דף הבית > סשן
סשן
הוצאה: הוצאה עצמית (הפצה מנדלי)
תאריך הוצאה: 2023
קטגוריה: מתח ופעולה פרוזה מקור
מספר עמודים: 312

סשן

         
תקציר

טיפול אנרגטי חדשני זורק את רוי, לוחם לשעבר בסיירת דובדבן, למערבולת של רגשות. הוא מתחרט על החתונה שביטל, שוקל לנסות להשיב אליו את אהבתו הנמצאת בהודו.

אך רגע אחד בחיים שולח אותו להתעמת עם העבר. ממיטת הברזל החלודה בבית היתומים, ועד ליציאה למסע להצלת אחותו הביולוגית מיכאלה, הכלואה בכלא בהודו באשמת סחר בסמים.

"יא איבני לא רציתי שתיכנס גם אתה לשיגעון שלנו ותתחיל לחפש את אחותך. אי אפשר למצוא אותה. אבא שלה הביולוגי לקח אותה, ומאז היא נעלמה ואין לנו מושג מה קרה איתה."

הוא הוא חזק בבלבלות ובסשנים ובגראס ואלכוהול. אבל מה הוא לא יעשה בשביל להוציא את אחותו האבודה מהכלא, מה הוא לא יעשה.

"סשן" הוא ספר מסע רב תהפוכות שמתאר תהליך המתרחש במעמקי נפשו של הגיבור, המגלה בו את הנתיב לעוצמתו הפנימית.

 

סשן הוא ספרו הראשון של איתי טיומקין, בן 47, אב לשלושה, מוזיקאי וסטנדאפיסט.

פרק ראשון

1


עוד לילה עם כל הגנובים של מדינת ישראל הוא חושב עם עצמו, אבל הוא אוהב את זה. אילת בלילה יש לה איזה סוג של קסם אחר, בבוקר מלא משפחות, ילדים, רעש, מוזיקה רועשת מכל מקום, אבל הלילה תמיד צופן בתוכו איזו הרפתקה, תמיד קורה לו משו בלילות האלה. הוא כבר ארבעה חודשים פה בחוף פאפאיה בפעם הזאת, פעם שעברה הוא היה פה שנה ואז טס עם כל החבר'ה מהמלון להודו.

עכשיו, אחרי שנה בהודו ואחרי שנחת ושוב לא מצא את עצמו במרכז, הוא החליט לחזור לאילת לנחיתה רכה יותר. הוא לא באמת סגור עם עצמו מה הוא רוצה לעשות עם החיים שלו, ובינתיים הסגנון הודו־אילת בא לו טוב, גם כשאתה עובד על החוף זה סוג של חופש, תוסיף לזה סמים זיונים, מה רע?

באותו ערב לפני העבודה הייתה לו הרגשה מוזרה קצת, לא ברורה. הוא נזכר בעבר שלו משום מה. הוא הרבה זמן לא חשב עליו, אבל משו היום החזיר אותו, אולי השיחה עם מורן, הבעלים של החוף אחרי הצוהריים. הם מכירים כבר שנתיים, מאותו היום שהוא התחיל איתה. כמה הם אוהבים לצחוק על הקטע הזה, והיא השיבה לו שהיא בזוגיות והחבר שלה נמצא בגואה, אלון קוראים לו. איזה אלון? מי שעבד טבח במלון רויאל ביץ'?

כן, היא צחקה, אתה מכיר אותו? עכשיו חזרתי מגואה, הוא ענה לה, אחלה גבר אלון. אבל אם אתה מחפש עבודה אני מחפשת עובדים לחוף שלי, אני פותחת עוד שבוע. והוא התחיל לעבוד אצלה כמלצר על החוף. איזה תקופה, הוא נזכר, כמה סטלות זיונים, הוא מת על החוף הזה. והאווירה פה בית משוגעים. וכשהוא התקשר לפני ארבעה חודשים וסיפר לה שהוא מתכוון לעבוד באילת שוב, היא ישר אמרה לו, מעולה, בדיוק עוזב אותי השבוע אחראי משמרת, טס להודו, היא צחקה, מתי אתה מגיע?

שבוע הבא אני נוחת אצלך.

הם נכנסו לשיחה רצינית יותר לשם שינוי. מה קורה איתך, אתה יודע שאני מתה עליך ובשבילי מעולה שאתה עובד אצלי, אבל מה הלאה?

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של הוצאה עצמית (הפצה מנדלי)
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il