דף הבית > כוח בנזיניקס
כוח בנזיניקס
הוצאה: מטאור הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 05-2023
קטגוריה: נוער
מספר עמודים: 101

כוח בנזיניקס

         
תקציר

שנה חדשה מתחילה ואני מתרגש. השנה שעברה הייתה סיוט, אסף הבריון של הכיתה נטפל אליי והציק לי בלי סוף. מובן שלא סיפרתי להורים או למורים כי מה הם כבר היו יכולים לעשות? בסוף עוד היו קוראים לי מלשין, אז סבלתי בשקט.

מזל שיש לי את החברים שלי, שהופכים את השהייה שלי בבית הספר לנסבלת. בחופשת לימודים הסתובבה שמועה שאסף ומשפחתו עוברים דירה. איזה כיף!

ככה לפחות חשבתי עד שראיתי אותו בכיתה בתחילת השנה החדשה. אני לא מאמין שאני צריך לסבול את זה גם השנה. אנסה להיות בלתי נראה, אולי הוא יעזוב אותי בשקט.

התוכנית שלי לא כל־כך עובדת כי מנהל בית הספר מכריז על תחרות פינג־פונג, ואני מת להשתתף. אני מעולה בפינג־פונג, אבל לצערי גם אסף מעולה בזה.

אסף רוצה לזכות בגביע, וגם אני רוצה לזכות ובגלל זה אני על הכוונת שלו, אבל אתם יודעים מה? הפעם אני לא מתכוון לשבת בחיבוק ידיים ולשתוק. בזכות הרצאה שהייתה לנו בבית הספר, אני וחבריי ללימודים מחליטים שאנחנו לא שותקים יותר ושמים סוף לבריונות.

 

כוח בנזיניקס מאת סופרת רבי המכר לינדה מזרחי נכתב בשיתוף פעולה עם הזמר וכותב התוכן בן זיני. הקומיקס משלב איורים משגעים של המאייר המוכשר דדי ונגר, ועלילת הספר המעצימה והחינוכית מלמדת את הקוראים איך להתנהג אם הם חווים בריונות בבית ספר, איך למצוא את הכוח שיעזור להם להתמודד ולמה אסור לעמוד מהצד ולשתוק. זה ספר שידבר לכל נער או נערה שחווים קשיים חברתיים ולא ידעו איך להתמודד עם הסיטואציה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 38 ₪
מודפס 78 ₪
דיגיטלי 44 ₪
מודפס 88 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 97 ₪
דיגיטלי 37 ₪
מודפס 88 ₪
השקה
דיגיטלי29 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
עוד ספרים של מטאור הוצאה לאור
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי 58 ₪
מודפס 99 ₪
דיגיטלי 25 ₪
מודפס 39 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס 39 ₪
עוד ספרים של לינדה מזרחי בן זיני
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il