דף הבית > גן החיים הקסום
גן החיים הקסום
הוצאה: ספרי ניב - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 07-2024
קטגוריה: ספרי ילדים
מספר עמודים: 32

גן החיים הקסום

         
תקציר

מְחִיקוֹן הָאַכְזָרִי, אוֹיְבָם הַמַּר שֶׁל זִיכְרוֹנִית וְשַׁכְחָן, שִׁיגֵּר פִּלְחֵי שִׁכְחָה חַדִּים וְקָרִים אֶל עֵבֶר הַגַּן כְּדֵי לִמְחוֹק וּלְטַשְׁטֵשׁ אֶת כָּל הַזִּיכְרוֹנוֹת הַיָּפִים וְהַמְּרַגְּשִׁים שֶׁל דַּיָּירָיו.

"אֲנַחְנוּ חַיָּיבִים לַחֲבוֹר נֶגְדּוֹ יַחְדָּיו!" קָרְאָה זִיכְרוֹנִית, וְשַׁכְחָן נִעְנַע בְּרֹאשׁוֹ בְּהַסְכָּמָה, "יַחַד, נַצְלִיחַ!"

"לְעוֹלָם אַל תְּאַבֵּד אֶת הַתִּקְוָוה וְאֶת הַנְּחִישׁוּת כִּי לְלֹא תִּקְוָוה לֹא תּוּכַל לְהַצְלִיחַ, וְרַק מִי שֶׁאֵינוֹ מְוַותֵּר – יְנַצֵּחַ!" הוֹסִיפָה יוֹנַת הַחוֹכְמָה.

זהו סיפור קסום על ידידות אמיצה, על חוכמה עמוקה ועל הכוחות שמעניקים הזיכרונות הטובים. בגן מופלא, שופע בפרחים ובצבעים, לצד דיירי הגן הנפלאים, חיים שני חברי הנצח זִכְרוֹנִית וְשַׁכְחָן. זכרונית נושאת עימה את רגעי החיים היפים, ושכחן עוזר לחברים לשכוח את דאגותיהם. כדי להגן על האושר ועל הזיכרונות היפים שבגן מפני מחיקון הרשע המאיים למחוק אותם, השניים יהיו חייבים לאחד כוחות.

בדרך מופלאה ומרגשת זכרונית ושכחן לומדים את חשיבות האיזון בין שמירת הזיכרונות ליכולת לשכוח ומגלים את הצד החיובי שבשִכחה, המקל את מכאובי החיים.

הספר מעורר שיח על ערכים חשובים בחיי האדם ומתאים הן לילדים והן למבוגרים.

זיאד דבור, מדען, הוא מומחה בתחומי הרוקחות והכימיה. נוסף על עבודתו האקדמית הוא הבעלים של המותג ד"ר דבור לקוסמטיקה טבעית מהגליל. כתיבה היא אחד מתחביביו, ובשירים ובסיפורים שהוא כותב הוא אוהב לשלב יצירתיות ומדע.

זהו ספר הביכורים שלו.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של ספרי ניב - הוצאה לאור
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 93 ₪
דיגיטלי 68 ₪
מודפס 133 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 79 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 93 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 103 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il