שתקנו, ואז / אורגד ורדימון

דיגיטלי : ₪46.00
מודפס : ₪92.00

נקה

תיאור

אורגד ורדימון – שתקנו, ואז

ז’אנר: פרוזה

מספר עמודים במודפס: 320

תאריך יצאה לאור: 05-2018

שפת מקור:

שתקנו, ואז הוא רומן מקורי על אלי, צעיר ישראלי, שבסך הכול רצה לחיות את חייו בשקט, בלי מלחמות, בלי בעיות, לסיים את התואר, לסגור את המינוס, לזיין ולבלות.
ואז הגיעה המלחמה, וגם נגמרה, ואלי חש מחויבות מסוג חדש, לעצמו ולמדינה. הוא מגלה מעורבות. הוא לא מוכן לשתוק יותר. הוא יוצא לרחובות, מפגין, צועק, זועק, רוקד, מתאהב, משפיע, סוחף אחריו אחרים ומשתתף בהקמת אחת מתנועות המחאה הגדולות בארץ.

 

אורגד ורדימון, איש קולנוע, הפיק את המחזמר שיער המקורי. ניהל את בתי הקולנוע “תכלת”, “אלנבי” ועוד… ועד לאחרונה גם את “חן רחובות”. הראשון בארץ שהציג סרטים בערבי שבת, לא נכנע לאיומים והפגנות. ממנהיגי “שלום עכשיו” בשנותיה הראשונות.
מלחמת יום הכיפורים גרמה לתפנית בחייו. תפנית, שבעקבותיה בין היתר כתב שלושה ספרים המשלימים זה את זה: המלחמות הקטנות שלי (שוקן, 2004) — על הנערים שכל חלומם היה לתת הכול למען המדינה; שנות חיינו היפות ביותר (עט ועת ספרים, 2010) — על ההקרבה והשתיקה של חיילי הסדיר; וכעת שתקנו, ואז — על החיים תחת איום ביטחוני תמידי.
עוד מאת המחבר: סוזן, ילדי השיטה (גוונים, 2015); וספרי שירה: באהבה, (עט ועת ספרים, 2006); ציפור באולם ההמתנה (גוונים, 2012); שירי תל אביב, סיפור מהסרטים (גוונים, 2016).

 

נושאים קשורים:

מק”ט: 86-1282

טעימה מהספר לא זמין עבור מוצר זה.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “שתקנו, ואז / אורגד ורדימון”

מידע נוסף

בחר את סוג הספר

דיגיטלי, מודפס