דף הבית > מאנונימי למוכר
מאנונימי למוכר / אורי ישראל

מאנונימי למוכר

         
תקציר

אורי ישראל - מאנונימי למוכר

כמות עמודים במודפס - 167 חודש ושנת הוצאה לאור  - פברואר 2017 ז'אנר לספר  - עיון שם הספר – מאנונימי למוכר שם המחבר – אורי ישראל שם ההוצאה – רב מכר   ספר ייחודי המוכיח כי אותו פחד הקיים ברובנו - להצליח בגדול, הוא זה המסוגל גם לדחוף אותנו לעבר הגשמת כל חלומותינו!  סיפורו האישי של המחבר, בשילוב הכלים ושיטות העבודה הפרקטיות המוצעות בספר, מראים, שלב אחר שלב, איך תוכלו גם אתם להפוך מאנשים אנונימיים להצלחה מסחררת! ~ עמית אופיר- הרפתקן, חוקר, סופר בינלאומי, יועץ עסקי   *** שואף להיות מצליח ומוכר בתחומך, אך לא יודע איך להתחיל? ספר זה יעזור לך להבין בדיוק כיצד לפעול כדי להפוך מאנונימי למצליח ולמוּכָּר בתחומך. הדרך הייחודית שאותה עבר המחבר, ההצלחות והכישלונות שלו, לצד הניסיון הרב שצבר ואופן החשיבה המיוחד שלו, יובילו אותך בדרך המלך  להצלחה ביציאה לרשת.   בוא ללמוד איך להתמודד עם הפחד מחשיפה ומ"מה יגידו" בעזרת כלים פשוטים ליישום.     בהחלטה נחרצת ובלתי מתפשרת הפך המחבר, אוֹרי ישראל, מאדם בלתי נראה, מופנם, שקט וחסר ביטחון לאישיות  משפיעה, מעוררת השראה ומובילת דעה. זה לא קרה בן לילה, והיו כמובן גם מהמורות וקשיים, ועתה הוא חושף את הדרך ואת השיטה שפיתח, כדי שגם אתה תוכל להתגבר על הפחדים ולהפוך למוכר ולמצליח בתחומך.   למד ותרגל כיצד להפוך לבעל עסק מצליח ומוכר ברשתות החברתיות תוך שנה אחת בלבד! ספר זה איננו ספר קריאה רגיל. הבנת השיטה של המחבר תאפשר לך להשתמש בכלים עוצמתיים ולהפיץ את הבשורה שלך לעולם ולבנות עסק מצליח ומשגשג.   אוֹרי ישראל הוא מנכ"ל חברת Red Frog - להוביל חדשנות ברשת, מרצה, מוביל דעה, יזם, ומוביל עסקים, חברות ומותגים להשגת מקסימום חשיפה, מעורבות ומכירות ברשת האינטרנט. אורי הצליח להפיק ולהפיץ למעלה מאלף סרטונים ברשת תוך שנתיים, צבר למעלה ממיליון צפיות, ואלפי אנשים שמעו את הבשורה שלו מעל במות רבות ונחשבות. באמצעות פעילות מסיבית ברשת, המחבר הצליח לעורר עניין רב, להגדיל את היקף המכירות בחברה שבבעלותו במאות אחוזים, להופיע בטלוויזיה, ואף ליווה עשרות עסקים במגוון תחומים מבחינה עסקית ושיווקית. בכל אחד מהעסקים הללו הצליח להגדיל מכירות ב- 60% בממוצע.   להמשך קריאה על הסופר אורי אריאל   מחיר דיגיטלי - 39 מחיר ספר מודפס - 100   דנאקוד – 080000360069 נושאים קשורים – ספרי עיון, ספרים לעסקים, ספרים על האינטרנט, ספרים על מדיה חברתית, ספרים על פייסבוק, ספרים על רשתות חברתיות.
פרק ראשון

חלק ראשון:

