דף הבית > סדרת הצבעים

סדרת הצבעים

         
תקציר

מארז סדרת הצבעים מכיל ארבעה ספרים - ניתן ללחוץ על שם הספר לקריאת פרק ראשון ולרכישה בנפרד:

  1. קוראים לי בלאק
  2. קוראים לה רד
  3. קוראים לזה וויט
  4. קוראים לזה גרין

קוראים לי בלאק

שנת הוצאה: 08-2019 מס’ עמודים: כ-300 בלאק אני נאמן, אך רק למקצוע שלי, ולא לאף אחד אחר. אני חזק, את הצלקות שלי אף אחד לא רואה מלבדי. אני יכול להיות מלאך, אבל כשאנשים מסתכלים עלי, הם רואים שטן.   פגשתי אותה כשהיא הייתה בת שש עשרה. היא הייתה לי כאוויר צח לנשימה. היא נכנסה לחיי בסערה והעלתה חיוך על שפתיי. אולם אז היא עזבה, ולקחה איתה את היכולת שלי לנשום, את חיוכה, שהיה מסוגל להאיר חדר שלם ולגרום לליבי להלום בקצב מסחרר. לאחר עשר שנים, מצאתי אותה שוב, אבל משהו קרה לה. היא הייתה שבורה. בהיותי האגואיסט שאני, שמחתי. שמחתי מפני שהיא לא תירתע מפניי כי אני שבור יותר ממנה.   רוז כשהוא מציל אותי, אני לא מזהה את הגבר שהוא גדל להיות. אני שבורה, חיה רק למטרה אחת. אני לא אותה הבחורה שהוא זוכר. הוא חושב שהוא שחור כמו השם שלו, אבל אני רואה בו משהו אחר. את הגאולה שלי. אין אדם שאיננו מפחד מהגבר שבלאק גדל להיות, אבל לא אני. הוא שבור כמוני, פגום כמוני. אני רק לא יודעת אם אי פעם נוכל לתקן זה את זה.   קוראים לי בלאק מאת סופרת רבי המכר של עיתון יו־אס־איי טודיי טי. אל. סמית’ הוא הספר הראשון בסדרת הצבעים. שני הספרים הראשונים בסדרה הם דואט והספר השלישי על זוג אחר. זה רומן פשע עכשווי על שני אנשים שחושבים שהם שבורים מעבר לכל יכולת תיקון, אך הם לא יודעים שלפעמים מהשברים אפשר להרכיב משהו חדש ושלם.


קוראים לה רד

שנת הוצאה: 08-2019 מס’ עמודים: כ-300 רוז קרן האור היחידה שהותיר לי, מאירה את דרכי בחשיכה, והחלטתי להקים את ארגון רד, ארגון שמטרתו לעזור לנשים הסובלות מהתמכרויות אבל בליבי יש פצע, עמוק מכדי יכולת תיקון. החור שנפער בי אין־סופי. האם ליבי אי פעם יזכה לאיזו נחמה? או שמא נגזר עליי להישאר כך לנצח? בלאק אנשים משקרים כל הזמן, ונראה שהאנשים הקרובים אליי ביותר משקרים לי יותר מכולם. האם הם בכלל יודעים מי אני ולמה אני מסוגל? לפעמים אני תוהה אם בכלל יש להם מושג, אבל מבטיח לעצמי דבר אחד – כאשר אגלה את האמת, כל אחד ואחד מהם ישלם על מה שהוא עשה לי. אני בא מגיהינום, הוא אינו זר ולי ואינני מפחד ממנו, ואני מתכוון לשלוח את כולם אל המקום שממנו בקושי נחלצתי בעצמי. האם היא תחכה לי בקצה הדרך? רק הזמן יגיד.  קוראים לה רד מאת סופרת רבי המכר של עיתון יו־אס־איי טודיי טי. אל. סמית' הוא הספר השני בסדרת הצבעים. שני הספרים הראשונים בסדרה הם דואט והספר השלישי על זוג אחר. קדם לו הספר קוראים לי בלאק. זה רומן פשע עכשווי הממשיך את סיפורם עוצר הנשימה של שני אנשים שבורים שמנסים להרכיב את השברים ונאבקים בגורלם כדי לממש את אהבתם.


קוראים לזה וויט

ג’ייק האם אפשר לתקן את מה שנשבר מעבר לכל יכולת איחוי? מעולם לא חשבתי שאפשר. לא חשבתי שיש טעם בכלל לנסות. אבל החיים תמיד מפתיעים. הכול יכול להשתנות בעניין של שעות. של דקות. לפעמים תוך שניות. תאמינו לי, אני יודע. וזה היה עלול להיות הסוף שלי, אם זה לא היה הדבר הכי טוב שקרה לי. אדי מדי ערב, באותו בר. רק הוא והמשקה שלו. הוא לא מדבר, אבל הוא לא צריך. הוא אדם שתלאות חייו ניכרות בכל מבט שלו, בכל תנועה, חרותות בתווי פניו המיוסרים. הוא אינו הגבר בשבילי, אין פה כל שאלה. כל דבר בו צועק סכנה. עליי לברוח, להתרחק. אך מתברר שג’ייק הוא היחיד שיכול להגן עליי ואולי אפילו להציל את נשמתי. קוראים לזה וויט מאת טי. אל. סמית’, סופרת רבי המכר של עיתון יו־אס־איי טודיי, הוא הספר השלישי בסדרת הצבעים. שני הספרים הראשונים בסדרה, קוראים לי בלאק וקוראים לה רד הם דואט, אך ספר זה יכול להיקרא גם כספר יחיד. זה רומן פשע עכשווי על שני אנשים הנעזרים באהבה כדי להתגבר על קשיי החיים האפלים ביותר.


