דף הבית > לאכול כדי לחיות
לאכול כדי לחיות
הוצאה: פוקוס – הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 03-2006
קטגוריה: ספרי בריאות ותזונה
מספר עמודים: 384

לאכול כדי לחיות

         
תקציר
ד"ר פורמן הוא רופא אמריקאי ידוע ומומחה בריפוי מחלות בדרך של תזונה נכונה. בספר חשוב זה הוא מציג את שיטתו המהפכנית, המבוססת על הממצאים המדעיים העדכניים ביותר, שיכולה לעזור לכל אחד ואחת להפחית קילוגרמים רבים ממשקלם ולהוסיף לבריאותם.
 
ד"ר פורמן מציג בספר זה את הנוסחה המהפכנית לבריאות טובה ולהפחתה במשקל.
 
נוסחת ההצלחה היא פשוטה:
בריאות = רכיבים תזונתיים קלוריות
 
הבריאות שלכם היא תוצאה של מה שאתם אוכלים. בכל מזון שאתם אוכלים, היחס בין כמות הרכיבים התזונתיים החיוניים לבין מספר הקלוריות, נותן את הצפיפות התזונתית. משמעות הנוסחה היא פשוטה: בריאותכם תלך ותשתפר, ככל שתצרכו מזון בעל צפיפות תזונתית גבוהה יותר.
 
לאכול כדי לחיות מבקר קשות את הדיאטות הנפוצות - הדיאטות של אטקינס, Zone  והדיאטה לפי סוג הדם - ומפריך את הטענות השגויות וההצהרות המטעות של יוצריהן. הדיאטות הללו מנותחות על ידי ד"ר פורמן באזמל חד ומוצגות כסכנה בריאותית ובזבוז כסף משווע.

על מחבר הספר:

ד"ר ג`ואל פורמן הוא רופא אמריקאי, מומחה ברפואת משפחה ונחשב בר-סמכא ידוע בריפוי של מחלות ובמניעתן, בעזרת שיטות תזונתיות וטבעיות. מומחיותו בתזונה הביאה למרפאתו למעלה מ-10,000 מטופלים שמנים ומיואשים משלל הדיאטות שטופלו בהן בעבר. ד"ר פורמן הוא מרצה, מנחה ומכשיר רופאים וסטודנטים לעסוק בריפוי באמצעות תזונה.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של פוקוס – הוצאה לאור
דיגיטלי 42 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
דיגיטלי 42 ₪
מודפס94 ₪ 75.2 ₪
דיגיטלי 42 ₪
קינדל 41 ₪
מודפס98 ₪ 78.4 ₪
עוד ספרים של ד"ר ג'ואל פורמן (.M.D)
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il