרס, נשיא המדינה.

“אופיר חולק בספרו את היכרותו רבת השנים והמעמיקה עם הטבע, כדי להעניק לנו שיעור מרתק במטרה לעזור לנו במסע של התבוננות פנימה, השלמה והבנה. הכח והעוצמה הטמונים בנו ורק מחכים לצאת.” יאיר לפיד.  

אופיר עקיבא – מדריך הישרדות, קצין חילוץ ומורה דרך המכשיר מנהיגים בהרצאות וסדנאות שטח. אחרי שהתגבר על מצבי קיצון בחייו, פיתח אופיר שיטה יעילה להתגברות על משברים והשגת יעדים, אותה הוא רואה כשליחות להמשיך לחלוק עם ארגונים ועם אנשים רבים בארץ ובעולם.

 

 

מחיר דיגיטלי – 39

מחיר ספר מודפס – 88

דנאקוד – 080000360229

נושאים קשורים: חוכמה יהודית, חוכמה מהמקורות, ספרי עיון, ספרי התפתחות אישית, ספרים לעסקים, ספרים להשראה, פריצת דרך בחיים, שינויים בחיים, ספרים על קריירה, תשוקה בחיים.

 

טעימה מהספר

להגיב כאריה, מתוך שיקול-דעת שלֵו ובטוח? למה, בעצם, לא פעלתם כמו שאתם מרגישים עכשיו? אגו? כבוד? חשש להיתפס כחלשים או כטיפשים? מה המחיר ששילמתם על התקרית הזו?

 

והנה מתנה לכם:

מה אתם יכולים לעשות כדי לתקן? גם מעט זה מצוין:

* אם להתנצל, לפצות, להחמיא או משהו דומה – הרי זה פשוט וקל.

* החזק והחכם יותר, הוא שעושה את הצעד הראשון.

* אם תבחרו לעשות משהו טוב לעצמכם, מה הצעד הראשון שתעשו?

כתבו הכול על דף נייר.

 

אני כבר נרגש, כי אני מאמין שאחוז גבוה מבין הקוראים מבצעים ברגע זה את התרגיל והם מוצאים את עצמם עומדים מול שוקת אשר נראתה שבורה והנה פתאום, כהרף-עין, בראייה נכונה, מתברר שכל שהיה צריך הוא מעט ליטוש, ליטוף והכול חוזר מיד לקדמותו. איזה יופי.

קדימה, אריות, הנה עוד פסגה קטנה שכבשתם.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “הכי טוב בדרך / אופיר עקיבא”

מידע נוסף

בחר את סוג הספר

דיגיטלי, מודפס