דף הבית > מארז השטנים

מארז השטנים

         
תקציר

מארז השטנים מכיל שלושה ספרים

השטנים 1 - חוזה עם השטן

אולי הוא לא השטן, אבל לעבוד אצלו במשך שישה שבועות זו ההגדרה שלי לגיהינום.

הייז פלין הוא אידיוט שחצן, שידוע בעיקר בשל הרגלי שתיית הוויסקי שלו, ובדרך שבה הוא מפיץ את "הקסם" הבריטי שלו בכל רחבי הוליווד. הוא לעולם לא יימצא עם אותה אישה פעמיים.

הוא האדם האחרון שאני רוצה לעבוד אצלו. למעט העובדה שיש לו פרצוף שאני לא יכולה להוריד ממנו את עיניי והעובדה שככל שאנחנו מבלים יותר זמן יחד, כך קשה לי יותר לשנוא אותו. משום שמתחת למראה החיצוני הזחוח הזה פועם לב שהוא לא רוצה לחשוף – לב שנשבר קשות לפני עשר שנים.

חלק בי רוצה לתקן את זה למענו לפני שאעזוב. אבל האם אוכל לעשות זאת מבלי לשבור את ליבי בדרך?

 

ביקורות:

"הייז וטלי כבשו אותי לגמרי, גוף ונפש... הספר הטוב ביותר של שנת 2021 בשבילי!"

-מריה לואיס, מחברת רבי מכר של אמזון.

 

"לא צחקתי כל כך הרבה מאז קראתי את 'משחק השנאה' ו'ירח דבש זה לא!...'"

-ביקורת של תולעת ספרים.

 

"לו יכולתי לתת לספר הזה יותר מחמישה כוכבים, הייתי עושה זאת. הייז וטלי הם בדיוק מה שרוצים לקרוא בסיפור רומנטי."

-לקרוא. לבקר. חזרה.

 

"אני נפעמת, מוקסמת, נרגשת ורומנטית לחלוטין מהספר הזה... הספר הזה כבש אותי."

-הקריאה הקטנה והחלומית של ג'ן.

 

"אני לא יכולה שלא להמליץ על הספר הזה! ואני אהיה אובססיבית לגביו לזמן מה. טלי והייז הם שלמות."

-קאוטאון רידר.

 

"לא יכולתי לקרוא את הספר הזה מספיק מהר... מעולה בטירוף!"

-גרטה קוראת רומנטיקה.

 

"עם כל כך הרבה עקיצות והומור בין טלי האמריקאית הקטנה לבין הייז הבריטי הגדול מהחיים, זה מתכון לאסון או מתכון לאהבה. ואהבתי כל רגע בסיפור שלהם."

-קארה תמיד קוראת.

 

"זה לא סוד שאני אוהבת את הכתיבה של או'רוארק, והספר הזה אינו שונה... המילים שלה הן קסם."

-ששש אימא קוראת.

 

"הדיאלוגים השנונים, ההומור היבש והכימיה המדהימה גרמו לי להתאהב לגמרי בדמויות ובסיפור שלהן... מזמן לא נהניתי כל כך מרומן קומי."

-ויידויים של אובססיבית לספרים.

 

"הסיפור הזה מלא בהומור שנון, והרומן מתקדם לאט... אבל בטוח. אם את מחפשת רומן כזה, שעוסק במקום עבודה, מאויבים לאוהבים, זה ספר שכדאי לך לקרוא!"

-ביקורות של מכורה לספרים.

 

"זה יהיה מטורף אם אכתוב לסנטה מכתב ואבקש הייז משלי? שואלת בשביל חברה. עסקה עם השטן הוא קסם צרוף."

-מבקרת של Goodreads.

 

"ברור שהספר הזה נכנס לרשימת הספרים האהובים עליי."

-הספרים של מורין.

 

"אני לא זוכרת שצחקתי כל כך מספר כבר הרבה זמן... הכימיה ביניהם הייתה מטורפת מההתחלה!"

