כל הסיפור זה אהבה / מאי לייף

מדורג 5.00 מתוך 5 מבוסס על 1 דירוגים של לקוחות
(חוות דעת לקוח 1)

דיגיטלי : ₪25.00
קינדל : ₪24.00

נקה

תיאור

מאי לייף – כל הסיפור זה אהבה

רומן חושפני ואירוטי, מבוסס על סיפור אמיתי

הוצאה לאור: ספרי קורל

יציאה לאור: ינואר 2018

עמודים: כ-160

ז’אנר: רומן אירוטי | רומן רומנטי

 

עד המאה העשרים לרוב, נשים נחשבו, במקרה הטוב, לקישוט של הגבר או לאובייקט מיני, במקרה הפחות טוב. מעט נשים ידעו להפוך את היוצרות.

אני ידעתי. גברים חששו ממני ונתנו לי כבוד כי ידעתי להשיר מבט ולתת תשובות ישירות ומביכות ולשאול שאלות ישירות ומביכות אפילו יותר. אבל, כשפגשתי את גבר חלומותיה, שידע להעריך את אותי, החזרתי לו אהבה כנה.

חיינו המשותפים היו מסע תענוגות מרתק ארוך ומתמשך. עד לטרגדיה ששינתה את חיי והחזירה אותי לנקודת ההתחלה.

“כל הסיפור זה אהבה” הוא ספר ארוטי מתריס על אישה שהפכה את היוצרות והעיזה להנות מחיי מין אפילו יותר מגבר!

“כל הסיפור זה אהבה” הוא ספר לנשים שיודעות מה הן רוצות אבל, אולי, חוששות להושיט את היד ולקחת.

“כל הסיפור זה אהבה” הוא לא ספר על פמיניסטית, הוא ספר על אישה מוצלחת, מצליחה ועוצמתית שמכירה בערך עצמה ולא זקוקה לחיזוקים חיצוניים.

“כל הסיפור זה אהבה” הוא סיפור חייה של אישה.

 

ספר דיגיטלי – 25 ש”ח.

ספר לקידנל – 24 ש”ח.

טעימה מהספר – פרק ראשון זמין לקריאה בחינם.

טעימה מהספר

פרק 1

 

היא דחפה אותו קלות והוא חזר ונשכב על גבו. היא החליקה את לשונה לאורך צווארו אל חזהו, התעכבה ונצמדה עם שפתיה ולשונה אל פיטמתו. הוא זע מצד לצד תוך שהוא נוהם בהנאה צרופה. היא לא הרפתה, ידה האחת אחזה באונו ושפתיה לא הרפו מפיטמתו. הוא החל להתפתל ולגנוח. היא נהנתה מהמתרחש, שדיה התחככו בגופו מה שהעצים את ההנאה. הזיעה כיסתה את גופם הלוהט והתערבבה בנוזליהם מהסיבוב הקודם. כאשר הגביר את גניחותיו היא שחררה את שפתיה מפיטמתו ובאחת עטפה בהם את אברו הנפוח. הוא שיחרר גניחה עצורה וגופו החל לרעוד מתשוקה. היא מיקמה את אברה הרטוב והלוהט על שוק רגלו והחלה לנוע תוך שהיא מחככת בו את דגדגנה הנפוח ומנגד מוצצת בלהט את אברו. היא חשה בעוצמת התשוקה שהחלה להשתלט על גופה ואת תגובותיו החזקות והחליטה שהגיע הרגע. באחת היא קמה והחדירה את אברו הקשיח לתוך גופה ומיד החלה לעלות ולרדת בקצב הולך וגובר. עיניו היו עצומות ונשימתו הלכה וגברה, הוא ניסה להתרומם אך היא אחזה בכתפיו ודחפה אותו חזרה בחזקה כאשר היא מגבירה את קצב. באחת, הוא הרים את אגנו לקראתה ואז היא חשה את מטענו משתחרר לתוך גופה, היא הגבירה את קצב הדהירה על אברו המתרוקן וכמה שניות אחר כך היא הצטרפה אליו באורגזמה מהדהדת. גופה הזדקר לרגע ומיד קרס לעבר גופו. שניהם התנשמו בכבדות. היא חשה כיצד אברו המתכווץ מחליק החוצה מגופה בעקבותיו זלגו נוזליו. היא המשיכה לשכב על גופו הרטוב מבלי לומר מילה. עבר הרבה זמן מאז שחשה כל כך מסופקת.

הם שכבו כך במשך רגעים ארוכים מנסים להסדיר את נשימתם. חיוך סמוי התפשט על שפתיה, "לא רע בשביל נערה בת חמישים פלוס" חשבה בליבה.

 

היא שכבה בנחת במיטתה המרווחת. מחשבותיה החזירו אותה כמה עשרות שנים אחורה, למיטת הברזל החורקת בבסיס הצנחנים ליד בית-ליד היכן שהכל החל.

 

* * *

 

'מה את עושה הערב?' שאל אותה ידידה, סמל מחלקת הטירונים.

'שום דבר מיוחד...', ענתה כלאחר יד, '...יש לכם פעילויות הלילה?' שאלה,

'לא משהו מיוחד, רוצה ללכת לסרט?'.

'כן בודאי'.

'נפגש בשמונה אחרי ארוחת הערב', אמר ונשק לה קלות על לחייה. "חמוד" חשבה בליבה והלכה לדרכה.

