דף הבית > פשוט להשקיע
פשוט להשקיע
הוצאה: איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 08-2023
קטגוריה: עיון / ספרות מקצועית עסקים ושיווק
מספר עמודים: 145

פשוט להשקיע

         
תקציר

לכל בן אדם יש רומן עם כסף. לחלקנו זה בא יותר בקלות ולחלקנו אין מושג תלוש איך להתנהל איתו.

אם אתם רוצים לדעת עוד על כסף - הספר הזה בשבילכם.

בספר זה אני מלמד את 4 האמונות שמונעות מכם להרוויח הרבה כסף, איך משקיעים בצורה נכונה בשוק ההון, מה הסיפור עם הפנסיה והאם קניית דירה למגורים בישראל היא החלטה כלכלית חכמה. ככל שתעמיקו בקריאה תבינו למה זה מאוד - פשוט להשקיע.

הספר שבידכם מביא לראשונה בעברית תיאור מקיף ומעמיק של הגישה הפיננסית שאתם צריכים לאמץ בהשקעות בשוק ההון.

עקרונות ההשקעה המתוארים בספר זה מיושמים כבר עשרות רבות של שנים, ואינם מצריכים ידע קודם.

תגיות: שוק ההון, השקעות, מיסוי, נדל"ן, פנסיה, מדריך מעשי, אמונות מגבילות, אינפלציה, עשירים, מניות, אגח, בורסה, תשואות

פרק ראשון

פתח דבר

יצאתי לשליחות על מנת להפיץ ידע פיננסי בסיסי ורעיונות מעשיים בנוגע להשקעה ארוכת טווח בשוק ההון. כאשר המטרה להפוך כל אדם שאינו משקיע – למשקיע.

כתבתי את הספר הזה מתוך שליחות גדולה להעניק לאחרים את מה שלא היה לי - מהסיבה הפשוטה שאני רוצה למנוע סבל בעולם. המון אנשים בישראל חיים עם אתגרים וקשיים כלכליים. זה לא צריך להיות ככה. אפשר ללמוד איך לשלוט על הפיננסים שלנו בצורה פשוטה ויעילה ואפילו לצבור הון משמעותי גדול.

הספר מיועד למי שמעוניין/ת להתחיל להשקיע ולשלוט יותר בענייניו/ה הפיננסים (פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל להשקעה, תוכניות חיסכון ועוד) אך מרגיש/ה אבוד/ה בתוך בליל המושגים והפעולות המעשיות שאנו נדרשים לדעת על מנת להתקדם כלכלית.

המטרה של ספר זה היא לא רק הסברה על הפעולות שיש לבצע, אלא גם הבנה של מתודולוגיית ההשקעה הפאסיבית ארוכת הטווח בשוק ההון. השתדלתי לשלב בכל פרק תאוריה ופרקטיקה מעשית שאותה תוכלו לבצע בקלות יחסית.

אנו חיים היום בעידן של הצפת מידע היסטרית. עודף מידע גורם לנו לבלבול ויוצר בעיקר תחושת ייאוש אשר מרפה את ידנו מלהתחיל לרכוש ידע פיננסי. אחת המיומנויות החשובות בימינו היא לברור את העיקר מהטפל. הספר הזה נכתב על מנת לסנן את עודף המידע ולהנגיש את העיקר.

חזרתיות היא כלי לימודי יעיל, ולכן לא תטעו אם תרגישו שרעיונות מסוימים בספר זה חוזרים או מודגשים ביתר שאת. הביאו בחשבון שאם בחרתי לחזור על רעיון פעמיים – כנראה הוא חשוב מאוד.

הספר נכתב בשפה פשוטה ולפעמים עלולה להישמע "עממית" - יש לכך מטרה ברורה. אני חושב שבכל הקשור לפיננסים עליי לשמור על השפה קלה ככל הניתן להבנה כך שכל איש וכל אישה יוכלו להבין את הכתוב.

אין באמור בספר זה המלצה, ייעוץ או קריאה לפעולה מכל סוג שהיא בניירות ערך. התכנים שנכתבו בספר זה הינם לימודיים במהותם, הם אינם מהווים ייעוץ או המלצה לביצוע פעולה בנייר ערך, ואין לראות בהם תחליף לייעוץ השקעות ו/או ייעוץ פנסיוני המתחשב בצרכיו הייחודיים של כל אדם.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il