-Reading Rec Room.

השטנים 2 - השטן והים הכחול העמוק

את לא באמת מכירה בחור עד שלא יצאת איתו לחופשה.

כשהחבר לשעבר של דרו וילסון, ג'ואל "סיקס" ביילי, מבקש ממנה לצאת איתו לחופשה משפחתית להוואי, בדיוק כשהחיים שלה מתפרקים, היא מחליטה שזה העיתוי המושלם לתת לו הזדמנות נוספת.

מה הבעיה?

משפחת ביילי כוללת את אחיו הגדול והמגעיל של סיקס, ג'ושוע – רופא חנון וחתיך ששנא את דרו מהרגע שהם נפגשו, ופעם אף חשד בה שהיא עשויה לגנוב את כלי הכסף של המשפחה.

דרו נחושה להתחבב על משפחת ביילי ולתת הזדמנות הוגנת לסיקס... אבל ג'ושוע מקשה עליה. כי בנוסף לעובדה שהוא עומד בדרכה בכל צעד שהיא עושה – כשהרפתקה טרופית אחת מובילה לאחרת – היא גם מתחילה לתהות אם ג'ושוע המגעיל והנתעב, עשוי להיות האח שהיא באמת שייכת לו.

 

ביקורות:

"אלו חמשת הכוכבים הקלים ביותר שנתתי מזה זמן מה... מסע בלתי צפוי וקליל שמשך אותי להפוך את הדפים כל היום."

-Jeeves Reads Romance

 

"השטן והים הכחול העמוק היה כל מה שאני אוהבת בספרי רומנטיקה. עטוף בסיפור מקסים, שנון, חכם, סקסי וכיפי של מציאת אהבה בדיוק כשהיא הכי לא צפויה."

-Jen's Dreamy Little Reads

 

"אהבתי את הספר, אבל הוא היה הרבה יותר מזה בשבילי. הדיאלוגים השנונים, הרומן שמתפתח לאט, הכימיה... יכולתי להמשיך עוד ועוד!"

-Shh Moms Reading

 

"הדיאלוגים והכימיה בין דרו לג'וש גרמו לי לקרוא בשקיקה את הדפים... הספר משכנע, נוגע ללב, ואי אפשר להוריד אותו מהידיים."

-Elizabeth's Pretty Little Reads

 

"היי, הספר הזה היה מדהים!! הרגש, ההומור, העומק – הספר הזה כבש אותי למן ההתחלה ועד הסוף!"

-Books and Bubbs

 

 

"קריאה נהדרת, עם אותם דיאלוגים שנונים שאהבתי כל כך בספר הראשון."

- Bookworm Angel

 

"הסופרת הזו תמיד נותנת לנו סיפור מרתק, מלא בהומור וברגש, אבל הספר הזה עולה מדרגה... ודאו שלא תפספסו את הסיפור יוצא הדופן והמדהים הזה!"

- BookAddict

 

"הסיפור הזה היה מושלם מכל הבחינות... ספר שנכנס מייד לרשימת הספרים האהובים עליי, ואני בהחלט אקרא אותו שוב."

- Tales of Love, Murder and Mystery

 

"מעולם לא נשאבתי כל כך לסיפור... אהבתי את הספר!"

- Beyond the Covers Blog

 

"הכימיה המדהימה והרומן שמתפתח לאט התשלמו. השניים האלה לוהטים בטירוף יחד!"

- Book Obsession Confessions

 

"היא עשתה זאת שוב. עוד רומן מוצלח של אליזבת או'רוארק, ואני חושדת שגם הוא ייכנס לרשימה שלי של "המיטב של 2022".

- Book Eater Reviews

 

"אני אומרת לכן עכשיו, שכשתתחילו את הספר הזה, לא תוכלו להניח אותו מהיד, עד שתגיעו לסוף."

- Stephanie's Book Reports

 

"איזה תענוג של ספר... רומן שמתפתח לאט ומלא בחרדות... הכימיה ביניהם הייתה מוחשית, וכשהם היו סוף־סוף יחד, זה היה לוהט ברמות."

