דף הבית > מארז השראה
מארז השראה
הוצאה: מטאור הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 01-2023
קטגוריה: עיון / ספרות מקצועית עסקים ושיווק
מספר עמודים: 250
ניתן לרכישה גם כבודדים סדר את המיטה שלך סדר את המיטה שלך קוד הגיבור קוד הגיבור

מארז השראה

         
תקציר

ספר ראשון במארז - סדר את המיטה שלך

דברים קטנים שיכולים לשנות את חייך ואולי גם את העולם

אדמירל ויליאם ה. מקרייבן נאם בטקס הסיום של בוגרי אוניברסיטת טקסס, אוסטין. את נאומו שאב בהשראת המוטו של האוניברסיטה, ‘מפה מתחילים לשנות את העולם’, ובו סיפר על עשרה עקרונות לחיים שגיבש במהלך הכשרתו הצבאית ביחידת ‘אריות הים’, עקרונות שסייעו לו להתמודד לא רק עם קשיים שבהם נתקל במהלך הקריירה ארוכת השנים שלו, אלא גם בחייו האישיים.

אדמירל מקרייבן מאמין כי יישום עקרונות אלה יכול לשנות לטובה את חייו של כל אדם באשר הוא, וכתוצאה מכך גם את העולם כולו.

נאומו של האדמירל הפך לוויראלי ברשת וזכה ליותר מעשרה מיליון צפיות. על בסיס הנאום והעקרונות שעל פיהם הוא חי, כתב האדמירל את הספר שאותו אתם אוחזים כעת.

בספרו מקרייבן מתאר בענווה ובאופטימיות חוויות משנות חיים שלו ושל אנשים שנתקלו במכשולים רבים ונאלצו לקבל החלטות קשות, אך התמודדו איתם בהצלחה ראויה לציון בעזרת נחישות, חמלה, כבוד ואומץ, בעזרת יישום העקרונות המפורטים בספר זה.

הספר הנפלא הזה מספק תובנות פשוטות, עצות מעשיות ומילות עידוד שהעניקו מוטיבציה והשראה למאות אלפי קוראים גם ברגעיהם האפלים ביותר.

אם אתה רוצה לשנות את העולם, התחל בכך שתסדר את המיטה שלך.

 

“עוצמתי”. יו אס איי טודיי.

“מלא באנקדוטות אישיות ושובות לב היישר מלב מערכת הביטחון הלאומית.” וושינגטון פוסט.

 “נפלא, חכם וממצה.” פורבס.

“ספר חובה לכל מנהיג אמריקאי.” וול סטריט ז’ורנל.

ספר שני במארז - קוד הגיבור

כשוויליאם מקרייבן היה ילד, הוא חלם להיות גיבור־על, לעטות גלימה אדומה ולהציל את העולם, אך שנות התבגרותו הביאו איתן את ההבנה שאין באמת סופרמן שיבוא להציל אותנו. אם אנחנו רוצים לשנות את העולם, עלינו לעשות זאת בעצמנו.

במהלך שירותו רב השנים בצי ארה"ב וגם לאחר מכן, מקרייבן גילה שגיבורים אמיתיים חיים בינינו; הם מצילים אותנו מדי יום, בין שזה בשדה הקרב, בבתי החולים או במעבדות המחקר באקדמיה, אף שאין להם כוחות־על. בכוחו של כל אחד מאיתנו לשנות את חייו ואת חיי הסובבים אותו אם יאמץ עשרה כללים פשוטים.

קוד הגיבור מאת אדמירל ה. מקרייבן, סופר רבי המכר מס' 1# של ניו יורק טיימס והאדם שעומד מאחורי תפיסתו של בן־לאדן, הוא קוד התנהגות, שיעורי חיים שיכולים לעשות שינוי בליבת האישיות שלנו ולהעניק לנו חיים הראויים לכבוד ולהערכה.

הספר הנפלא הזה מספק כלים מעשיים ופשוטים לביצוע שהעניקו השראה ומוטיבציה למיליוני קוראים ברחבי העולם גם ברגעיהם הקשים ביותר. אם אתם רוצים להיות הגיבורים של חייכם, התחילו בכך שתקראו את הספר הזה.

ספר נוסף של אדמירל מקרייבן, סדר את המיטה שלך, ראה גם הוא אור בהוצאת מטאור, ונמכר בעשרות אלפי עותקים בישראל.

פרק ראשון
מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של מטאור הוצאה לאור
דיגיטלי 58 ₪
מודפס 99 ₪
דיגיטלי 25 ₪
מודפס 39 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס 39 ₪
עוד ספרים של אדמירל ויליאם ה. מקרייבן
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il