דף הבית > פיצקי מוצאת בית
פיצקי מוצאת בית
הוצאה: ספרי ניב - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 08-2023
קטגוריה: ילדים
מספר עמודים: 34

פיצקי מוצאת בית

         
תקציר

 

"... הַלַּיְלָה יָרַד וּפִּיצְקִי רָעֲדָה מִקּוֹר וּמִפַּחַד. אֵיפֹה הַבַּיִת? לְאֵיזֶה כִּיוּוּן?

נִיסְּתָה לָלֶכֶת יָמִינָה, נִיסְּתָה שְׂמֹאלָה. הָלְכָה וְהָלְכָה וְלֹא מָצְאָה אֶת הַדֶּרֶךְ הַבַּיְתָה. הִיא כְּבָר הָיְיתָה עֲיֵיפָה מְאוֹד וּרְעֵבָה. הִיא לֹא הֵבִינָה לָמָּה הַמִּשְׁפָּחָה שֶׁלָּהּ לֹא חוֹזֶרֶת. הַאִם פִּתְאוֹם הִפְסִיקוּ לֶאֱהוֹב אוֹתָהּ? אוּלַי זֶה מִפְּנֵי שֶׁנִּבְהֲלָה פַּעַם וְנָבְחָה עַל הַשְּכֵׁנִים?

אוּלַי מִפְּנֵי שֶׁלָּעֲסָה אֶת נַעֲלֵי הַבַּיִת כְּשֶׁהָיְיתָה גּוּרָה וְהָרְסָה אוֹתָן?

אוּלַי כִּי אָכְלָה יוֹתֵר מִדַּי? אוֹ אוּלַי בִּגְלַל הַפַּעַם הַהִיא כְּשֶׁבָּאוּ אוֹרְחִים לְבִיקּוּר, וְהֵם אָמְרוּ שֶׁכֶּלֶב זוֹ חַיָּה מְלוּכְלֶכֶת וְשֶׁאָסוּר לְגַדֵּל אוֹתָהּ בַּבַּיִת?

מָה יִהְיֶה עַכְשָׁיו? מִי יִדְאַג לָהּ? אֵיךְ תִּמְצָא אוֹכֶל וּמַיִם? אֵיךְ תֵּדַע לַעֲבוֹר אֶת הַכְּבִישׁ בְּלִי רְצוּעָה?..."

 

פיצקי, כלבת בית קטנה, מוצאת את עצמה יום אחד ברחוב. היא יצאה לטיול במכונית עם המשפחה שלה, אך הם נטשו אותה הרחק מהבית. פיצקי נאלצת ללמוד לשרוד ברחוב האכזר, ועוברת מסע מטלטל בדרך למציאת בית חדש.

סיפורה של פיצקי ושל הכלבים והחתולים שהיא פוגשת בדרך הוא סיפורם העצוב של אלפי כלבים וחתולים הננטשים בישראל מדי שנה. למזלה – לסיפור שלה יש סוף טוב. הספר מיועד לעודד אימוץ כלבים וחתולים ולצמצם את תופעת הנטישות.

 

תמר דרסלר, עיתונאית בעברה וכיום מנהלת ארגון הומניטרי, חלמה בילדותה להיות ד"ר דוליטל. לצד עבודתה ההומניטרית בארץ ובעולם, היא משמשת זה שנים בית אומנה ובית קבוע לעשרות בעלי חיים, כלבים, חתולים, עכברים, ארנבים, ציפורים ותרנגולות, בתקווה לשפר את חייהם של כולם – בני אדם ובעלי חיים.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 39 ₪
מודפס 78 ₪
דיגיטלי 39 ₪
מודפס 82 ₪
דיגיטלי 36 ₪
מודפס 72 ₪
דיגיטלי 39 ₪
מודפס 84 ₪
דיגיטלי 39 ₪
מודפס 78 ₪
עוד ספרים של ספרי ניב - הוצאה לאור
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 101 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 92 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 103 ₪
דיגיטלי 44 ₪
מודפס 118 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 84 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il