- Late Knight Luna Reads

 

 

"אהבתי כל רגע מהוויכוחים ומהדיאלוגים השנונים שלהם... חמישה כוכבים פנטסטיים!"

- Crazy Sock Book Block

 

"המסע המדהים הזה אל הערכה עצמית וסוג האהבה שמגיעה לכולנו, הוא מסע שאני לא יכולה להמליץ עליו מספיק. הדיאלוגים יגרמו לך לחייך, בעוד שהרגש הגולמי והסודות שיחשפו יהממו אותך."

- MJLovestoRead

 

"החלטתי שאני חייבת מייד ללכת ולקרוא כל הספר שאליזבת או'רוארק כתבה... זו הייתה רומנטיקה אסורה של אויבים לאוהבים, שממש עונה על כל הדרישות."

  • Kera's Always Reading

השטנים 3 - השטן שאת מכירה

מה קורה, כשבן טייט אומר לך להתחנן?

יש שטן על הכתף שלי, ובכל יום שני בבוקר הוא מכריז על קיומו. הוא כמו להבה משובחת בחזי, לוחש שלל הצעות באוזני. הצעות שאני מתעלמת מהן... כי כל אחת מהן עוסקת בבן טייט.

בן, שגנב לי לקוח, שמפנה נשים מביתן, האויב המושבע שלי.  בכל יום שני, אני יושבת מולו, כשהוא עוטה את החיוך המקסים והזחוח שלו, וחושף את השיניים המושלמות־מדי שלו, התגלמות כל מה שאני שונאת.

המדיניות שלי הייתה להתעלם ממנו, אבל כשמגיעה תביעה חדשה למשרד – תביעה שיכולה לשנות את הקריירה שלו ושלי – אני חורגת ממנהגי. ואני נאלצת לבלות סופי שבוע וערבים לצידו. אני נאלצת לסבול את החיוך שלו ואת הפה החכם שלו, ולעולם לא לנגוס בפיתיון ולהשיב לו כגמולו.

עד הלילה שבו הוא אומר "תתחנני..." והשטן הזה, שעל הכתף שלי, מחליט שיש לו דרישות משלו.

 

 ביקורות:

"אלוהים, איזה ספר. הדיאלוגים, הסצנות הפיקנטיות, הדיבורים המלוכלכים – כולם מהשורה הראשונה. בבקשה, עשו לעצמכן טובה ותקראו את הספר הזה. תקראו את כל הסדרה. כל הספרים היו מדהימים ברמה של חמישה כוכבים, וזה רק הולך והמשתפר."

- jfdbooks

 

"שאני אמות. הספר עלה על כל הציפיות שלי, ואני יכולה בקלות להגיד שהוא הספר האהוב עליי של אליזבת' או'רוארק עד היום. אהבתי כל עמוד מהספר. כל מילה.

READ ME ROMANCE-

 

"מצאתי את עצמי צורחת, בוכה, מזיעה. הדיאלוגים הכי טובים שקראתי מזה חודשים, סצנות הסקס הכי טובות, השיחות המלוכלכות הכי טובות."

-Júlia (Entirely Bonkerz)

 

"הדיאלוגים השנונים והארסיים של אליזבת' או'רוארק הציפו את חושיי. השניים האלה לוהטים יותר, רעילים להפליא, סקסיים, ואני יכולה לאכול הכול בכפית."

- Nikita Navalkar

 

"אהבתי כל רגע ורגע שלהם יחד. הדיאלוגים היו יוצאי דופן, והיו כל כך הרבה לחץ וחרדה... כבר קראתי שוב ושוב את החלקים האוהבים עליי."

- Readaholic Book Reviews

 

"רומנטיקה לוהטת להפליא על זוג, שהופכים מאויבים לאוהבים. רומנטיקה שכולה צחוק, רגשות וכימיה אפית. "

- Jen's Dreamy Little Reads

 

"הייתי אובססיבית לסיפור הזה מהרגע הראשון. מהדיאלוג השנון הראשון. האויבים הלוהטים, שהופכים לאוהבים. התשוקה הלוהטת. ג'מה היא הקראש הנשי הבא שלי."

