ללא גבולות / קיי. איי. ברג

מודפס : ₪59.00
דיגיטלי : ₪29.00

נקה

תיאור

ללא גבולות / קיי. איי. ברג

הוצאת לאור: אדל הוצאת ספרים
שנת הוצאה: אוקטובר 2018
מס’ עמודים: כ- 200
ז’אנר: רומן רומנטי | רומן עכשווי | קומדיה רומנטית

*הספר המודפס במכירה מוקדמת ויישלח בתחילת החל מתאריך 28.10

 

הדרך לחיים בעושר ואושר עד עצם היום הזה לא הייתה קלה עבור הגאריסונים. זאת אמורה להיות התקופה היפה ביותר בחייהם – נשואים באושר ומצפים לתינוק.

אך אשלי לא מצליחה להשתחרר לגמרי מצילו של עברם.

האם יאלצו אשלי וטאנר לסבול עוד כאב לב, או שסוף סוף הם יהיו חופשיים? ויחיו את החיים ללא גבולות.

 

ללא גבולות מאת קיי. איי. ברג היא נובלת המשך לדואט חופשיים רומן עכשווי וסקסי על גילוי עצמי, על נאמנות ועל הרצון להשתחרר מהכבלים ולפרוץ קדימה. עלילת הספר ממשיכה וחושפת את הקורא לקשיים חדשים שאיתם מתמודדים הגיבורים. ללא עכבות הוא חלק ראשון, וללא מעצורים חלק שני בדואט המרתק אשר כיכב ברשימות רבי המכר בעולם וזכה להצלחה רבה.

טעימה מהספר

ללא גבולות

נובלה בדואט חופשייה

קיי. איי ברג

 

 

הקדשה

_________

 

לכל הקוראים הנפלאים שלי שאוהבים את טאנר ואת אשלי כמוני,

זה בשבילכם.

זכרו שגם בחיים האמיתיים אפשר לחיות באושר ועושר עד עצם היום הזה!

פשוט צריך להשקיע. דברים יקרים לא מושגים בקלות.

 

 

פרק 1

אשלי

 

טאנר צונח על ברכיו ומצמיד את שפתיו המלאות והחושניות אל בטני. הוא נותר כך במשך רגע ארוך ואז אומר את המילים היפות ביותר ששמעתי מימיי.

     "שלום, תינוקי. אני אבא שלך."

     אי אפשר לתאר במילים את הרגש שנשקף מקולו. מעין שילוב בין יראת כבוד ואושר, כאילו חיכה כל חייו לומר את המילים האלה. האירועים שהתרחשו בשלוש השנים האחרונות היו כה אינטנסיביים שנדמה לי שעברו חיים שלמים, אם לא יותר, עד שהגענו לרגע הזה.

     אני יודעת שיש נשים שמנסות להרות במשך שנים עד שהן מצליחות, אבל בכל פעם שהווסת השנואה הופיעה, חשבתי שזו דרכו של אלוהים לומר שאין לו כוונה להפוך אותנו להורים. אובדנו של דניאל הוביל אותי לחשוש שלעולם לא נקבל הזדמנות שנייה.

     ההמתנה לרגע הזה – לרגע שבו הגבר הזה עומד על ברכיו ומדבר אל ילדו שטרם נולד שעה שעיניו הירוקות בורקות – בהחלט הייתה שווה את זה. הוא מסתכל עליי כאילו הורדתי את הירח עבורו. לא הייתי יכולה להרגיש אהובה יותר גם לו הייתי מנסה.

     הוא נעמד ומצמיד את גופי לשלו. "אני צריך שתהיי שלי." קולו מתוח כמעט כמו איברו שמתחת לתחתוני הבוקסר, שאותם לבש כשיצא מהמיטה.

     "אני שלך, תמיד," אני עונה, דמעותיי זולגות על לחיי.

     הוא אוחז בפניי, אגודליו מנגבים את הרטיבות מלחיי. הוא מוריד את שפתיו לשפתיי ומטעין את הנשיקה בשלל רגשות. אושר, הערצה, אהבה ללא גבול. הוא מותיר אותי חסרת נשימה, ואני הופכת לשלולית בין זרועותיו החזקות והאוהבות.

