על המסלול / שרון צוהר

מדורגים 5.00 מתוך 5 מבוסס על 3 דירוגים של לקוחות
(3 חוות דעת לקוח)

דיגיטלי : ₪35.00
מודפס : ₪69.00

נקה

תיאור

ביבוקס Bbooks – הוצאה לאור
שנת הוצאה: 2016
מס’ עמודים: כ-300

*משלוח עם שליח עד הבית

״אני חושב שאני מבין למה את לא אוהבת תכשיטים. אני מוכן להתערב על כך שאת גם לא אוהבת לקבל מתנות, או לכל הפחות למה את אומרת לכולם שאת לא אוהבת לקבל מתנות. זה עוד מנגנון הגנה שלך- מי שלא מצפה לא מתאכזב. כנראה התאכזבת כבר מספיק פעמים בחיים שלך כדי ללמוד שלא לצפות. זה עצוב,״ הוא מוסיף, ״שאת דוחפת ממך והלאה מי שמנסה להתקרב אלייך, בידיעה מראש שהוא, בסופו של דבר, יאכזב אותך.״

 

מור וויס, קיבוצניקית בעברה ומפיקת תצוגות אופנה בהווה, מוצאת את עצמה נמשכת נואשות אל גיא שוורץ, בניגוד לכל הגיון ולכל מה שהיא מאמינה בו. גיא, היורש של אימפריית התכשיטים ‘מ.שוורץ’ וסמנכ”ל השיווק שלה, הגבר שהוכתר על ידי שבועון ‘לאישה’ כ’רווק לוהט מס’ 1׳, מייצג בעיני מור את כל מה שהיא מתעבת בעולם העושר והזוהר.

גיא ומור הם הפכים מושלמים. שונים בתכלית זה מזה- החל מהרקע ממנו שניהם באים וכלה בדרך חינוכם ובדברים בהם הם מאמינים. מהרגע הראשון בו הם נפגשים ברור למור כשמש בצהרי היום שהחיבור ביניהם לא יעבוד ולכן כדאי מלכתחילה שלא יתקיים, אבל אין סיכוי שגבר כמו גיא שוורץ יוותר בקלות.

על המסלול הוא ספרה החמישי של שרון צוהר. על המסלול דורג ברשימות רבי המכר כבר בשבועות הראשונים לצאתו לאור.  גם ארבעת הספרים הקודמים שכתבה, אהבה בין הגלים, חסר מנוחה, מהלך מסוכן ודד-ליין, זכו להצלחה רבה ודורגו ברשימות רבי המכר.

טעימה מהספר לא זמין עבור מוצר זה.

3 ביקורות עבור על המסלול / שרון צוהר

 1. דורג 5 מתוך 5

  shiri3849

  ספר מקסים ומעניין …כתוב טוב…
  ממליצה מאד

 2. דורג 5 מתוך 5

  hila.lala7

  ספר כתוב טוב. כמו שקרה לי עם שאר הספרים של שרון צוהר לא להפסיק לקרוא עד שסיימתי אותו.

 3. דורג 5 מתוך 5

  זיוה

  ספר של שרון צוהר זה מספיק כדי לקנות אותו.
  ספר מדהים כתוב טוב. וכימיה טובה בין הגיבורים.
  אני אוהבת את שרון צוהר.

הוסף חוות דעת

מידע נוסף

בחר את סוג הספר

דיגיטלי, מודפס