דף הבית > הצבעים 2 - קוראים לה רד
הצבעים 2 - קוראים לה רד / טי. אל. סמית´
הוצאה: אדל - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 08-2019
קטגוריה: ספרי רומנטיקה וארוטיקה
מספר עמודים: כ300
ניתן לרכישה גם במארז סדרת הצבעים סדרת הצבעים

הצבעים 2 - קוראים לה רד

         
תקציר

רוז

קרן האור היחידה שהותיר לי, מאירה את דרכי בחשיכה, והחלטתי להקים את ארגון רד, ארגון שמטרתו לעזור לנשים הסובלות מהתמכרויות אבל בליבי יש פצע, עמוק מכדי יכולת תיקון. החור שנפער בי אין־סופי.

האם ליבי אי פעם יזכה לאיזו נחמה?

או שמא נגזר עליי להישאר כך לנצח?

 

 בלאק

אנשים משקרים כל הזמן, ונראה שהאנשים הקרובים אליי ביותר משקרים לי יותר מכולם. האם הם בכלל יודעים מי אני ולמה אני מסוגל? לפעמים אני תוהה אם בכלל יש להם מושג, אבל מבטיח לעצמי דבר אחד – כאשר אגלה את האמת, כל אחד ואחד מהם ישלם על מה שהוא עשה לי. אני בא מגיהינום, הוא אינו זר ולי ואינני מפחד ממנו, ואני מתכוון לשלוח את כולם אל המקום שממנו בקושי נחלצתי בעצמי. האם היא תחכה לי בקצה הדרך?

רק הזמן יגיד.

 

קוראים לה רד מאת סופרת רבי המכר של עיתון יו־אס־איי טודיי טי. אל. סמית’ הוא הספר השני בסדרת הצבעים. שני הספרים הראשונים בסדרה הם דואט והספר השלישי על זוג אחר. קדם לו הספר קוראים לי בלאק. זה רומן פשע עכשווי הממשיך את סיפורם עוצר הנשימה של שני אנשים שבורים שמנסים להרכיב את השברים ונאבקים בגורלם כדי לממש את אהבתם.

פרק ראשון

לפני חמש שנים

אנחנו כלי קיבול שנועדו לאהוב.

אהבה.

המילה הזאת הייתה מוזרה עבור אדם כמוני, אדם שמעולם לא חווה את הרגשות האמיתיים הנלווים למילה הזאת. אנשים מכבירים במילים על אודותיה, אנשים הורגים למענה, אבל האם האהבה שווה את כל זה? לאנשים יש מעין אידיאל לגבי אהבה, חושבים שהיא יכולה לשנות הכול, שאם יש אהבה, היא יכולה לתקן הכול.

לא האמנתי באידיאל הזה. אפילו לא הבנתי את משמעות המילה. מבחינתי זו הייתה רק מילה, לא הרבה מעבר לכך.

אף אחד לא אהב אותי, אף אחד לא היה מוכן להסתכן בלאהוב אותי. הייתי בן אנוש שבור ופגום – ממיט הרס. העבודה שלי הייתה לגזול אנשים מאהובי ליבם, שירותיי נשכרו בידי אנשים שטענו שהם אוהבים את האנשים שנשלחתי להרוס, למרות שרצו במותם. לא הבנתי את זה – עדיין אינני מבין.

אבל היא גרמה לי להאמין. היא גרמה לי להאמין שאכן היה משהו מעבר לחשיכה. היא לקחה אותי למקום עם צבע, מקום שהיה כאן ועכשיו. העולם היה קר, עיניי נעצמו שוב ושוב ואזרתי את כל כוחותיי בניסיון להשאיר אותן פקוחות – למענה. הכול היה למענה. החשיכה כבשה אותי, שאבה אותי לתוך מערבולת אין־סופית, אבל היא קרנה בעוצמה גם כשעיניי היו עצומות, כאילו הייתה ממש לנגד עיניי. הבעות פניה היו קלות לקריאה, בכל פעם שהיינו יחדיו, מאז היינו בני שש עשרה ועד שהבינה שזה אני. אך היו אלה העיניים שלה, שבהן תמיד התבוננתי. התכלת של עיניה, האופן שבו יכולתי לראות בהן כל־כך הרבה. כאילו נועדו לראות רק אותי, לאהוב רק אותי.

