דף הבית > סדרת החטאים

סדרת החטאים

         
תקציר

מארז סדרת החטאים כולל את שלושת הספרים בסדרה:

  1. תשמור את זה בסוד
  2. תשמור אותי קרובה
  3. תשמור אותנו לנצח

___________________________________________

תשמור את זה בסוד

"אני לא עשויה מזכוכית, ואני יודעת שהעולם לא מושלם. אני כבר לא ילדה, תבין את זה."

הוא נאנח והעביר יד בשערו. "כן, אני צריך להתרגל לרעיון הזה."

 

כשעברתי בקיץ ממיאמי לניו יורק כדי ללמוד בקולג' יוקרתי היו לי בראש דייטים לוהטים עם בנים ובילויים בחיי הלילה הזוהרים, אך תוכניותיי קיבלו תפנית חדה כשג'ייסון, הגבר הלוהט והמטריף ביותר שפגשתי אי פעם, הגיע לאסוף אותי משדה התעופה.
עברו ארבע שנים מאז נפגשנו לאחרונה, אך נראה שלזמן אין כל משמעות כשמדובר בו. כן, הייתה לי בעיה עצומה בקשר לגבר הזה, מפני שג'ייסון היה הגבר האחד והיחיד ביקום שלא יכול היה להיות שלי. כשג'ייסון התעקש ללוות אותי לכל מקום ולכבות כל שריפה אפשרית עוד לפני שנדלקת האש, נראה היה שבמקום להרחיק אותי מצרות, הצרות דווקא רדפו אחריי. ואולי הצרות רדפו בכלל אחריו?

ג'ייסון היה הסוד שלי, אך נראה שלגבר שחשבתי שאני מכירה הכי טוב בעולם היו סודות גדולים משלי, והסודות האלה היו עלולים לעלות לשנינו ביוקר.

 

תשמור את זה בסוד מאת סנסציית הרשת עדן בל הוא רומן על אהבה אסורה בין שני אנשים שנלחמים בעצמם ובכוחות שמנסים להרחיק ביניהם. זה הספר הראשון בסדרת החטאים.

____________________________________________

תשמור אותי קרובה

"נמשיך לשחק את המשחק בשביל אבא שלך, אבל זה הכול. לא אעמיד פנים בחברתך, לא אעמיד פנים עוד בחברת אף אחד. הבולשיט נגמר."

 

דווקא כשנראה שהכול מתחיל להסתדר, העולם מתפורר עלינו כמו מגדל קלפים. ג'ייסון ואני אולי ניצחנו בקרב, אבל המלחמה רק התחילה.

אף פעם לא ביקשתי את המלחמה הזאת, רק רציתי להיות עם אהבת חיי.

לא הייתי נאיבית לגמרי, ידעתי שיהיה לכך מחיר, אבל כשהגיע הזמן לשלם, המחיר היה גבוה מאוד ונגבה מכל הסובבים אותנו, לא רק מאיתנו.

קרועים ומטולטלים, נזרקים מסיטואציה קשה אחת לאחרת, ג'ייסון ואני נאלצים להתמודד עם דברים שמעולם לא חשבתי שיעמדו מולנו, או שיעמדו בינינו.

תשמור אותי קרובה מאת סנסציית הרשת עדן בל הוא רומן על אהבה אסורה בין שני אנשים שנלחמים בעצמם ובכוחות שמנסים להרחיק ביניהם. זה הספר השני בסדרת החטאים. הספר הראשון, תשמור אותי בסוד, ראה אור בהוצאת יהלומים.

____________________________________________

תשמור אותנו לנצח

טרופים: אובדן זיכרון, טוויסט מוחץ, משימה חשאית, מרגש, אקשן ומתח.

"משום מה, דווקא האישה האסורה שחיכה לי מאחורי הדלת הייתה זו שמשכה אותי. לעזאזל. דווקא היא הייתה זו שהוציאה אותי מאיזון בלי לדעת בכלל שזה מה שהיא עושה לי. ניסיתי להתרחק ממנה, להניח לה להמשיך בחייה, אבל לא הצלחתי לשחרר אותה. בכל פעם שהיא נכנסה לשדה הראייה שלי רציתי ממנה דברים שאסור היה לי לרצות."

כשנראה שאיבדתי את הכול ושום דבר לא ישוב להיות כמו שהיה, הייתי מוכנה לעשות כל דבר, אפילו לנסוע לקצה השני של העולם, כדי להחזיר לעצמי את אהבתו של הגבר היחיד שבחברתו הרגשתי שאני חיה. נראה היה שככל שרציתי את זה יותר, כך החומות שניצבו בינינו רק נעשו גבוהות יותר. הסכנות שבפניהם עמדנו איימו לא רק להשאיר אותנו רחוקים זה מזה, אלא לפגוע בנו באופן שממנו לא ידעתי אם אי פעם נוכל להתאושש.

תשמור אותנו לנצח מאת סנסציית הרשת עדן בל הוא המשכו הסוער ורב התהפוכות של סיפור אהבתם האסורה של ג'ייסון והיילי. זה הספר השלישי בטרילוגיית החטאים. הספרים הקודמים, תשמור את זה בסוד ותשמור אותי קרובה ראו אור בהוצאת יהלומים.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי49 ₪ 29 ₪
מודפס 98 ₪
דיגיטלי 47 ₪
קינדל 47 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
עוד ספרים של הוצאת יהלומים
דיגיטלי 150 ₪
מודפס 200 ₪
דיגיטלי 54 ₪
מודפס 104 ₪
דיגיטלי66 ₪ 57 ₪
מודפס196 ₪ 110 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 55 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 55 ₪
דיגיטלי165 ₪ 145 ₪
מודפס490 ₪ 222 ₪
עוד ספרים של עדן בל
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 55 ₪
דיגיטלי 56 ₪
מודפס98 ₪ 85 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il