דף הבית > סופת חורף
סופת חורף
הוצאה: איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 03-2024
קטגוריה: פרוזה וסיפורת
מספר עמודים: 304

סופת חורף

         
תקציר

סיאטל, מאי 1933.

ורה מתכופפת לנשק את בנה הקטן ויוצאת לעוד משמרת לילה בבית המלון. היא אם חד-הורית, והיא תעשה הכול כדי שלילד יהיו חיים טובים יותר משלה. כשהיא יוצאת מהעבודה לפנות בוקר, היא מגלה שסופת שלג מאוחרת צבעה את העיר בלבן . דבר לא מכין אותה למה שתגלה עוד מעט – בנה המתוק, אהוב נפשה, נעלם כאילו בלעה אותו האדמה. הדובון הקטן שלו נמצא זרוק ברחוב. השלג כיסה כל זכר לעקבות שיכלו להוביל אל הילד או אל מי שהעלים אותו.

 

סיאטל, מאי 2010.

שמיכת שלג לבנה מכסה את העיר. קלייר נשלחת מטעם העיתון שהיא כותבת בו, לסקר את תופעת הטבע הייחודית הזאת – סופת חורף מאוחרת נדירה, המתרחשת פעם בכמה עשרות שנים. קלייר מחפשת חומרים על הסופה הקודמת, ונחשפת אגב כך לפרשייה  שלא פוענחה מעולם: ילד קטן נעלם בעיר הזאת לפני כשמונים שנה, ולבה של אמו נשבר. קלייר תוהה: האם עדיין קיימת דרך לפתור את התעלומה?

 

לא הכול בחיים הוא בר תיקון, אבל השלמה מאוחרת אפשרית ואולי אפילו החלמה.  ודאי כאשר למישהו כל כך אכפת מחייך. שרה ג'יו, מחברת רבי המכר העולמיים "כל הפרחים בפריז" ו"הסיגליות של חודש מארס" מקשרת גם הפעם בין עבר לבין הווה, בין שתי נשים, שלמרות השוני העמוק ביניהן חולקות דבר מה עמוק, המטלטל ומשנה את עולמן.

 

 

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 39 ₪
קינדל 39 ₪
דיגיטלי 48 ₪
מודפס 96 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 93 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 93 ₪
עוד ספרים של איפאבליש (ePublish) - הוצאה לאור
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il