דף הבית > ילדים עמידים
ילדים עמידים
הוצאה: פוקוס – הוצאה לאור
קטגוריה: ספרי בריאות ותזונה
מספר עמודים: 252

ילדים עמידים

         
תקציר

 עשו כמיטב יכולתכם למען בריאות ילדיכם
להפחית אסתמה, דלקות אוזניים ואלרגיות – היום
ולהימנע מסוכרת, מחלות לב וסרטן – בעתיד

 

ד"ר ג'ואל פורמן הוא רופא משפחה אמריקאי ומומחה במניעה ובריפוי של מחלות ילדים באמצעות שיטות תזונתיות וטבעיות. בגישתו הרפואית המיוחדת הוא מנחה משפחות רבות כיצד לשנות את הרגלי הבריאות והתזונה שלהן, על מנת לרפא ילדים הסובלים מבעיות בריאותיות חוזרות ונשנות. שיטות הריפוי המיוחדות של ד"ר פורמן מביאות להחלמה מלאה, מבלי ליטול עוד ועוד תרופות.

 

בספר זה, פונה ד"ר פורמן להורים, בהסתמך על מחקרים רפואיים רבים, ומסביר להם כיצד אכילה של מזונות מסוימים (והימנעות מאחרים) יכולה להשפיע במידה משמעותית על עמידות ילדיהם לזיהומים מסוכנים וכיצד היא יכולה להפחית בצורה דרמטית הופעה של מחלות כמו אסתמה, דלקות אוזניים ואלרגיות. יתר על כן, כאשר ילדיהם יאכלו, כבר מגיל צעיר, את המזונות הנכונים, תהיה לכך השפעה – לא רק על בריאותם, אלא גם על מנת המשכל שלהם ועל הצלחתם בלימודים.

ד"ר פורמן מציג בספר זה את הממצאים המדעיים העדכניים, המוכיחים שמגפת הסרטן ומחלות אחרות קשורים קשר הדוק למזון שהורים מאכילים את ילדיהם ברבע הראשון של חייהם. הוא מסביר מדוע אכילה נכונה בשנות הילדות היא כלי רב-עוצמה למניעת התפתחות של סרטן, מחלות לב וכלי דם והפרעות אוטואימוניות בעתיד.

ההמלצות של ד"ר פורמן לתזונה נכונה ועשירה במרכיבי תזונה חיוניים מספקות להורים את המידע הדרוש להם, כדי להבטיח שילדיהם ייהנו מתזונה טובה שתשמור על בריאותם הגופנית והנפשית. הוא אף מציג להורים קווים מנחים שבעזרתם הם יוכלו לגרום גם לילד הבררן ביותר ללמוד לאהוב מזון בריא. בספר מובאים מתכונים שילדים טעמו ואהבו. אלו מתכונים טעימים וקלים להכנה ומתאימים לכל המשפחה.

 

ד"ר ג'ואל פורמן הוא מחבר הספר לאכול כדי לחיות, שיצא לאור בהוצאת פוקוס. הספר מציג תוכנית רפואית מבוססת תזונה למניעה וריפוי של מחלות.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של פוקוס – הוצאה לאור
דיגיטלי 42 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס94 ₪ 75.2 ₪
דיגיטלי 42 ₪
קינדל 41 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
עוד ספרים של ד"ר ג'ואל פורמן (.M.D)
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il