דף הבית > מארז רגשות

מארז רגשות

         
תקציר
 1. רגעים - 

  אנחנו לא זוכרים ימים, אנחנו זוכרים רגעים, הוא הקפיד להזכיר לי.

  לא את כל הרגעים אנחנו זוכרים, אבל את אלו ששכחנו זוכר תת־המודע שלנו. הם צצים ברגעים הכי לא צפויים. ריחות, טעמים, מנגינות, פגישות אקראיות – כל אלו יכולים להציף אותם מחדש.

  שמי נטע שמר. חשבתי שהגורל שלי צפוי וידוע, אבל פגישה מקרית זימנה לחיי את הגבר שסלל עבורי דרך למסע מסחרר.
  למסע הזה לא יצאתי לבדי. נאלצנו, יחד וכל אחד לחוד, להחליט החלטות שיִיסרו אותנו ועימתו אותנו עם האמת היחידה. בסופו של דבר נותרנו עם רצון שמשך לכיוונים מנוגדים – היאחזות באובדן או דבקות בחיים.
  מי ידע שבסופו של המסע נעמוד מול הדבר שהיה שם תמיד, ונצטרך להחליט אם נניח לו לחמוק מאיתנו או שנאחז בו לעולם.

  רגעים מאת פנינה עזר הוא רומן עכשווי עוצר נשימה. סיפור על חברות אמיתית, על בחירות ועל אהבה גדולה.
  עזר פרסמה בעבר סיפורים קצרים בשתי אנתולוגיות, סיפורי דרך ואירועים לא מתוכננים, שיצאו בהוצאת יהלומים. הסיפורים זכו לתגובות נלהבות בקרב הקוראים.

 2. על קצות האצבעות - 

  מעולם לא האמנתי שאיאלץ לפחד מהגבר שאהבתי, זה שהבטיח לי עולם ומלואו. נלחמתי כדי להחזיר את חיינו למסלולם, אך ביום גשום אחד איבדתי את כל מה שהיה לי ונותרתי שבורה ומצולקת. לא חשבתי

  שאי פעם אצליח לעמוד שוב על קצות האצבעות ולרקוד, אבל התברר שטעיתי ושגם לאחר הלילה החשוך ביותר מפציע שחר של יום חדש.

  רוי

  חשבתי שהצלחתי להתגבר על העבר ושכעת נותר לי רק לחיות את החלום. היה לי הכול; אישה מדהימה, עסק משגשג ומשפחה תומכת, אבל כל זה השתנה דווקא ביום שהיה אמור להיות המאושר בחיי. פתאום מצאתי את עצמי חסר אונים מול המציאות החדשה, ולא האמנתי

  שאי פעם אצליח לראות שוב את האור מבעד לאפלה הגדולה.

   

  על קצות האצבעות מאת פנינה עזר הוא רומן עכשווי על אובדן, על כאב ועל אהבה עצומה שצומחת מתוך השברים ומרפאת הכול גם כשנראה שאפסו הסיכויים ושאבדה התקווה.

  ספרה הראשון, רגעים, שבה את לבבות הקוראים וזכה להצלחה גדולה.

 3. כנגד כל הסיכויים-

  דון ריבר - אובדן הזיכרון אילץ אותי לחזור לברידג' לייק, העיירה שממנה ברחתי. פתאום מצאתי את עצמי בבית אימי, לומדת להכיר מחדש את הסביבה שבה נולדתי, וגם את האנשים שפעם היו חלק בלתי נפרד מחיי.

  רק לוגן פירס הפנה אליי את גבו, לא טורח להסתיר את מורת רוחו. הוא טען שפגעתי בו, ואני לא זכרתי למה, אבל בכל פעם שהייתי זקוקה לעזרה דווקא הוא היה הראשון להתייצב.

  ידעתי שהוא מסתיר סודות, אבל אף אחד לא טרח לספר לי אילו. הוא היה תעלומה, אבל כזאת שלא הסכמתי להניח לה.

