דף הבית > הדרך הקלה ליציאה
הדרך הקלה ליציאה
הוצאה: ספרי ניב - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 01-2024
קטגוריה: ספרי בריאות ותזונה
מספר עמודים: 67

הדרך הקלה ליציאה

         
תקציר

לדבר חרא יכול להציל את חייך!

 

"אם היינו נפטרים מכל הדברים הארעיים שבתוכנו, היינו יכולים למנוע מחלות. אנחנו מונעים מכם לחלות, להרגיש לא טוב ולהגיע בסופו של דבר לרופא לבקש תרופות או גרוע מכך – להגיע לבית החולים מפני שלא דאגתם לעצמכם. שמרו על גופכם נקי, התייחסו אליו יפה ותתפלאו עד כמה תרגישו טוב".

רופאת תחת, רופאת טוסיק, הלוחשת לחרא. קארין נחמני, מטפלת מוסמכת בהידרותרפיה למעי הגס, מטפלת בנטורופתיה, לוקחת אותנו למסע לימודי חווייתי, תוך מתן דגש ליתרונות בריאות מערכת העיכול.

אתם לומדים מה קורה לפני, בזמן ולאחר הטיפול במעי הגס, אתם מכירים מאכלים אשר מעודדים את בריאות הקיבה, ואתם מתוודעים להשפעות ארוכות הטווח של מעי גס לא בריא.

הכותבת מספקת גם עדויות של מטופלים אשר חולקים עם הקוראים את האופן שבו השיטה של קארין נחמני השפיעה על חייהם ועל בריאותם.

הרבה אנשים חווים תחושה של אנרגיה נמוכה, עצירות או סובלים ממחלות. אלה נובעים ישירות מבעיות במערכת העיכול. הספר מתמודד עם נושא כה נפוץ אשר עדיין הוא טאבו, ונוסף על כך הוא מציע פתרונות למעי גס בריא.

 

קארין נחמני, בעלת תואר ראשון במדעים, תעודת מטפלת נטורופתית ממכללת מדי בישראל, היא מטפלת הידרותרפיה למעי הגס מאז 2001 והבעלים של Pure Center מאז 2006. קארין היא אימא גאה לארבעה ילדים.

פרק ראשון

פתח דבר

 

בסוף היום, כשהכול כבר נאמר, וכשצריך להתפנות, "החיים" נראים כערמה של חרא. ובכן, בואו נדבר על זה, בלי פחד.

"זה" קורה לכולם – כולנו עושים קקי, מתרוקנים, מחרבנים, מטילים צואה. המטרה שלי בספר הזה, בין היתר, היא לשבור את הטאבו שלנו על לדבר על מה שהטבע מכוון אותנו לעשות, להיפטר מפסולת ורעלים. אנחנו צריכים לתת לכך ביטוי, ולזכור שוב ושוב שזו פעולה טבעית לגמרי. אומנם אפשר להיווכח שלגברים קל יותר לדבר על פעולת המעיים שלהם, אבל זהו עניין שאין במה להתבייש בו לכל המינים בכל הגילאים, בייחוד אם יש לנו קשיים בו. בואו לא נשכח שהרופא שלכם כבר ראה ושמע הכול, וכאחת שמטפלת במעי הגס למחייתה ושאין דבר שלא ראיתי, אני יכולה להעיד על כך ממקור ראשון.

על אף שישנם חלקים בספר הנראים בעלי גישה קלילה, אני לוקחת את הבריאות של האחר ברצינות רבה. חשבו על כך: אם לא נתבייש בלדבר על הרגלי מעיים לא שגרתיים, על עצירות או על המגוון המתקשר ל"חרא", נוכל להציל את חייכם או את חיי היקרים לכם – נכון שזה ראוי?

 

 

 

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של ספרי ניב - הוצאה לאור
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 97 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 102 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 87 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 101 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 89 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il