- PP's Bookshelf

 

"עכשיו, בן טייט הוא, באופן רשמי, אחד מגיבורי הרומנטיקה האהובים עליי! בלעתי את הספר בשקיקה בפעם אחת, כי הייתי מהופנטת ושיכורה לגמרי (בקטע טוב) מהסיפור הכובש של אליזבת."

- Jodi Reads n Listens

 

"הכימיה ביניהם הייתה נפיצה. הסצנה במזווה... אני באמת צריכה להגיד עוד!? אף שלא היה מזיק להם קורס מזורז בתקשורת בינאישית, אהבתי את שניהם, והייתי שקועה מאוד בסיפור שלהם."

Ruth's Romances-

פרק ראשון

פרק 1


הטובים נגד הרעים.

ספרי קומיקס גורמים לזה להיראות קל כל כך. איש אחד רוצה להרוס את העולם. איש אחר, רוצה להציל אותו. לאיש הרע יש צלקת והוא מתאכזר לחברה שלו. לאיש הטוב, יש לסת חדה שיכולה לחתוך זכוכית, והוא נותן חצי מארוחת הערב שלו לכלב משוטט בסמטת הרחוב.

החיים האמיתיים מורכבים יותר. לפעמים האיש הרע מסתיר לב זהב מתחת למראה המצולק שלו. לפעמים, לשניהם יש לסת מפוסלת, ולעיתים קרובות, את לא יודעת עם מי יש לך עסק, עד שזה כבר מאוחר מדי.

מלבד כאשר את מקבלת הצעה לעבוד עם השטן... אז, זה די ברור למה נכנסת.

ההצעה התקבלה, כשישבתי בפטיו נחמד לשתות כוס קפה עם חבר שלי, ג‘ונתן, כשעצי הדקל הסתירו את קרני שמש הבוקר הבהירה של סנטה מוניקה.

“תני לי לספר לך כמה זה משתלם, לפני שאת אומרת לא,“ הוא מוסיף, וזו בדיוק ההצעה שהייתי מצפה ממנהל כוח האדם של השטן.

כדאי שאבהיר, שטכנית, הייז פלין, הבוס של ג‘ונתן, הוא לא השטן — הוא לא שולט בעולם התחתון ואין לו קרניים. אף שיכול להיות שיש לו קלשון, כי אם לשפוט לפי החליפות של טום פורד, המותאמות אישית שהוא לובש, יש מישהו שדואג לכל הצרכים הללו, כולל לקלשון.

שטן הוא הכינוי שלי בעבורו, לא של ג‘ונתן, אבל הוא בכל אופן אחד שמתאים לו. דבר ראשון, משום שהוא מנתח פלסטי של סלבריטאים, שזו בדיוק העבודה שהיית מצפה שהשטן יעסוק בה, אם מסיבה כלשהי, הוא לא עורך דין.

דבר שני, משום שהוא בריטי. ידוע שכל גבר בריטי מנומס מדי שהוא לא ג‘יימס בונד, הוא רע, או כך לפחות אני מניחה, על סמך הרומנים של ג‘יין אוסטין וסרט ג‘יימס בונד היחיד שצפיתי בו.

ולבסוף, משום שהוא כמעט מושלם מדי. מה שרומז על סוג של מאגיה שחורה בפעולה. הוא גבוה מדי, שרירי מדי, בעל לסת מרובעת, עיניים כהות ופה שופע, באופן שהופך אותו לסכנה לאחרים. פשוט תשאלו את כל השחקניות המסכנות האלה שהוא יוצא איתן פעם או פעמיים, ומשאיר אותן מאחור, כדי לפרסם באינסטגרם תמונות עצובות וציטוטים מעורפלים על בדידות. אני לא יכולה להבטיח שהם נכתבו עליו, אבל הוא בהחלט יפה מספיק כדי לעורר תחושות רחמים.

