דף הבית > החיים כסטארט אפ
החיים כסטארט אפ / יניב ריבלין
הוצאה: קוראים - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 04-2022
קטגוריה: עסקים ושיווק
מספר עמודים: 192

החיים כסטארט אפ

         
משתתף במבצע מבצע החודש
משתתף במבצע מבצע החודש
תקציר

מקצרין להרווארד ולהנפקה בבורסה בניו יורק?
שום דבר בתחילת דרכו לא רמז על ההצלחה הצפויה לו: יניב ריבלין גדל בפריפריה, בקצרין, הוציא ציון בינוני-מינוס בפסיכומטרי וציון מביש ב-GRE, מבחן הכניסה ללימודים אקדמיים מתקדמים בחו”ל, ולקינוח לא עבר את ה-Tofel, אחד מתנאי הקבלה לתלמידים זרים באוניברסיטאות בארה”ב, למרות היותו דובר אנגלית. מביך.

ולמרות זאת הוא הצליח להתקבל לתוכנית לימודים נחשקת בטירה בקנדה, סיים תואר בהרווארד, השתתף בתוכנית מנהלים יוקרתית בעמק הסיליקון (ומעולם לא שילם פרוטה עבור הלימודים), הקים מיזמים מצליחים, ייסד בישראל את תחום הקורקינטים השיתופיים וחברת BIRD ונבחר לרשימת “04 מתחת ל-04″ של דה מרקר, אבל הכי חשוב תמיד הלך בעקבות האמת ותחושת הבטן שלו ונהנה כמעט מכל רגע.

החיים כסטארט אפ הוא ספר הביכורים של יניב. לא כזה שמתיימר להציג אלגוריתם מדויק ל”הצלחה”, בטח לא כזה שיבטיח לכם שהחיים הולכים להשתנות מקצה לקצה. הספר שאתם אוחזים ברגע זה נועד לעורר בכם שאלות על עצמכם, להיות שם עבורכם בשלבי שרטוט תוכניות- העל ולפתוח לכם את הראש וגם את הלב לעשות דברים שמעולם לא העזתם.
הספר הזה מוקדש לאלו שמחפשים את דרכם בעולם החדש,
העולם שיכול להיות לונה פארק ענק של הזדמנויות – כל זה בתנאי שתסכימו לעלות על המתקנים!

עוד משתתפים בספר, בסיפורים אישיים ובטיפים מעשיים: נוסייר יאסין (נאס דיילי), עדי אלטושלר, דורון מדלי, נטע ריבקין, סתיו שפיר, לנא זהר, נרקיס אלון, תומר כהן, תומר אביטל, עומר זרחיה ואופיר חרל”פ-ריבלין.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של קוראים - הוצאה לאור
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
מבצע החודש
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
קינדל38 ₪ 30.4 ₪
מבצע החודש
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
קינדל38 ₪ 30.4 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il