לצאת ממשבר / ויטלי אוסטפץ

דיגיטלי : ₪29.00
מודפס : ₪59.00

נקה

תיאור

ויטלי אוסטפץ – לצאת ממשבר

כיצד להפוך כל מכשול להצלחה

בחירת ז’אנר לספר  – עיון

חודש ושנת הוצאה לאור  – יולי 2016

שם ההוצאה – רב מכר

כמות עמודים במודפס – 96

 

ספר זה ילמד אתכם כיצד לצאת ממשברים ואיך להפוך כל מכשול להצלחה וכן יגלה לכם את כל השיטות שהמחבר השתמש בהם, כדי להפוך משברים רבים בחייו להצלחות יוצאות דופן. ויטלי אוסטפץ דאג לצייד אתכם בכלים היעילים והפשוטים ביותר, שתוכלו ליישם בחיי היום-יום שלכם ובכל סוגי המשברים, בהם תתקלו! בעזרת שיטות העבודה וצורת החשיבה הייחודית שבספר תוכלו להתכָּוונֵן אל היציאה מהמשבר ולהפוך אותה להצלחה, לצאת מאזור הנוחות הצר, להתפתח ולנצל את המשברים לטובתכם. .

לִמדו גם אתם לפתח צורת חשיבה בה משברים הם כלים התורמים להתקדמות בחיים, וכך תוכלו לחיות בשלווה ובחיים מרעננים. הספר יספק לכם כלים למציאת פתרונות בכל סוגי המשברים המרכזיים שיש בחיים, שאתם נמצאים בו, וכן תסגלו לעצמכם דפוס חשיבה חדש ויצירתי, שיאפשר לכם לפרוץ קדימה ולהפוך את המשברים להצלחות.

רוב האנשים חושבים שמשברים הם דבר שלילי, אך כאן תבינו למה משבר הוא דבר חיובי ואיך הוא מקדם אתכם בחיים, תדעו כיצד לקחת משבר ולמנף אותו להצלחה בקלות וביעילות וכן תרכשו כלים ותובַנות, שיסייעו לכם לראות את השפע בתוך המשבר.

ויטלי אוסטפץ הוא מרצה ומומחה להעצמה ולהתפתחות אישית. מרצה בתחום המוטיבציה והחינוך, מנחה סדנאות בכל רחבי הארץ ומסייע לאנשים ולבני הנוער לשנות את חייהם.

שיטות העבודה הייחודיות של ויטלי יעילות ביותר ועוזרות לרבים, הסובלים מערך עצמי נמוך,  להתפתח ולהתקדם.

אהבתו של ויטלי להתפתחות אישית ולצמיחה תמידית בחיים האישיים הניעה אותו ליצור כלים שכל אדם ונער, שלא פועל למען חיים יוצאי דופן, מניעה אותם לפעולה ליצור לעצמם חיים יוצאי דופן.

 

להמשך קריאה על הסופר ויטלי אוסטפץ

מחיר דיגיטלי – 29

מחיר ספר מודפס – 59

נושאים קשורים: לצאת ממשבר, יציאה ממשברים, ספרי עיון,ספרים לעסקים, ספרי התפתחות אישית, ספרים מומלצים, ספרים לפתרון בעיות.

דנאקוד – 080000360038

טעימה מהספר

 

באותה תקופה עבדתי כמאבטח בחברת הייטק מצליחה מאוד, ומיד לאחר הפגישה עם אייל הלכתי למשמרת לילה, שבה היה לי מספיק זמן כדי לקבל החלטה. חשתי דילמה בתוכי. מצד אחד, הבנתי שזו ההזדמנות שלי להתחיל ולבנות את חיי, ומצד שני, השכל הישר שלי צעק לי, "'ויטלי, אין לך כסף". התמזל מזלי שבאחד הימים שמעתי משפט חזק מאוד: "גם ככה וגם ככה תוציא את הסכום הזה, נכון? כן! אז למה שלא תוציא אותו פעם אחת על כלים שיבנו את איכות חייך, שאתה שואף אליה?!" ואז החלטתי שגם אם אני לא יודע איך אגרום לעצמי להגיע לעשרת המפגשים, אני הולך למצוא את כל הפתרונות שצריך כדי להיכנס לתכנית. מיד התקשרתי לאייל ואמרתי לו "אני בפנים!"

 

מאז ועד היום עברו שלוש שנים, תקופה בה יצאתי ממשברים והפכתי אותם להזדמנויות, והייתי יותר במצבים כאלה מאשר לפני כן. ואם כבר הייתי שרוי במשברים, ידעתי איך להתמודד עמם בצורה הנכונה, כדי להחזיר את עצמי למסלול הנכון, שהוביל אותי לחיים יוצאי דופן.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “לצאת ממשבר / ויטלי אוסטפץ”

מידע נוסף

בחר את סוג הספר

דיגיטלי, מודפס