הפחדים, הרצונות, הבעיות

כברת הדרך המשמעותית בדרך לפתרונה של בעיה היא ההכרה בקיומה.~ אנונימי

יהלומים נסתרים

 

אני מאמין שאתה נפלא, מוכשר, גאון, טאלנט יוצא דופן, מומחה ענק; אני מאמין שאתה יהלום נסתר שהעולם עוד לא גילה, אבל הבעיה היא שלא מכירים אותך מספיק. יכול להיות שאתה מצטנע, ייתכן שאתה לא מאמין בעצמך מספיק, יכול להיות שאתה ביישן, שקט, מופנם, חסר ביטחון, שנוח לך בשקט שלך; ייתכן שכרגע אנשים רואים בך איכויות שאתה לא רואה בעצמך, והאמת – זה בדיוק הסיפור שלי, ואני מבין אותך לגמרי.

 

חשוב שתבין, שעד שלא תקבל החלטה – לשים את עצמך בקדמת הבמה, להראות בְּמַה אתה טוב, לפרוץ לתודעה של אנשים, להגיע למצב שאתה מגיע לכנסים, להרצאות, לאירועים חברתיים, לסדנאות ועוד, ואנשים מתחילים להכיר אותך,      לא תממש את מלוא הפוטנציאל שלך בחיים; לא תוכל להגיע לרמת ההצלחה שאתה שואף להגיע אליה, פשוט משום שאנשים לא יודעים מי אתה. בדיוק כמו היהלום החבוי בסלע, וצריך לחצוב במעמקים כדי לגלותו.

 

מצד אחד, יכול להיות שזה בסדר מבחינתך; שבכלל לא מתחשק לך שכל העולם יכיר אותך, ונוח לך להישאר במקום הבינוני שבו אתה נמצא היום. אם זה המצב, אז אולי אין טעם שתמשיך לקרוא בספר. העבר אותו לחבר או לידידה בעלי שאיפות.    

מצד אחר, ייתכן שאתה רוצה מאוד להצליח; אתה רוצה שיכירו אותך; אתה רוצה לסחוף אחרייך קהל, להעביר את המסר שלך לעולם וליצור שינוי אמיתי בחיים שלך ובחיי אנשים אחרים ולהיות אדם משפיע. אם כך הדבר, הספר מיועד לך. אם רק תעשה את הפעולות הנכונות; אם רק תתחייב ותחליט שאתה רוצה להפיץ את המסר המדהים שלך כמה שיותר ברחבי העולם, זה יתחיל לקרות.

 

אני מאמין שאין הצלחה מסיבית בלי פעולה מסיבית. מהרגע שבו התחייבתי, החלטתי לצאת בכל הכוח לרשת ועשיתי את הפעולות הנכונות, הפכתי מאנונימי לגמרי למוכר. וכך, לכל אדם בעולם של היום, בראשית המאה ה-21, יש אפשרות לפרוץ לתודעה ולהיות מוכר, אם רק ירצה בכך. שפע הזדמנויות קיימות בפנינו לעשות זאת, ובוודאי באמצעות הרשתות החברתיות.

 

אני אראה לך איך תוכל לפרוץ את מחסום האנונימיות (התודעתי, האישי והעסקי), ולהפוך למוכר בתחומך תוך שניים- עשר חודשים באמצעות הרשת. זה יכול לקרות גם לך, ואני הולך ללמד אותך בדיוק איך לעשות זאת בספר זה.

 

הטוב, הרע והלא נורא בעולמם של האנשים המוכרים והמפורסמים

 

ספר זה אינו עוסק בעולם הסלבריטיז, הידוענים. הוא מתייחס לרעיון לפיו אתה, וכל אחד אחר השואף לכך, יכול להפוך מאנונימי למוכר בתחומו – אולי כוכב יוטיוב מוכר, משווק אינטרנט בעל מוניטין, איש בעל שם בעולם ההעצמה האישית וכו' – אך בכל זאת, אני מוצא לנכון להביא כאן הצצה לעולם הידוּעַנים, משום שלעתים המשמעות של "להיות מוכר" משיקה, בדרך זו או אחרת, לעולם הזוהר והסלבריטיז.