 

ואז היא נעלמה והכול נעשה שחור.

 

פרק 1

ההווה

טרייס

פגום.

אנשים משתמשים במילה הזאת מסיבות שונות. חלקם אינם מבינים את המילה לעומקה על כל משמעויותיה. עבור אנשים מסוימים היא גורמת כאב ניכר, אך עבור אחרים, זו בסך הכול מילה.

פגום.

הנה היא שוב, המילה הזאת. היא רודפת אותי. היא מייסרת אותי בכאבים חרישיים.

פגום.

זו מילה שבה אנשים משתמשים כדי לתאר אותי.

פגום.

זו מילה שמתארת אותי, מפני שזה בדיוק מה שאני – סחורה פגומה.

יש אנשים שיסתכלו על חפץ שבור ויניחו שהוא פגום. עבור אנשים מסוימים, זו המשמעות היחידה של המילה הזאת. עבור אחרים, היא נושאת משמעות אחרת לחלוטין – אנשים הסובלים מחרדה, מדיכאון. ואז יש אותי. מישהו שעצמותיו כה סדוקות עד שאינו חושב שהן ברות תיקון. שבור. פגום. אלה כל המילים שצריך כדי לתאר אותי. אלה המילים שמתמצתות את סיפור חיי.

חייתי עם התחושה הזאת במשך חמש השנים האחרונות. הרגשתי פגום במובן כלשהו, חסר תקנה במובן כלשהו. כאילו משהו חסר, אבל מה?

האנשים הסובבים אותי מנסים לעזור לי להיפטר מהתחושה הזאת, מנסים לספר לי עד כמה אני חשוב, עד כמה מתגעגעים אליי, עד כמה הם דואגים לי. שום דבר מכל אלה לא נתפס בעיניי כממשי. הכול הרגיש לא נכון. האם אמרו לי את האמת? אני מכיר את האנשים האלה היטב. הם שקרנים, רמאים, גנבים ורוצחים, עד כמה אפשר לסמוך על המילים שלהם?

באופן אישי, אני לא חושב שהמילים שלהם שוות הרבה. נראה שהם כל מה שיש לי בעולם הזה אם כי אני מאמין שאינני זקוק לאיש. יש לי מעין תחושה כזאת שטוב לי להיות לבד. יש שקט, ואין הרבה שדים שרודפים אותי. כשאני נמצא עם אנשים, אני חושב שהם מזויפים, לא אמיתיים, לא אנשים מהסוג החביב עליי.

הם מנסים לגרום לי להאמין בדברים שהם אומרים, אני רואה את זה בעיניים שלהם, אבל זה קשה, בעת שעמוק בפנים, עד לעצמות שלי, אני מחזיק באמונה שלי שהם משקרים.

הייתי איתם במשך חמש שנים ולא הפסקתי להטיל בהם ספק. הם תמיד סיפקו תשובות לשאלותיי אך לא הפסיקו לפזול לצד. אני קולט הכול. המבטים הצדדיים כשאני מדבר, משהו שלא קורה לעתים קרובות. לחישותיהם הרפות. שפת הגוף שלהם, כאילו הם תמיד נמצאים על המשמר כשהם במחיצתי, מישהו שאמור להיות אח שלהם.

הספק שוקע עמוק יותר ויותר ואני מתכוון לגלות למה. למה הספק נדבק לעצמותיי ולא משחרר. למה אני מרגיש שמשהו, או אולי שמישהו, חסר לי.

 

פרק 2

רוז

שבורה.

זה מה שאני, ויש חלקים ממני שלעולם לא יתאחו. חלקים שנשברו למיליון רסיסים קטנטנים.

שבורה.

