דף הבית > מלכת הגלידה מרחוב אורצ'רד
מלכת הגלידה מרחוב אורצ'רד
הוצאה: קוראים - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 2014
קטגוריה: פרוזה וסיפורת
מספר עמודים: 496

מלכת הגלידה מרחוב אורצ'רד

         
משתתף במבצע מבצע החודש
משתתף במבצע מבצע החודש
תקציר

מלכת הגלידה מרחוב אורצ'רד” הוא מעין אגדת סינדרלה מודרנית: הפיכתה של בת מהגרים ענייה לאשת עסקים ממולחת. אלא שהיא לא קיבלה את העושר במתנה על מגש של כסף.

מלכה טריינובסקי עזבה יחד עם משפחתה את העיירה היהודית רדופת הפוגרומים שברוסיה בחיפוש אחר החלום האמריקני. במקום לרחוץ בנהרות של חלב ודבש, היא מוצאת את עצמה בלוֹאֶר איסט סייד של ניו יורק, נכה ונטושה לגורלה.

מוכר גלידה איטלקי אוסף אותה אליו וקובע בכך את עתידה. בזכות פקחותה, חריצותה והרבה מאוד מזל, היא הופכת את עצמה לליליאן דאנקל, "מלכת הגלידה של אמריקה", החולשת על אימפריה של גלידריות ומככבת בטלוויזיה.

אנחנו פוגשים אותה בזקנתה, גברת עשירה ואקצנטרית, בעלת הומור יהודי עוקצני, שמתחשבנת עם כל העולם. הספר מדלג בין ההווה המסובך שלה לבין עברה, הגדוש תלאות והצלחות, לצד אהבה אחת גדולה, לברט בעלה.

משבחי הביקורת:

"אם כי זה רומן ראשון של גילמן, היא יודעת לספר סיפור סוחף... ליליאן דאנקל לפעמים מעוררת אהדה, לפעמים מעוררת תוכחה, אבל תמיד מרתקת. וזה, יקיריי, כל מה שחשוב כשאתה בא לספר סיפור טוב" – דאלאס מורנינג ניוז

"חגיגה ספרותית עשירה בת 31 טעמים (וכפליים צבעים, ריחות וצלילים)" – יו.אס.איי. טודיי

"פרוזה נפלאה... ייחודית, מענגת... מסע מרתק דרך ההיסטוריה... גילמן מפליאה בתחקיר שלה, ו'מלכת הגלידה מרחוב אורצ'רד' משתרע על פני פרקים ארוכים, המעניקים לקורא הנאה צרופה... אז אל תתמהמהו! מהרו לנעוץ פנימה את הכפית ובקשו כדור שופע של 'מלכת הגלידה מרחוב אורצ'רד'" – בוקבראוז.קום.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 107 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 91 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 97 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 93 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 89 ₪
עוד ספרים של קוראים - הוצאה לאור
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
קינדל38 ₪ 30.4 ₪
מבצע החודש
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
קינדל38 ₪ 30.4 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il