 

פרימיירות, הרצאות, סדנאות, פרסומות, מתנות, עסקאות, חוזי ענק, גדודי מעריצים, בקשות לסלפי, הערצה, מכוניות פאר, בתים מפוארים, מטוסים פרטיים, משכורות ענק, חופשות ביעדים אקזוטיים בעולם, מובילי דעה ברשת – הם רק חלק מההטבות שאנשים מפורסמים נהנים מהם.

 

לפרסום מעלות רבות ורגעים יפים הכוללים יותר מאשר  להרוויח כסף והרבה. זה נהדר שיש לך הזדמנות לעבוד קשה מספיק כדי ששמך יופיע על שלטי חוצות, ושכולם ידעו מי אתה. אתה מתכבד לצעוד על השטיח האדום, ויש לך הזדמנויות לרוב להצטלם ולהתחכך בעשירים ובמפורסמים אחרים, וזה נחמד ומהנה ברוב המקרים.

 

 

היתרונות שבפרסום ובתהילה

 

  • היכולת לעורר השראה – בהיותך עשיר ומוכר, אתה עשוי לשמש מקור השראה לאנשים אחרים שירצו להידמות לך, ולו במעט. תוכל למנף זאת לטובת פעילויות למען הקהילה ולצדקה, להיות מנטור עבור אלה שזקוקים לך, ולא פחות חשוב – יהיה בידך הכוח להשפיע לטובה, בעיקר על הדור הצעיר. כל זאת אם אתה משתמש בתהילה לכיוונים חיוביים.
  • תהילה שכסף בצדה – אנשים יתחילו לחפש את קרבתך ופשוט להעריך ולאהוב אותך. זה יגרום להם לא רק לקבל ממך השראה, אלא הם יהיו מוכנים לשלם עבור העשייה שלך, בין שמדובר במוסיקה, בסרטים, בהרצאות, בסדנאות, בספרים, בקורסים, בליווי אישי ועוד.

 

אספקט נוסף של יתרון זה: גם אם אתה עשיר ויש ברשותך כסף לרכוש כל שעולה על רוחך, מפורסמים נוטים לקבל דברים רבים בחינם, במיוחד אם אתה מפורסם המייצג מותג ספציפי.

 

אספקט נוסף של זה הוא אלמנט ה - VIP. במועדונים, במסעדות ובמקומות בילוי אחרים אתה לא צריך לדאוג להמתנה בתור. אם מישהו מכיר אותך, אתה בפנים ומקבל מיד גישה למתחמי ה - VIP.

 

  • מומנטום – אתה יכול ליצור יותר ויותר קשרים עם אנשים מפורסמים, וכך, בסופו של דבר, יום אחד, זה עשוי לתרום למומנטום בקריירה שלך לצמוח ולגדול. אולי תכיר מישהו, שמכיר מישהו שיכול לקדם אותך בגדול, והרי בסופו של דבר, זה בדיוק מה שאתה רוצה.

 

  • רוגע כלכלי – ההון שמגיע עם התהילה מאפשר לך, לרוב, להיות רגוע כשמדובר בכסף. אתה יכול להרשות לעצמך כמעט כל מה שלבך חפץ. יש לסייג זאת ולומר שצריך לנהוג בכסף בצורה אחראית ולא פזרנית. מומלץ להיעזר בגורם אחראי כמו יועץ כלכלי או יועץ השקעות כדי לשמור על ההון הזה.