   

  לוגן פירס

  לאחר ששבתי מהמלחמה, פצוע ומרוסק, מצאתי את עצמי פורק את זעמי בדרכים שלא הכרתי קודם לכן. השתניתי עד שאפילו אני לא הכרתי את עצמי בזמן שהסובבים אותי ניסו להזכיר לי מי הגבר שהייתי. ואז היא חזרה. האישה שהייתה כל עולמי, זו שעזבה אותי ביום הנורא שבו קברתי את אבי. חשבתי שלאחר כל השנים אזכה להתעמת איתה ולאלץ אותה להטיח בי את האמת, קשה ככל שתהיה, אבל היא לא זכרה דבר, אפילו לא אותי.

  אובדן הזיכרון שלה היה מבחינתי אסון משום שפתאום הבנתי שאפסו התקוות והסיכויים לגלות מה קרה בעבר, אבל עד מהרה הבנתי שייתכן שהוא היה מתנה. שהוא יהיה זה שיאפשר לנו להתחיל מחדש, כנגד כל הסיכויים.

  אבל מה יעלה בגורלנו כשהאמת תתגלה במלוא מערומיה?

   

  כנגד כל הסיכויים הוא רומן עכשווי, מרגש ונוגע ללב על ריפוי, על סיכוי נוסף לאהבה ועל כך שיש להניח לעבר כדי לא לאפשר לו להרוס את העתיד. זהו ספרה השלישי של פנינה עזר. ספריה הקודמים, רגעים ועל קצות האצבעות, שיצאו אף הם בהוצאת 'יהלומים', כבשו את לבבות הקוראים וכיכבו ברשימות רבי המכר.

  4. לאהוב אותך - 

  הפרשי גילים * החבר הכי טוב של אחי * הזדמנות שנייה

  צ'רלי גרין היא אחותו הגדולה של החבר הכי טוב שלי. ואם זה לא מספיק, היא בת הזוג של שון, הבחור הטוב והמוצלח שכולם אוהבים, אפילו אני, אבל כל אלה לא משנים דבר כי כבר התאהבתי בה ביום שבו ראיתי אותה לראשונה.

  כשהגורל מכה בה במלוא עוצמתו, היא חוזרת לעיירה שבה גדלנו, ואם ציפיתי לפגוש אישה חלשה, עד מהרה מתברר לי שטעיתי. היא חזקה ועוצמתית, ואין לה בעיה להתמודד עם כל דבר, אבל בתנאי שהלב שלה לא מעורב. הוא מחוץ לתחום, והיא בנתה סביבו חומות בלתי חדירות, אבל אני לא מתכוון להיכנע בקלות.

  הגיע הזמן שהיא תדע שאני כאן כדי להישאר, ושאני לא אוותר עד שאוכיח לה שאני ראוי להזדמנות, שאני הגבר שיכול לאחות את ליבה השבור, ושפחד הוא כמו רכיבה על סוס מעץ; שניהם לא מקדמים אותנו לשום מקום.

  לאהוב אותך מאת סופרת רבי המכר פנינה עזר הוא רומן רומנטי עכשווי. זה סיפור מרגש הפורט בעדינות וברוך על כל מיתרי הלב, והוא ישאב אתכם וירתק מהמילה הראשונה ועד האחרונה, יגרום לכם לחייך ולהסתכל על העולם מבעד למשקפיים ורודים יותר. ספריה הקודמים, רגעים, על קצות האצבעות וכנגד כל הסיכויים כיכבו ברשימות רבי המכר וזכו לשבחים רבים.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי66 ₪ 57 ₪
מודפס196 ₪ 110 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 55 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 55 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
עוד ספרים של יהלומים - הוצאה לאור
דיגיטלי66 ₪ 49 ₪
מודפס196 ₪ 99 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי66 ₪ 45 ₪
מודפס196 ₪ 99 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי165 ₪ 125 ₪
מודפס299 ₪ 155 ₪
עוד ספרים של פנינה עזר
דיגיטלי 29 ₪
מודפס 39.9 ₪
דיגיטלי35 ₪ 22 ₪
מודפס98 ₪ 29.9 ₪
דיגיטלי35 ₪ 22 ₪
מודפס98 ₪ 29.9 ₪
דיגיטלי35 ₪ 22 ₪
מודפס98 ₪ 29.9 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il