איך מתקנים דבר כזה, לאחר שניסית בכל הכוח, כל־כך הרבה פעמים, ונכשלת? אני אומרת שאני בסדר, שאני יכולה לעבור את זה. אבל אני פשוט מתמודדת, לא חיה, וככה נראה היום־יום שלי, כבר חמש שנים. גם לאחר כל הזמן הזה, נותרו בי כל־כך הרבה חתיכות שבורות. ייתכן שביום מן הימים הן יתקנו את עצמן. מצד שני, ייתכן שלא.

אולי ככה אני אמורה להישאר?

אולי זה העונש שלי?

אולי אני אמורה להישאר שבורה למשך חיים שלמים של כאב.

מה חשבו הקוראים? 1 ביקורות
hagitshoshani7
10/2/2020 22:09
האם כרוניקה של פשע ידועה מראש או סתם אסופת אירועים רנדומליים שגורמים שלאנשים לפשוע? לאורך קריאת הספרים הללו עלו בי מחשבות רבות, בעיקר על חוויות ילדות שמעצבות אותנו ומשפיעות על האנשים אליהם אנחנו הופכים בבגרותנו. אנחנו תמיד מדברים על כוחות בטבע, אדמה, רוח, מים, אש ונראה לי שניתן להוסיף אלמנט חמישי, אהבה. בלאק ?? ליאם עובר ילדות בצל אלימות קשה, בגיל 16 הוא כבר הפך להיות אימת הסביבה, כולם מתנהגים בהתאם ופוחדים ממנו, חוץ מנערה יפה אחת שרואה אותו. היא מצליחה לגעת בו באופן שאף אחד אחר לא נגע. עד שיום אחד היא נעלמת. החיים שלו מתנהלים לפי מניפולציות של הסובבים אותו וביום בו הוא אוחז לראשונה באקדח הוא מבין כי נישמתו לעולם לא תחזור להיות מה שהיתה, חשכה עוטפת אותו והוא זוכה לכינוי ״בלאק״. רוז ? רוז מעולם לא פעלה לפי המוסכמות לכן המשיכה שהרגישה כלפי ליאם בתיכון, היתה מיידית. הקשר לא נקטע בעקבות מעבר פתאומי. לימים היא מוצאת את עצמה נשואה ומאוהבת. לאט לאט וביסודיות רבה היא מתחילה להיות מבודדת מסביבתה ועוברת מסכת התעללויות מצד בעלה המניפולטור. הסביבה מפנה לה גב והיא מוצאת את עצמה זרוקה במחסן, מסוממת, שבורה. "פעם הייתי ידועה בתור רוז. זה היה לפני... לפני שנשברתי." המפגש המחודש בין בלאק לרוז כשהיא שבר כלי והוא בעל נשמה שחורה אינטנסיבי, בלשון המעטה. ״חשבתי שאהבתי פעם, אבל עכשיו אני לא בטוח בכך. לכן הרגשות שאני מרגיש כלפיה אינם שגרתיים. היא גורמת לי להרגיש דברים, גורמת לליבי להלום בחוזקה, למרות שחשבתי שבכלל אין לי לב. היא בלתי רגילה ומיוחדת. מוזרה, אבל יפה.״ אתם לבטח שואלים האם נשמות שבורות יכולות להתאחות? האם האהבה יכולה לשרוד את הזוועות שעברו בחיים? האם אהבה היא כוח? מזמינה אתכן לקריאה.
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס59 ₪ 98 ₪
דיגיטלי 150 ₪
מודפס 200 ₪
עוד ספרים של אדל - הוצאה לאור
דיגיטלי35 ₪ 20 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי35 ₪ 20 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי99 ₪ 75 ₪
מודפס294 ₪ 147 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי99 ₪ 75 ₪
מודפס294 ₪ 147 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
עוד ספרים של טי. אל. סמית
דיגיטלי 33 ₪
מודפס98 ₪ 19.9 ₪
דיגיטלי 14 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי 83.3 ₪
מודפס 99.9 ₪
דיגיטלי 24.5 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי 24.5 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il