דף הבית > האיש שבפנים
האיש שבפנים
הוצאה: איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 2022
קטגוריה: פרוזה וסיפורת מתח ופעולה
מספר עמודים: 141

האיש שבפנים

         
תקציר

תאריך הוצאה לאור: 2022
מספר עמודים: 141

דקסטר האריסון, נשיא ארצות הברית, בבעיה. מישהו מהמעגל הפנימי שלו מעביר מידע לצפון קוריאה. הוא מבקש מעוזר האישי שלו, אדם שוינפלד, למצוא מישהו מחוץ למערכת שיכול להביא תוצאות. אדם מגייס את רענן וצוותו וחקירה שמתחילה בוושינגטון, ממשיכה בוינה, בריסל ונגמרת במקום הכי לא צפוי. בינתיים אחד מאנשי המפתח נחטף, צוללת אמריקאית מוטבעת וסיפור אהבה לא ברור מתפתח בין אחד מחברי הצוות לסוכנת מוסד שמצטרפת לחקירה.

 

האיש שבפנים הוא נובלת מתח. החלק השלישי ב’סאגת רענן’. שמחזיר את הגיבורים לחלק הכי מעניין בספר ‘שקופים’ שנותר ללא מענה. הוא מהיר, חד, מצחיק ובעיקר מותח.

 

“ביד אומן משרטט ר.ט פרא את ‘אחורי הקלעים’ של שירותי הביטחון הישראליים ומצייר את פרופיל לוחמי הצללים שנמצאים שם בחוץ ועושים את העבודה השחורה” ארז האסול, מחבר הספר ‘מגילת המדבר’

“כתיבתו של פרא מאפשרת לו לסחוף את הקורא לקריאה מרתקת, אשר אוחזת בקורא, מלווה אותו ולחלוטין נשארת בו, גם לאחר תום הקריאה. מוטי(נילס) סטי. מבקר ספרות

פרק ראשון

1
וושינגטון. חודש לפני כן.

לאחר מכן, כשיותר מעשר סוכנויות ביון מקומיות ניסו לשחזר את צעדיו של המרגל, הצליחו לזהות שהפרשה כולה התחילה בערב שישי רגיל לחלוטין. המרגל נראה באנדרטת לינקולן ונטמע בין מספר תיירים בודדים שעוד פקדו את האתר בשעה זו. החלפת המסמכים הייתה מהירה ואיש לא שם לב אליה, למרות שמאוחר יותר ידווח עיתונאי בלגי שנכח במקום במהלך חופשה כי הרגיש, בחושים שהושחזו בעשרים שנות עיתונות חוקרת, שמשהו מוזר מתרחש באתר.

המרגל יצא מהאנדרטה, נכנס למכוניתו ונסע לכיוון מרכז העיר. הוא נכנס למסעדה ויצא כעבור מספר דקות עם שקית חומה. ארוחת ערב בבית, אמרו לעצמם האנליסטים שעברו על המקרה. ואכן, המצלמות הרבות הפזורות בבירה הראו כי האיש אכן נסע לכיוון דירתו. דירה קטנה בבניין מגורים בשכונה שרוב דייריה היו פקידי ממשל בדרג זה או אחר.

"בקרוב אוכל לעבור מקום נוח יותר וחם יותר." חשב לעצמו המרגל. התשלום הראשון תמורת העברת המסמכים לא עמד להפוך אותו לאיש עשיר אבל אם יצליח להוכיח לצד השני כי יש לו גישה למסמכים רבים הוא יוכל למכור להם מידע תמורת כסף גדול. סכום משנה חיים הוא קרא לזה בינו לבינו.

הוא אכל את ארוחת הערב מול הטלוויזיה, צפה בתוכנית אירוח כלשהי והלך לישון מוקדם. מחר מחכה לו יום ארוך ואסור שהבוס לא יהיה מרוצה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 38 ₪
מודפס 88 ₪
דיגיטלי 44 ₪
מודפס 98 ₪
דיגיטלי 38 ₪
קינדל 38 ₪
מודפס 86 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 97 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 89 ₪
עוד ספרים של איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
דיגיטלי 42 ₪
מודפס 98 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס 98 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס 118 ₪
דיגיטלי 44 ₪
עוד ספרים של ר. ט. פרא
דיגיטלי 37 ₪
דיגיטלי 37 ₪
קינדל 37 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il