דף הבית > פאטום
פאטום
הוצאה: איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 2022
קטגוריה: פרוזה מקור
מספר עמודים: 556

פאטום

         
תקציר

יש אנשים שהגורל יצליב את דרכם בכל מקום בו יהיו, לכל מקום אליו ילכו, ביום מן הימים הם ייפגשו…

 

על סיפונה של יאכטת פאר שמשייטת לחופי האי סיציליה בעיצומו של קיץ 2010, נפגשים הסופר ליאור קינן, בן ה-59, קצין צה"ל במיל', בעל שני עיטורי גבורה, וחבורת נשים וגברים בני לאומים שונים, שהמשותף להם הוא סיפור אהבה מופלא, שנמשך על פני שני גלגולי חיים, ואשר הם היו עדים לו בתקופות שונות בחייהם.

כמו לכם הקוראים, גם להם, מצפה חווית מסע בזמן מפתיעה ומרתקת בעבר ובהווה. שילוב של דמיון ומציאות, מתח ומסתורין, במארג אירועים היסטוריים חשובים, ששינו את פני העולם.

רב סרן ליאור קינן בן ה-23, מ״פ בסיירת צנחנים, חוזר לפקד על מחלקתו במלחמת "יום כיפור". בבוקר ה- 18.10.1973, בעיצומם של הקרבות לחציית תעלת סואץ, הוא נפצע קשה. כשהוא מתעורר מפציעתו, הוא מאובחן כמי שסובל מהלם קרב, ועובר הליך שחזור גלגולים שמטלטל את כל הווייתו. במהלכו מתגלים אירועים מדהימים מגלגול חייו הקודם, על מלחמה בה השתתף, ועל אהבה עזה שחווה ושנגדעה באיבה.

בצידו השני של הגלובוס, בעיירת חוף, מתעוררת עם חיוך ומבט אל מעבר לאופק, ילדת טבע נצחית בת 17. יפה ומלאת חיים, וממהרת לרוץ אל גן העדן הכחול הפרוש אל מול ביתה. לטבול במים הצלולים או להיבלע במעמקי היער הסמוך, לחבק את העצים, לנוח בצילם, להתבונן בשמיים הכחולים ולנסות לפענח את סודות חלומותיה המוזרים ורחשי ליבה הנוגים, המנוגדים לריקוד חדוות החיים שלה עם העולם הסובב אותה. בזמן שלמעלה ברקיע, צוות מלאכים מביים תסריט הוליוודי סוחט דמעות על עתיד חייה, שתכנן וכתב עבורה התסריטאי היושב במרומים...

לפניכם אפופיאה רחבת יריעה של התרחשויות, גילויים מסעירים וחוטי עלילה הנשזרים אלה באלה במסכת חייהם של זוג אוהבים, שסיפור אהבתם הנרקם על רקע אירועי מלחמת העולם השנייה, נגדע באופן טראגי בגלגול חייהם הקודם. סיפור האהבה החוצה שני גלגולי חיים, שולח אותם ואתכם למסע גילוי מותח בנפתולי עלילה סוחפת, ורבת רבדים ופנים, עד שכל חלקי הפאזל מתחברים לסוף מפתיע ומרתק שמצית את הדמיון ומעורר מחשבה - האם הגורל = פאטום, יפעיל את קסמיו, והמתים לא ירפו מהחיים?... האם אהבתם העזה למוות יכולה?... האם לאחר שנות פירוד ארוכות בתכלת הגדולה, ישוב הגורל ויצליב את דרכם

בגלגול חייהם הנוכחי?...

ושמא נוצרתי לכך, לשהות ולו רק רגע סמוך ללב שלך?...

על האהבה הזאת אני רוצה לספר לכם.

 

כל הזכויות שמורות למשה גל  ©  2023    טל. 5508779 054    galm77@walla.com

פרק ראשון

"הגוף הוא בן חלוף,

אך משמש משכן לישות נצחית שאיננה נכחדת.

הנשמה אינה מתכלה ואינה מכלה. הנשמה אינה נולדת או מתה.

היא לא התהוותה בעבר, איננה מתהווה בהווה ולא תתהווה בעתיד.

אין היא נולדת, היא קיימת לעד וקדמונית ואיננה נכחדת בכלות הגוף,

בת נצח היא".

בהגווד גיטה - שירת האל.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il