דף הבית > סדרת אובססיה
סדרת אובססיה / דניאל לורי
הוצאה: לבבות הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 2020
קטגוריה: ספרות רומנטית וארוטית
מספר עמודים: כ800

סדרת אובססיה

         
תקציר

המארז מכיל שלושה ספרים, ניתן ללחוץ שם הספר לרכישת הספרים בנפרד ולקריאת פרק ראשון בחינם:

 1. אובססיה מתוקה
 2. אובססיה מטורפת
 3. אובססיה אפלה

אובססיה מתוקה

עמודים: 478 תרגום: שי סנדיק תאריך יציאה לאור: 2019 היא רומנטיקנית בנשמה, שחיה בעולם הכי לא רומנטי שיש. אלנה מכונה “אבלי המתוקה” בזכות אישיותה הנעימה – היא מחייכת לכל אחד ומפזרת קסם ונינוחות לכל עבר. היא הבת האהובה, נסיכת המאפיה המושלמת… או ליתר דיוק, הייתה. עכשיו היא רואה במראה רק את הדם המכתים את ידיה. אומרים שרושם ראשוני קובע הכול… במים העכורים של העולם התחתון של ניו־יורק, אחותה של אלנה משודכת להינשא לניקולס רוסו. בכיר במאפיה, בוס, רמאי – אפילו בסטנדרטים של המאפיה. המוניטין האפל שלו, שכהה יותר מהחליפה השחורה שלו, הולך לפניו. לאחר שהמפגש הראשון בינו לבין אלנה מסתיים בנעיצת מבט מצידה, היא מבינה שהוא גס רוח ויפה תואר באותה מידה. הגבר הזה או כל דבר שהוא מסמל לא מוצאים חן בעיניה, אבל זה לא מונע מליבה להלום בעוז כשהוא לידה או להצטמרר מהתרגשות למשמע קולו. והוא תמיד שם. מחלק לה הוראות ומעביר בה להט שלא הולם להרגיש ליד גיס לעתיד. אלנה היא אולי אבלי המתוקה כלפי חוץ, אבל היא מתחילה להבין שהיא נמשכת לאופל, לידיים מחוספסות, לסיגריות ולעיניים בצבע ויסקי. לאחר שבקושי נחלצה מסקנדל אחד, היא ממש לא יכולה להרשות לעצמה להיסחף לעוד אחד. חוץ מזה, גם אם הוא היה שלה, כולם יודעים שאסור להתאהב בבכיר במאפיה… נכון? אובססיה מתוקה הוא ספר ראשון מתוך סדרת אובססיה וניתן לקריאה כבודד.   דניאל לורי כותבת על גיבורים מפוקפקים מוסרית, מערכות יחסים שהופכות משנאה לאהבה ועל גיבורות מקסימות וחצופות. היא חולה על קפה וקומדיות רומנטיות וגרה באיווה עם בעלה, בנה ויותר מדי כלבים.


אובססיה מטורפת

תאריך הוצאה לאור: 10-2020 מספר עמודים: 419 היא מפחדת מהאפלה. הוא שולט בה. השמלות שלה צמודות מדי, נעלי העקב גבוהות מדי. היא צוחקת בקול רם, אוכלת בחוסר נימוס ומדברת בצורה משובשת. מעטים יודעים שמדובר רק בהעמדת פנים שנועדה להסוות התקפי חרדה. איש אינו יכול לסדוק את החזות שעוטה ג'יאנה על עצמה... עד שהוא מגיע. רבים חושבים שהוא מופת למוסריות. סוכן מיוחד ששומר על החוק. אחרים מהעולם התחתון של ניו־יורק מכירים אותו כנוכל, כרוצח ובעל לב קר כקרח. כריסטיאן אליסטר תמיד פעל לפי התוכנית שהתווה לחייו בצעירותו בתא כלא קר וטחוב. הוא אוהב סדר ומעולם לא התפתה לסטות מהמסלול. עד עכשיו. בערב חורפי אחד חייהם משתלבים זה בזה. היא שונאת אותו – את הקרירות, את השחצנות ואת האבחנה הדקה – אבל עם השנים, גם כשהמשחקים ביניהם התעקשו לכלול העלבות על מראה ואינטליגנציה, היא מתחילה ליהנות מהמשחק איתו. שום דבר בתוכניותיו של כריסטיאן לא הכין אותו לקראת ג'יאנה. היא הכאוס בהתגלמותו, לא הטיפוס שלו ונשואה, אבל דבר לא מונע מעיניו לעקוב אחריה לכל מקום. לאורך כל הדרך היא בכלל לא יודעת שהיא שלו – התסכול שלו, המשיכה שלו. האובססיה המטורפת שלו.   דניאל לורי כותבת על גיבורים מפוקפקים מוסרית, מערכות יחסים שהופכות משנאה לאהבה ועל גיבורות מקסימות וחצופות. היא חולה על קפה וקומדיות רומנטיות וגרה באיווה עם בעלה, בנה ויותר מדי כלבים.


