דף הבית > 10 הסודות של האנשים הבריאים
10 הסודות של האנשים הבריאים
הוצאה: פוקוס – הוצאה לאור
קטגוריה: ספרי בריאות ותזונה
מספר עמודים: 286

10 הסודות של האנשים הבריאים

         
תקציר

מס’ עמודים: 286

ז'אנר: ספרי בריאות ותזונה

אתם בוודאי מכירים כמה אנשים כאלה – הם כמעט ואינם חולים, האנרגיה שלהם גבוהה, מצב הרוח שלהם חיובי ובנוסף, הם נראים טוב ומרגישים מצוין. הם אינם עולים במשקל או מאבדים את הזיכרון. הם נהנים רוב הזמן מחיים ארוכים ובריאים וככל הנראה הם גם ימותו מוות טבעי. מדוע? מה הסוד שלהם?

ספר זה נועד לחשוף בפניכם את סודם של האנשים הבריאים ביותר על מנת לסייע לכם להיות כמוהם. לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, בריאים או חולים - בעזרת ספר זה תלמדו כיצד ליהנות מחיים ארוכים ונטולי מחלות.

"10 הסודות של האנשים הבריאים" נכתב בעקבות סקר בריאותי גדול שערך מחברו, פטריק הולפורד, בקרב 55,000 איש, שבו הם נשאלו על אורחות חייהם ומצב בריאותם. ספר זה יאפשר גם לכם לאבחן את מצב בריאותכם בעזרת שאלונים מקיפים. ניתוח השאלונים יאפשר לכם לקבל עצות מותאמות אישית לצרכים הבריאותיים הייחודיים שלכם. הספר יחשוף אתכם לסיפורי בריאות מרתקים ויציג בפניכם את הממצאים העדכניים ביותר בתחומי תזונה ואורח חיים בריא. "10 הסודות של האנשים הבריאים" יהווה עבורכם כלי עזר פשוט ויעיל שבעזרתו תוכלו לחולל מהפך בבריאותכם ובאיכות החיים שלכם.

הספר מציע לכם תוכנית פעולה בת 30 יום שתוביל אתכם למטרה המיוחלת. כל ההמלצות נוסו ונבדקו על-ידי אלפי אנשים והוכחו כיעילות.

בעזרת ספר זה תגלו:

  • מהומצבכם הבריאותי וכיצד תוכלו לשפרו
  • מהםהמאפיינים המשותפים ומהם ההרגלים של האנשים הבריאים ביותר
  • אלומזונות יגרמו לכם להיראות ולהרגיש צעירים
  • מהוהסוד הפשוט להפחתת משקל ולהעלאת רמת האנרגיה
  • מהםתוספיהתזונה החיוניים לבריאות מושלמת
  • כיצדפעילות גופנית תורמת לגוף ולנפש ומוסיפה אנרגיה לחיים
  • מה חשיבותם של רגשות חיוביים, כמו אהבה ושמחה ומדוע עליכם להתרחק מרגשות שליליים
  • כיצד להתוות לעצמכם תוכנית מותאמת אישית למימוש פוטנציאל הבריאות שלכם

על מחבר הספר

פטריק הולפורד הוא אחד המומחים הנודעים בעולם לקשר בין בריאות ותזונה. בשנת 1984 ייסד את המכון לתזונה מיטבית (The Institute for Optimum Nutrition), שנחשב כיום לאחד ממוסדות ההכשרה המכובדים ביותר לתזונאים קליניים. בשנת 2003 ייסד את המרכז הרפואי Brain Bio Centre – מרכז טיפולי חלוצי שעוסק בטיפול תזונתי בבעיות של בריאות הנפש. פטריק הולפורד כתב למעלה מ-20 ספרי בריאות, שרבים מהם היו לרבי-מכר בינלאומיים וחלקם תורגמו לעברית. בהוצאת פוקוס יצאו "יהיו מזונותיך תרופותיך", "תזונת ילדים" ו"אלרגיות סמויות למזון". אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלו בכתובת: www.patrickholford.com.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של פוקוס – הוצאה לאור
דיגיטלי 42 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס94 ₪ 75.2 ₪
דיגיטלי 42 ₪
קינדל 41 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
עוד ספרים של פטריק הולפורד
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il