     הוא מלטף את כל גופי וחופן את ישבני רגע לפני שמרים אותי ופונה לחדר השינה. אני כורכת את רגליי סביב מותניו הדקים והמפוסלים, יודעת שהפיצוץ צפוי להגיע. הוא מניח אותי במרכז המיטה ומסיר מעליו את תחתוניו, כשעיניו מטיילות ובוחנות את גופי. עבור טאנר, התבוננות היא חלק גדול מההנאה. אני כבר לא חשה בושה כשהוא מביט בי כאוות נפשו. עברנו דרך ארוכה מתחילת מערכת היחסים שלנו, דרך שבמהלכה איבדתי את העכבות שלי. זה משמח אותו מאוד ובתמורה, כשאני איתו, אני האישה בעלת הביטחון העצמי הרב ביותר בעולם, עם הצלקות והכול.

     אני עושה כמוהו ובוחנת את בעלי במבטי. איזו אישה עם דופק מסוגלת שלא להתבונן בפלא הזה? מקודקודו ועד קצות בהונותיו, הכול בו מושלם. שערו החום־בהיר שצמח מעט ועתה הוא באורך המתאים להעביר בו את ידיי. עיניו הירוקות היפות. הלסת המרובעת והחזקה. הכתפיים הרחבות והשריריות. שמונה הקוביות המובחנות בבטן – כי שש זה לא מספיק לטאנר – שמתחננות לליקוק. צורת ה'וי' מעוררת התיאבון שמטריפה את אוכלוסיית הנשים. והזין. הזין שבו הוא משתמש כדי לענג אותי בכל דרך אפשרית. בלי שליטה, אני מלקקת את שפתיי בציפייה.

     "אני יכול לשמוע את המחשבות הגסות שלך, אשתי המתוקה והחרמנית." הוא מחייך אליי, מטפס למיטה ורוכן מעליי.

     "אני צריכה אותך." אני מפשקת את רגליי לכבודו.

     "אני יודע. אני יכול לראות כמה את רטובה בשבילי."

אני ספוגה, למען האמת.

עוד לפני שאני מבינה מה קורה, הוא מעביר אצבע ארוכה על החריץ שלי. אנחה נמלטת מפי.

     "אוהבת, בייבי?" הוא שואל כשניצוץ ידעני בעיניו. הוא יודע את התשובה ומתגרה כשהוא שומע אותה יוצאת מפי.

     אני יכולה לשחק את המשחק הזה טוב כמוהו, לכן אני אומרת, "ברור שכן, בעלי."

 בעלי. בפעם הראשונה שקראתי לו כך, בליל הכלולות שלנו, הוא זיין אותי בפראות כזאת שחששתי שלא אוכל ללכת במשך שבוע. אבל אלוהים... זה היה אחד הלילות הטובים ביותר שלנו.

     כצפוי, אישוניו מתרחבים והוא נוהם. כן, נוהם. "אני יודע מה את מנסה לעשות, אבל זה לא יצליח לך היום. זה לא הזמן לזיון פראי. זה הזמן לעשות אהבה עם אשתי ההרה, להעריץ אותך כפי שמגיע לך."

     אלוהים, צריך להיות חוק שאוסר עליו לומר דברים כאלה. אם יכולתי להכניס את המילים שלו לבקבוקים ומוכרת את הבקבוקים בתור שיקוי המחזק את המשחק המקדים, הייתי מרוויחה הון.

     שפתיו מתחילות את מתקפתן בנקודה מאחורי אוזני שתמיד מטריפה אותי. הוא מלקק ונושק בעדינות את תנוך האוזן ומשם עושה את דרכו במורד צווארי כשהוא מפזר נשיקות קלות כנוצה על עורי. הוא מגיע לשקע שבין שדיי ושותל נשיקה אחת באמצע לפני שמסובב את לשונו סביב פטמתי. הוא נושך אותה בעדינות. גבי מתקמר מעל המיטה, תנועה שרומזת על כך שאני רוצה עוד. הוא לא עושה כבקשתי. במקום זאת, הוא עובר לפטמה השנייה ומעניק לה טיפול זהה.

     "בבקשה," אני מתחננת, משתוקקת לקבל אותו בתוכי.

     "עוד לא." הוא ממשיך לטייל במורד גופי ועוצר כדי לחלוק כבוד לצלקות מהתאונה. היו ימים שבהם הרגשתי שלא בנוח כשנגע בהן, אבל הוא הסביר לי שהן מזכירות לו שאני עדיין כאן ושקיבלנו הזדמנות נוספת לבנות את החיים החדשים שאנחנו רוצים. כשמנסחים את זה כך, מי אני שאתנגד?

     שפתיו נוגעות בליבת גופי הרטובה מאוד, ואני כבר מוכנה ומזומנה לאורגזמה שתרעיד את עולמי.

 

 

פרק 2

טאנר

 

הלשון שלי בקושי נוגעת בכוס היפהפה שלה והיא כמעט גומרת. כשאני מחדיר אותה לתוכה, היא צועקת את שמי וכמעט עפה מהמיטה.