ברור שזו לא בעיה עבורי. כוח העל שלי, שנרכש במהלך השנה הקשה־מאוד הזו, הוא שאני חסינה בפני גברים יפים. אחותי אומרת שאני שבורה, לא חסינה, אבל היא יוצאת עם אותו בחור מאז גיל ארבע־עשרה, אז מה היא יודעת?

“מה אני אמורה לעשות?“ אני שואלת ונשענת לאחור על הכיסא. השאלה היא רק פורמליות. בהתחשב במצבי הפיננסי, אני לא במצב לסרב כרגע. “אני מניחה שאם אנחנו מדברים על הייז, זה בטח כרוך בסחר בבני אדם או בהרואין.“

הוא צוחק, נשען לאחור בכיסא שלו, נראה עייף אך גם משועשע. “לא משהו נורא כל כך. אני רוצה שתחליפי אותי, כשג‘ייסון ואני נהיה במנילה.“

אני מניחה את הקפה שלי בחבטה על השולחן. המצוד אחר המחליף הזמני של ג‘ונתן החל לפני חודשים, ברגע שהוא וג‘ייסון הבינו שהאימוץ שלהם אושר. “מה קרה?“ אני שואלת. “חשבתי שמצאת מישהי.“

הוא מנענע את הראש. “היא לא התאימה.“

אני מניחה שזה קוד לכך שהייז הוא אידיוט או שהוא שכב איתה במהלך הריאיון.

אף שג‘ונתן מעולם לא אמר מילה רעה על הבוס שלו, הודות לאתרי רכילות, אני יודעת את האמת. הוא גורם לאקס שלי להיראות כמו מלאך.

“בכל מקרה,“ הוא מסכם, “חשבתי שאולי פשוט אקח אותך. הוא צריך עוזרת. את צריכה כסף. זה מושלם.“

ג‘ונתן יודע להתמודד עם דרישות: מסלבריטאים, שמצפים להידחף ללוח הזמנים העמוס של הייז בהתראה של רגע, או מהייז — להזמנת מקומות במסעדות פופולריות כאלה ואחרות, דוגמת מסעדת מאכלים אקזוטיים וכו‘. התפקיד דורש טקט, דיפלומטיה ויכולת להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. להגיד שאני הבחירה המושלמת זה כמו לשדך נער בן שש־עשרה לאישה בת תשעים ולהתעקש שזהו שידוך מושלם, כי שניהם סטרייטים.

“אז אתה נואש, ולא מצאת מישהי אחרת.“

הוא מרים את המבט מהחביתה שלו, וחיוך קל מושך את השפתיים שלו. “לא, טלי. את דיסקרטית, ואני חושב שתסתדרו טוב יחד. כמו כן, השכר הוא ארבעת אלפים לשבוע.“

העיניים שלי מתרחבות. ידעתי שהוא הצליח יפה — טוב ממני בעבודה שלי בטופסייד, בר המתמחה בשירי ג‘ימי באפט ובכיסויי בנדנות על הראש — אבל לא כזה טוב. ארבעת אלפים לשבוע, למשך ששת השבועות שהוא ייעדר, לא יפתרו את הבעיות שלי, אבל הם בהחלט יקטינו אותן.

“אני חושבת שהיית צריך לפתוח בזה,“ אני אומרת לו, והפה שלו מתרחב לחיוך־ג‘ונתן האהוב עליי, חיוך מתוק ומופתע, כמו של ילד שקיבל מחמאה בלתי צפויה.