 

החסרונות שבפרסום ובתהילה

 

כמו בכל דבר, ישנם גם חיסרונות בפרסום ותהילה, להלן כמה מהם:

  • חוסר פרטיות – עם התהילה מגיע גם חוסר הפרטיות. החיים שלך הם כבר לא רק שלך, וכל מה שאתה אומר ועושה מנוכס על ידי התקשורת ומוצג לעתים באופן מעוות ולא מחמיא, כשכל העולם ואשתו צופים בך. מה שעושה את זה אפילו גרוע יותר הוא נטייתה של התקשורת להוציא דברים מהקשרם, אם בכוונה ואם בשוגג (בעיקר בכוונה). זה עשוי לגרום לאנשים לשנוא אותך או לשפוט אותך, בלי לדעת את הסיפור האמיתי. כמי שנפגש עם התעשייה (יש לי לא מעט חברים מפורסמים), ואני רואה דברים כאלה קורים כל הזמן. חוסר הפרטיות עשוי לפגוע מאוד במוטיבציה לפעולה, ולכן אם אתה יכול למצוא דרכים לשמירה על הפרטיות שלך, כן ייטב.

 

  • פרסום וכסף לא תמיד הולכים יחד – אומרים שבדרך כלל המזל מגיע עם התהילה, נכון? ובכן, לא נכון. זה לא תמיד המקרה. זה שאתה מוכר ומפורסם, לא הופך אותך אוטומטית לבעל הון, כזה שהכסף נשפך עליו מכל הכיוונים. חלק יעשו הון ואולי יצליחו פה ושם, אבל רובם לא בהכרח יודעים כיצד להתנהל עם כסף, וכבר שמענו לא אחת סיפורים על אמרגן שסרח ורימה אמן מצליח או על מליונר חדש שאיבד את כל כספו ביום אחד. חלקם יהיו חסרי זהירות ויבזבזו את כספם בקלות דעת, בחשבם שהכסף לא ייגמר להם לעולם, ואילו אחרים כלל לא "מתחברים" לכסף. והרי ידועים לא מעט אמנים ושחקנים שלמרות הפרסום הרב שלהם, הגיעו עד פת לחם.

 

שימו לב למה שקורה עם הכסף שלכם, איך הוא מתגלגל, מי מנהל אותו וכיצד. אל תתנו לכסף לברוח בין האצבעות, אף על פי שזה מפתה מאוד.

 

  • חוסר איזון – שעות העבודה שלך עשויות להיות מטורפות וקדחתניות ולגרום לתשישות. שמור על איזון בין עבודה למנוחה, בין משפחה לקריירה, בין עשייה לחופשה, שאם לא כן, אולי תהיה בעל ממון, אבל עייף ומותש.

 

  • ניצול – לפעמים, במיוחד כאשר אתה חדש בעבודתך, אנשים נוטים לנצלך ולהעביד אותך עד מוות, כאילו היית רובוט. ואתה, משום שאינך יודע לנהוג אחרת, ממשיך בכיוון ההרסני הזה, עד ל"פריצה הגדולה". ובכן, לעולם אל תאפשר למישהו לנצל אותך בדרך זו, ויהי מה! הקפד לדעת את זכויותיך בתחילת החוזה או העיסקה.

 

  • השפעות שליליות – לעתים עם הממון והתהילה, באות ההשפעות הרעות כסרח עודף. ואין זה משנה אם אתה צעיר או מבוגר, הסכנה קיימת אם אתה נוטה להיות מושפע מהסובבים אותך. התנסות בסמים, באלכוהול ובשאר תחומים מפוקפקים השאר לאחרים. אתה – הישאר מחוץ לתחום, אם אינך רוצה להרוס את הקריירה שזה עתה התחלת לפתח.

 

לסיכום, להיות מוכר ומפורסם זה עניין של החלטה, ולשם כך חשוב, מצד אחד, לדעת מהי העלות ומהי התועלת; מהם המחירים שתהיה מוכן לשלמם כדי "להיות בברנז'ה", ומצד שני, לבדוק עם עצמך אם אכן הגיעה השעה להשפיע ולעורר השראה באמצעות הכישרונות והיכולות שלך.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי 26 ₪
מודפס 88 ₪
דיגיטלי39 ₪ 31.2 ₪
קינדל38 ₪ 30.4 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
עוד ספרים של
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il