     "אני רוצה לשמוע אותך, בייבי," אני מעודד אותה. "אני אוהב כשאת קולנית."

היא נאנחת בקול כשאני מחליק לתוכה באיטיות, סנטימטר אחר סנטימטר עד שאני הכי עמוק. "פאק!" היא צועקת.

 אני נשאר ללא תנועה ונהנה להיות טמון עד הביצים באהבת חיי. אין מקום נפלא יותר בעולם. אני מרגיש אותה מתכווצת סביבי בעדינות, ברעידות שאחרי האורגזמה.

     "אני כל־כך אוהב להרגיש אותך עוטפת את הזין שלי. הכוס הזה נוצר רק בשבילי," אני לוחש באוזנה ויוצא כמעט עד הסוף לפני שאני מתחיל שוב לחדור בקצב איטי. האגן שלה מתרומם לעומתי, רומז לי להגביר את הקצב. מובן שהיא לא קיבלה את דבריי, אך אני מתכוון ליהנות מכל מה שיש לגופה להציע... ובאיטיות.

     בגלל הניסיונות הרבים שלנו להיכנס להיריון, נדמה לי שבחודשים האחרונים אשלי התייחסה לאקט המיני שלנו כאל מטלה. עדיף לעשות סקס בזמן הזה או בתנוחה ההיא או בתנוחה הזאת... לא הייתי מופתע אם הייתה מבקשת ממני לעשות איתה אהבה כשהיא תלויה הפוכה מהתקרה המזורגגת. אבל עכשיו הגיע הזמן ללמד אותה ליהנות שוב מסקס בלי לחץ.

     "את כבר בהיריון. די עם הסקס הקליני הדפוק, עכשיו מדובר בנו. אנחנו יכולים ליהנות זה מזה ולעשות כיף. את בטח לא זוכרת איך זה. אני אזכיר לך. את לא קובעת יותר. הפעם אני שוב בשליטה. את תקבלי את מה שאתן לך." עיניי נעולות על שלה כשאני מגביר מעט את הקצב, הולך לאיבוד בחום גופה. היא עושה כבקשתי ומתמסרת אליי. קשר העין לא מחזיק מעמד זמן רב כשאשלי נאנחת ועוצמת את עיניה. לא, לא היום. היום אשתי תסתכל בעיניי כשהיא גומרת.

     "תפקחי את העיניים הכחולות והיפות האלה. אני רוצה שתראי אותי כשתגמרי. תראי אותי כשתשחררי." עיניה פוגשות בעיניי וחיוך נמתח באיטיות על פניה. גופה רועד מעונג.

     "אני תמיד רואה אותך כשאני גומרת," היא אומרת ללא נשימה.

     המילים האלה הן רק כמה מהמילים המדהימות ביותר שהיא אמרה לי אי פעם והן דוחפות אותי לקצה. אני חודר עמוק יותר לתוכה, הכוס שלה לופת אותי ומקשה עליי להחזיק מעמד. אני מניח את ראשי על כתפה, משחרר ונותן לגל לסחוף אותי. תהיה הסיבה אשר תהיה – ההיריון של אשלי, הדברים שאמרה או האהבה שניבטת מעיניה – האורגזמה שחוויתי עכשיו היא הטובה ביותר שהייתה לי אי פעם.

     אני שוכב, מסופק לגמרי, ואשתי מתחפרת בגופי כאילו חייה תלויים בי. אני מניח את סנטרי על ראשה, מביט אל מחוץ לחלון וחושב עד כמה החיים יכולים להיות מושלמים. אני קולט כמה עלים נושרים מהעץ. מחזור החיים הוא דבר מדהים. נס החיים שיצרתי עם אשלי מדהים.

     "אני אוהבת אותך," היא אומרת ומעבירה את אצבעותיה בשערי.

     "לא קרוב אפילו לכמה שאני אוהב אותך," אני אומר ושוב מצמיד את שפתיי לשפתיה. אני לא עוצר שם, אלא מנשק כל פיסת עור ועוצר על בטנה. "היי, קטנצ'יק. אבא פה. אני לא יכול לחכות עד שאפגוש אותך, אבל עד אז תישאר שם ואל תקשה על אימא, טוב? אני אוהב אותך."

 דבר לא יפגע בך לעולם. לא בתשעת החודשים הקרובים ולא לאחר מכן. אקדיש את חיי כדי להבטיח ששום דבר לעולם לא יפגע בילד שלי.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “ללא גבולות / קיי. איי. ברג”

מידע נוסף

בחר את סוג הספר

דיגיטלי, מודפס