אובססיה אפלה

תאריך הוצאה לאור: 03-2022 מספר עמודים: 458 מגדת עתידות אמרה פעם למילה שהיא תמצא גבר שיעצור את נשימתה, אבל היא לא אמרה לה שזה יקרה בזמן שמילה נמלטת על נפשה. מילה מאז ועד היום עושה את מה שמצפים ממנה. היא יוצאת רק עם נערי קולג' עם רקע למופת ולא שואלת שאלות. לא על ההיעדרויות של אביה ולא על סירובו לתת לה לבקר בארץ הולדתה – רוסיה. כשהיא מרגישה חנוקה ובלי תשובות, מילה עושה את מה שתמיד רצתה לעשות. היא עולה על מטוס למוסקבה. היא מעולם לא ציפתה להתאהב בגבר במסע הזה. גבר בעל עושר בלתי מוסבר, קעקועים על הידיים וסודות בעיניים. מהר מאוד הליטוף שלו הופך לאחיזה גסה שמטביעה את צעקותיה. אבל נקמה היא מנה שמוטב להגיש קרה. למרבה הצער, החורף הרוסי הוא החורף הקר מכול, ומילה מגלה שהדרך היחידה להימלט ללא פגע, היא לעשות את הבלתי אפשרי ולהפשיר את ליבו של השובה שלה.   ביקורות:

 • "הספר כתוב בקצב מושלם, אובססיה אפלה הוא פנינה מכל הבחינות. התאהבתי במילה וברונאן כבר מההתחלה. בלעתי בשקיקה כל מילה פואטית מההתחלה ועד לסוף, ואז התחלתי לקרוא את הכול מהתחלה." – שרמיין פולס, מחברת רבי מכר של USA Today.
 • "הדינמיקה ביניהם מטורפת, והשניים האלה הם אחד מהזוגות המובילים שלי." – בי, מבקרת אתר Goodreads.
 • "בספר הזה היה הכול. מתח מיני, קצב מהיר והרבה תפניות. קראתי אותו בשקיקה מההתחלה ועד לסוף. דניאל בהחלט התעלתה על עצמה בסיפור של מילה ורונאן." – לאנה, רומנטיקה של נערה רעה.
 • "התאהבתי בסגנון הכתיבה של דניאל, בדמויות ובסיפורים שלה, עד שאני יכולה להגיד בביטחון מלא שהיא אחת מהכותבות המוכשרות ביותר שקראתי." – ג'סיקה, בלוג הספרים Chatterbooks.
 • "אין דבר אחד שלא אהבתי ברונאן – כל נטייה מרושעת ותכונה רעילה. הקנאה שלו, הרכושנות שלו, השתלטנות שלו, הפה המלוכלך שלו וההתנהגות המטורפת שלו, אבל מעל לכול, הפגיעות שהוא מראה לבחורה שלו היא שחותמת את העסקה עבורי." – יסמין, מבקרת Goodreads.
 • "הספר הזה הוא הישועה של השנה המטורפת הזו. לדניאל יש סגנון כתיבה קסום כל כך שהיא שובה אותך מההתחלה ולא עוזבת עד למילה האחרונה." - סילבר, מבקרת Goodreads.
 • "פשוט מבריק. אני מאוהבת בסדרה הזו ובמאפיונרים שבה, ואני מודה לדניאל לורי על כך." – מאלן, מבקרת Goodreads.
 • אני לא יודעת איך היא עושה את זה, אבל דניאל לורי מצאה כל פנטזיה אפלה וסקסית, שהייתה לי מעולם, וכתבה את זה בצורה מדהימה." - מוניק, מבקרת Goodreads.
 • "המעבר מהידלקות רכה לדינמיקה של שובה/שבויה היה חלק, נוגע ללב וממכר לגמרי. לא יכולתי לשבוע מהדיאלוגים השנונים, הכימיה והלהט. רונאן ומילה היו אש ביחד." – מינה, מבקרת Goodreads.
 • "הספר הזה היה משב האוויר הצח, שהייתי זקוקה לו השנה." – בי, מבקרת Goodreads.
מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של לבבות הוצאה לאור
עוד ספרים של דניאל לורי
דיגיטלי 33 ₪
מודפס 55 ₪
דיגיטלי 33 ₪
מודפס 55 ₪
דיגיטלי 33 ₪
מודפס 55 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il