דף הבית > אנונימוס אלפא
אנונימוס אלפא
הוצאה: ספרי ניב - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 07-2023
קטגוריה: עיון / ספרות מקצועית
מספר עמודים: 184

אנונימוס אלפא

         
תקציר

ברוכים הבאים לעולם הפרטי שלי, אני מקווה כי המידע בספר שלי יסייע לכם, גברים ונשים, לשפר את המראה, את הבריאות ואת חיי האהבה והמין שלכם.. בין אם אתם מחפשים אחר זוגיות, ובין אם אתם בקשר ורוצים להיות יותר מושכים בשביל בן הזוג או בת הזוג שלכם, אלה שאתם אוהבים. בחורות אוהבות גבר סקסי, גברים אוהבים אישה עם קימורים. כולם מעריכים בן זוג מושך ובריא, במיטה ומחוצה לה. ההשקעה באימונים ובאורח חיים בריא בהחלט שווה את זה. אם חשבתם שאתם יודעים הכל על אהבה, אצלי בספר אתם תגלו עד כמה המושג הזה מורכב. כאן זה לא העולם של דיסני, כאן זאת המציאות ואני הולך לשקף לכם אותה כמראה מול העיניים.

פרק ראשון

מי אני?

 

יליד חו"ל, אי שם באזור ברית המועצות לשעבר, הייתי בן 3 וחצי כשעליתי לארץ, יהודי מן המניין. כיום בן 33 נשוי עם ילד. מה אני יכול לספר על עצמי? לא אוהב לדבר על עצמי בדרך כלל...

אבל אני כאן איתכם, לא? אז אם כבר...

מגיל צעיר מאוד קיבלתי מתנה, אפשר לומר, ניחנתי באינטליגנציה רגשית מאוד גבוהה. מגיל קטן ידעתי לקרוא את הסביבה שלי, משפחה, חברים ואפילו סתם אנשים ברחוב. הייתי ילד יפה, שקט, תמיד התבוננתי ובחנתי את הסביבה, לא הייתי הדברן הכי גדול כילד, אבל ידעתי לזהות ולקרוא את האנשים סביבי, לפי שפת הגוף, המבט בעיניים, המזג שהשתנה מאדם לאדם, ברמה כזו שאפילו בתור ילד בן שמונה גם לאדם מבוגר היה קושי לערבב אותי...

אף פעם לא אהבתי מסגרות, עברתי הרבה בתי ספר. הייתי הילד הכי שקט בכיתה, סוג של "אל תפריע לי ואני לא אפריע לך", אבל ברגע שמישהו ניסה להפריע לי, הוא קצת חטף...

הייתי ילד מוזר, אחד כזה שקשה לפענח אותו, לכן היה לאנשים קושי להתקרב אליי, אולי זה טוב שזה קרה. במובן מסוים לא נתתי להם להתקרב.

בורכתי במשפחה תומכת ובהורים מדהימים. מאחל לכל ילד להיוולד למשפחה כזו, אף פעם לא ויתרו עליי, גם ברגעים שהייתי הכי מוזר, שונה ומופרע.

מה לא עברתי בטווח חיים כל כך קצר, סרטן קשה בגיל שבע־עשרה, הואשמתי בהשתייכות לארגוני פשע, מעצר ועוד הרבה דברים שהייתי צריך להכיל כבחור כל כך צעיר.

אבל לא עליי באתי לדבר, רציתי לדבר איתכם על המושג "אהבה". אולי הרבה אנשים חושבים שהם יודעים דבר או שניים על המושג הזה, אבל הוא רחוק מאוד מהעולם של הפנטזיה, האגדות וממה שאנחנו רוצים שהוא יהיה. הכל התחיל ביום שבו הכרתי בחורה נשואה, נשואה רק על הנייר כמו שאומרים, טיפה מבוגרת ממני, סוחרת סמים לא קטנה, כשאני אומר סמים, אני מתכוון לסם האסור, הסם של הריגושים. היא גרמה לי להתמכר אליה, למגע שלה, לנשיקות, לחושניות שבה, לערמומיות שלה. הסקס בינינו היה פשוט פסיכי, בכל מקום, בכל תנוחה, כל אקט. העיקר להיות יחד ולא להפסיק להזדיין. אבל היא שרטה אותי כל כך חזק, שאם שאני אתקל בה היום, סביר להניח שאפילו לא אסתכל לכיוון שלה. היא הפכה אותי למפלצת של תשוקה, היא הפכה אותי למאהב אולטימטיבי עבור נשים. הייתי בחור נאה יחסית, ביישן קצת, והיא פשוט הפכה אותי למפלצת הזו, הבחור הזה שנשים בוגדות איתו בבני הזוג שלהן, בין אם הן בזוגיות ובין אם הן נשואות. מאז פשוט נעשיתי פרפר של נשואות ונשים בזוגיות, מאז הבנתי עד כמה המציאות היא שונה וכמה מרחק יש בין האהבה שאנו חולמים עליה לבין המציאות שקיימת כיום.

אז שנתחיל?

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של ספרי ניב - הוצאה לאור
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 79 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 93 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 103 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 103 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il