קוראים לזה גרין

תאריך הוצאה לאור: 01-2021 מספר עמודים: 97 בלאק יש דברים שהשתנו, אבל דברים רבים נותרו בדיוק כפי שהיו. דבר אחד אני יודע לבטח: רוז לנצח תהיה שלי, בחיים האלה וגם בעולם הבא. גם אם הפרתי את ההבטחה שהבטחתי לה. גם אם שברתי את ליבה. יש דברים שקשה לי לוותר עליהם. קשה אפילו יותר מכפי שחשבתי, וזה בסדר, כל מה שעליי לעשות זה לדאוג לכך שהיא לעולם לא תגלה. הבעיה היא שלא קל להסתיר מרוז דברים, והכי גרוע זה שהכול מתפוצץ לנו בפנים ודווקא בחג המולד, החג האהוב עליה בשנה.   רוז הוא חושב שאני לא יודעת, אבל הוא טועה. הוא מסתיר ממני משהו גדול, משהו שישנה את הכול, ולא אעבור על כך לסדר היום. אבל מה אם זה יעלה לי בכל מה שאני אוהבת? מה אם אאבד את בלאק?   קוראים להם גרין מאת טי. אל. סמית', סופרת רבי המכר של עיתון יו־אס־איי טודיי, הוא נובלה בסדרת הצבעים. שני הספרים הראשונים בסדרה, קוראים לי בלאק וקוראים לה רד הם דואט. הספר השלישי, קוראים לזה וויט, יכול להיקרא כספר יחיד. נובלה זו ממשיכה את סיפור האהבתם של בלאק ושל רוז שמגיעה לצומת דרכים גורלי.

מה חשבו הקוראים? 1 ביקורות
אלינור לוגסי
22/2/2021 18:11
״סדרת הצבעים״ - טי. אל סמית׳ הוצאת אדל, 2019-2021 (בלאק, רד וגרין- על אותו זוג- וויט על זוג אחר) *קוראים לי בלאק, קוראים לה רד, קוראים לזה גרין* ?????? שחור, אפלה, לב מעוות, חוסר היגיון, שחור! אלו החיים של בלאק, אולי לא תמיד זה היה ככה. ????? בגיל שש עשרה הוא חשב שאפשר להרגיש אחרת, אבל כרגע זה לגמריי רחוק ממנו, הוא אפוף בחשכה, הוא טוב בזה, אוהב את זה שאנשים מפחדים ממנו, מתרחקים ממנו. רד, היא אישה שעברה תופת, היא סבלה, והייתה בתחתית האפלה של החיים, עד זלא בכירה את עצמה. אומנם- היא לא רצתה בזה, אלא גרמו לה להיות שם, היא נאחזת בזיכרון מהילדות, מהיופי, התמימות, שלא הכל היה אבוד וחסר טעם. ????? הם נפגשים אחרי שנים, שחור ואדום, לשניהם יש נפשות מצולקות עד שאין שום מושג מה נכון ואמיתי, עד שלא רואים צבעים אחרים. האם האהבה חייבת להיות בשלל צבעים? האם שני אנשים שהחיים לוקחים אותם לכיוונים אחרים יכולים להיות יחד? להרגיש לב פועם? מה אפשר לעשות שהאפלה מרחיקה את האור... שכל מה שנותר זה לשקוע? רד ובלאק הוא זוג שנאחז בשביבי תקווה. שניהם יודעים שהם שונים, שניהם יודעים שהאהבה שלהם זה לא אהבה כמו בסרטים, ועם זאת כמו בכל דבר צריך לוותר ולהקריב קורבנות... האם הם יצליחו? ?????? *קוראים לזה וויט* ?????? את ג׳ייק אנחנו מכירים כחברו הטוב של בלאק, גם בו החיים הותירו צלקות שהוא לא היה מוכן אליהם. מתוך האפלה נשאר רק לב מצולק ושבור, נשארים רק סימנים על הגוף שמזכירים כמה חיים לקחת וכמה פעמים ניסו לקחת את חייך! ?? הוא אהב, אבל האם האהבה הייתה חזקה, השקרים והסודות שחגו סביבו לא נתנו לו מנוח הוא קר וחסר רחמים, ועכשיו הוא נאלץ להבין אם הוא יצא חי מהסיפור הזה. ???? חייו מתהפכים בשנית שבמקום להצליח לברוח ולהתמודד בשקט עם ליבו השחור, הוא נמשך למישהי שמשגעת כל נים בגופו, ואיתה מגיעה הסערה ?? היחסים מתלקחים כמו אש בשדה קוצים ???? מהיר, חד, וחסר כל סיכוי... הם מתערבלים, נושקים לסכנה, חיים בין כאב ליופי והאם הם יצליחו להתגבר על המכשולים? האם ג׳ייק יוכל לראות את האור? סדרת הצבעים היא סדרה נפלאה, הלוקחת את הקורא למסע, מסע של אפלה וסכנה. כתוב נפלא ובצורה מושכת, עד שאנחנו נשאבים לתוך הסיפור. ???????? לרכישה: ?? ‏https://bbooks.co.il/book/דואט-הצבעים-טי-אל-סמית/ לדף שלי ?? ‏https://www.facebook.com/272634813159700/posts/1270285680061270/?d=n
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של אדל - הוצאה לאור
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי105 ₪ 85 ₪
מודפס294 ₪ 147 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
עוד ספרים של טי. אל. סמית
הטרופ השבועי
דיגיטלי33 ₪ 26 ₪
מודפס98 ₪ 39.9 ₪
הטרופ השבועי
דיגיטלי24.5 ₪ 26 ₪
מודפס98 ₪ 39.9 ₪
הטרופ השבועי
דיגיטלי24.5 ₪ 26 ₪
מודפס98 ₪ 39.9 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il