“זה היה קל מהצפוי, אם מביאים בחשבון את הרגשות שלך להייז,“ הוא אומר ודוחף את המשקפיים שלו על גשר אפו. “ואני רוצה שתדעי... שאני עדיין חושב שאת תסיימי את הספר. אבל חשבתי לעצמי שאם רק תוכלי להפסיק להיכנס לפאניקה מההחזרים שלך על המקדמה, זה יכול להוריד לך קצת מהלחץ.“

אם ככה, הוא מאמין בי יותר מאשר אני מאמינה בעצמי. בחצי השנה האחרונה, הספר — שעבורו קיבלתי מקדמה נכבדה, שכבר בזבזתי — עדיין באמצע הדרך, ואמור לצאת לאור בעוד מספר חודשים. בשלב זה, הייתי מסכימה למכור את נשמתי לשטן, אם הייתה אפשרות כזו, כך שאני לא מתכוונת לסרב לעבוד אצלו.

אבל זה נראה לי קל מדי. אנחנו מדברים על הייז, אחרי הכול. “אז זהו זה? כאילו, אני לא צריכה לעבור ריאיון או משהו?“

צל חוצה את פניו, ברמז זעיר לחשש. “תצטרכי לחתום על חוזה ועל הסכם סודיות, אבל זה הכול. הייז סומך על ההחלטות שלי. זה יהיה בסדר.“

אני לא בטוחה כל כך, אני חושבת, ונזכרת בפעם האחת והיחידה שהייז ואני היינו באותו חדר. עד היום אני לא יודעת למה הוא הגיע לטופסייד, ובלט שם כמו נוף חריג בחליפה היקרה שלו, או למה — לרגע אחד ארוך — הוא הסתכל עליי במבט שנראה כמו מבט מעריך. הוא אפילו לא ניגש אל הבר עד שהדבר הזה בפנים שלו השתנה, התקרר ונעלם, ובפעם הבאה שהסתכלתי, הוא כבר הלך. אולי זה לא היה קשור אליי, אבל זה בהחלט לא נראה כמו ההתחלה הכי טובה ליחסי העבודה שלנו.

“יש לי רק בקשה אחת...“ אומר ג‘ונתן. הוא מתכופף קדימה, פושט את ידיו ומצמיד את כפות ידיו אל השולחן. “אל תשכבי איתו. בבקשה. אם תקפצי איתו למיטה ביום שאעזוב, אני אצטרך לחזור מייד הביתה.“

אני צוחקת חזק כל כך, עד שאני מושכת מבטים מהשולחנות הסמוכים. מזעזע שג‘ונתן, החבר הוותיק שלי, בכלל מציע את זה.

“תן לי קצת קרדיט. לעולם לא אעשה סקס עם מישהו כמו הייז. אני גמרתי עם בחורים לא אמינים.“

הכתפיים שלו צונחות, כשהוא מגרד את המצח שלו. “אני חושש שהדעה שלך עליו גובשה מרכילות טיפשית ומהדמיון הפרוע שלך.“ המבט שלו נופל עליי, מלא בהזדהות עכשיו. “ומאט מעולם לא נראה לא אמין. כולנו הופתענו כמוך, כשזה נדפק.“

החזה שלי מתכווץ. אין שום דבר מרגיע במה שג‘ונתן אמר עכשיו. אני מעדיפה לשמוע במה טעיתי, לבקש ממנו להצביע על הסימנים שהיו לכך שמאט עמד לאכזב אותי, כפי שעשה, אבל אפילו עכשיו, כולם יכולים להגיד רק איזה בחור נהדר היה האקס שלי.

ג‘ונתן מושיט את היד מעבר לשולחן ולוחץ את היד שלי. “יהיה בסדר, טלי. כשהבחור הנכון יגיע, את תורידי את חומות ההגנה שלך.“

אני בספק, כי התוכנית שלי היא פשוט להימנע מגברים לגמרי. אבל בכל מקרה, הייז פלין לא ייגע בחומות ההגנה שלי, או בכל דבר אחר.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי29 ₪ 25 ₪
מודפס 59 ₪
דיגיטלי92 ₪ 78 ₪
מודפס294 ₪ 177 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
עוד ספרים של לבבות הוצאה לאור
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
דיגיטלי33 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 59 ₪
עוד ספרים של אליזבת' או'רוארק
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il