 

היא הכירה את סמל המחלקה מזה כמה חודשים, כמעט מהיום שהגיעה לבסיס כקשרית במחלקת המבצעים של הגדוד. סמל המחלקה של פלוגת הטירונים "התחיל" איתה ממש ימים ספורים אחרי שהגיעה לבסיס. היחסים התפתחו לאט והגיעו לשלב נשיקות וגיפופים הדדים. ידיו נשלחו מתחת לבגדים, אך רק לחלק העליון של גופה ללא יחסי מין מלאים. מדי פעם היא חשה מבעד למכנסיו, באקראי, באברו הקשיח וגם היה נדמה לה שמדי פעם הם נפרדו כשכתם של רטיבות נראה בין רגליו.

היא הבינה שהרגע שבו תיכנע לדרישותיו ולתשוקותיה עומד להגיע. היא רצתה בכך לא פחות ממנו. יותר מכל רצתה להפטר מבתוליה. החשש מפני תגובת אמה היה עדיין חזק מתשוקתה אולם הוא הלך והתפוגג ככול שהזמן עבר.

 

'את באה?!', שמעה אותו קורא לה. היא יצאה בהליכה מהירה מתוך מגוריה תוך שהיא מדביקה לו נשיקה זריזה ולחה על לחיו, שילבו את זרועותיהם וצעדו לעבר השק"ם. הם ישבו בפינת החדר הגדול והביטו בחוסר עניין בסרט. ידיו ליטפו קלות את רגליה. היא יכולה היתה להרגיש מבעד למדיה בידיו המחוספסות מטפסות בהיסוס מה בין רגליה, ולא עצרה בעדו. היא עצמה את עיניה והניחה לתחושותיה לעשות את שלהן. לפתע היא נזכרה היכן הם נמצאים, פקחה את עיניה ולחשה לו:

'בוא נלך מכאן'. הם יצאו מהאולם הדחוס החוצה לאוויר צח וחמים. כאשר הגיעו לפינה, רחוקים מעיניים זרות, הם התחבקו בסערה גדולה. הוא עטף אותה בזרועותיו החסונות והצמיד את שפתיו לשפתותיה. היא חשה את לשונו מגששת את דרכה לתוך פיה. ליבה הלם החזקה, פטמותיה הזדקרו והתקשחו יותר מאי פעם. היא חשה מחנק נעים בגרונה כאשר התמסרה לו בנשיקה סוערת וממכרת. גופם היה צמוד ומהודק והיא חשה היטב את אברו נצמד לבטנה. ידה עשתה את דרכה לכיוון הבליטה במכנסיו, היא לטפה אותו מבעד לבד הגס של מדיו בזהירות ובחשש, זאת היתה הפעם הראשונה בחייה שהיא העזה לגעת בו. היא חשה שרגליה לא יכולות לשאת אותה יותר,

'בוא נלך' לחשה לו.

'לאן?' שאל בתום.

'לחדר שלך' אמרה בטון רך, מזמין ובנימת דחיפות קלה.

 

היא שכבה בזרועותיו במיטה הברזל הצרה בחדר החשוך, עיניה היו פקוחות לרווחה היא התמקדה בנקודה בלתי ניראת בתקרה וניסתה לשחזר את שעבר עליה. הכל התבלבל אצלה בתוך מערבולת חושים: תשוקתה, ריחו העז של שמן הרובים מעורב בריח כבד של זיעה גברית וחריקות המיטה.

היא חשה בכאב עמום בין רגליה. "אני לא בתולה יותר..." חשבה וחשה צביטה קלה בליבה, "...מה אני אגיד לאמא..." היה ההרהור הראשון שעלה בראשה. "...נו מילא, את הנעשה אי אפשר להשיב..." ניחמה את עצמה כשחיוך קטן ושובב משוח על שפתותיה "...וטוב שכך...". עיניה נעצמו ומוחה הלך וגלש לתוך תנומה מפנקת. והמחשבה האחרונה ששבה ועברה בראשה לפני שנרדמה היתה, "...איזה כייף אני לא בתולה יותר".

 

הלילה הסוער ההוא היה פתיח לתקופה חדשה בחייה. תקופת ההתאהבות והגילוי. הם אהבו בכל הזדמנות, הם תיאמו את החופשות שלהם ובילו יחדיו כל רגע פנוי שהיה להם. שניהם היו ברקיע השביעי ריחפו כנוצות על ענן בלתי בנראה. היא שמה לב לכך שמה שמענג אותה מכל זאת היתה הקירבה לאיש שלפתע הפך להיות מרכז חייה. למרות תשוקתה אליו, היא לא היתה בטוחה שהקטע המיני מסב לה עונג.

 

'אני יוצא לקורס קצינים', הכריז יום אחד בשמחה כאשר נפגשו לארוחת צהרים.

'מה...?!' קראה בהפתעה וחבקה אותו בחום, '...איזה יופי, אני שמחה בשבילך אבל זה אומר פרידות ארוכות וכואבות' אמרה כשהיא מחמיצה את פניה ומהדקת את חיבוקה.

'שישה חודשים, זה יעבור מהר...', חייך לעברה '...נמשיך להיפגש בחופשות ותוכלי לבוא לבקר, שמעתי שאפשר להביא חברות בסופי שבוע אחרי השלב הראשון' עודד אותו אותה. היא המשיכה להחזיק בו חזק.

'רק תשמור על עצמך...' אמרה בדאגה, '...אני מאוד אוהבת אותך'. הוא אסף אותה בזרועותיו ואימץ אותה בחוזקה לגופו.

1 ביקורת עבור כל הסיפור זה אהבה / מאי לייף

  1. דורג 5 מתוך 5

    נירה

    מרתק

הוסף חוות דעת

מידע נוסף

בחר את סוג הספר

דיגיטלי, קינדל