דף הבית > המבט הנכון
המבט הנכון / מיה רבינוביץ
הוצאה: מטאור הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 02-2021
קטגוריה: עזרה עצמית ופסיכולוגיה עידן חדש
מספר עמודים: 127

המבט הנכון

         
תקציר

הספר הזה נכתב למענך. הוא מתאים לך ולא משנה מה גילך. הוא נועד לרומם את רוחך ולחזק אותך. דעי שמגיע לך יותר ושאת מסוגלת להשיג את זה, אם רק תאמיני ותמשיכי לנסות.

בין דפי הספר שזורים קלפי העצמה שתפקידם לחבר אותך לצ’אקרות שלך. הצ’אקרות אחראיות על קבלת אנרגיה ממקור החיים, על יצר המין, על הביטחון העצמי, על ההתעוררות, ועל השפע הרוחני והגשמי.

בין הדפים תמצאי גם המלצות לשימוש באבנים הנכונות שייתנו לך השראה, והסבר על המזלות, ועל ההקשרים שלהם להעצמה האישית שלך.

תוכלי להיעזר בספר הזה בכל עת שבו תרגישי שאת זקוקה להכוונה, ולא משנה באיזה נושא. אפשר להתחיל לקרוא מההתחלה או לפתוח בעמוד אקראי ולקבל השראה, הבהרה או חיזוק. עוררי את נפשך לאהבה ולדרך חיים נעימה ומלאת שמחה.

המבט הנכון מאת הסופרת והיוצרת מיה רבינוביץ’ הוא ספר העצמה אישית המשלב לראשונה בין כמה וכמה יסודות וגישות רוחניות לכדי מכלול שיאיר את דרכך בכל שלב שבו תחושי זקוקה להכוונה.

רבינוביץ’ היא מפתחת תודעה הנחשבת פורצת דרך בתחומה. ערכות קלפי הסודות שכתבה ראו אור בארץ ואף תורגמו לשפות זרות.

פרק ראשון


מבוא
הבחירה בארבעים קלפים וההחלטה להתחיל את המספור מאפס נעשתה מתוך המקרא, ארבעים שנה הלכו בני ישראל במדבר.

אלו מצבי תודעה שונים המאפשרים יציאה מתודעת ׳עבד׳ ומעבר לתודעת ׳חופש׳ – ממקום צר וקטן אמונה למקום שבו יש תקווה, סיבה, השגחה, דיוק, הזדמנויות ופתיחות.

המספר אפס נקרא ׳ברכה׳ ומציין את האפשרות שהחזון לאושר יכול להתממש כהרף עין, כמו הג'וקר במשחק, הקלף החזק מכל הקלפים.

זה מצב שתמיד אפשר לבחור בו, להתחבר אליו באופן מיידי, להיות שמחה יותר, לקבל את היכולת להחליט, להתחבר לאור ולבחור בחיים.

בספרים שונים אפשר למצוא עדויות לגבי ההיסטוריה של השימוש בקלפים. מקורם של הקלפים אפוף בערפל ובמסתורין, איש איננו יודע בוודאות מתי השימוש בקלפים החל, או באיזה מקום בעולם.

יש הטוענים שהשימוש בקלפים החל עוד בימי העיר האגדית אטלנטיס. במצרים הקדומה רווח השימוש בקלפים לחיזוי עתידות והיו אלה השבטים הנוודים שהעבירו אותם ממקום למקום.

בהמשך היו אלה הצוענים שנדדו באירופה והביאו את הקלפים איתם לכל מקום. הקלפים שימשו לחיזוי העתיד ויש כאלה המשתמשים בהם למטרה זו עד היום. שימוש נוסף וידוע לקלפים: הכוונת המשתמש בהם לשיפור חייו ולמיצוי הפוטנציאל הגלום בו.

ידוע כי משפחות אצולה נהגו להשתמש בקלפי טארוט כקלפי משחק וכן כדי לחגוג ניצחונות צבאיים. הקבלה הראשונה על רכישת חפיסת קלפי טארוט נמצאה אצל מלך צרפת ב־1392.

תורת הקלפים כוללת בתוכה הקשרים מעניינים למבנים אנרגטיים שונים ולאמונות דתיות רווחות. לדוגמה, הסדרה הראשית בחפיסת קלפי הטארוט הקלאסית ניתנת לקישור לעקרונות מסוימים בקבלה, שהיא תורת הנסתר היהודית, וכן לאותיות העבריות, עשרים ושתיים במספרן. בסדרה המשנית, שקלפיה מחולקים לארבע סדרות, יש קשר לארבעת היסודות שמתקשרים לארבעת העולמות כפי שהן מוזכרים בקבלה.

השאלה הנשאלת כאן: מה מקור התבנית הזאת, שהשתמרה והתחזקה במשך כל השנים? פעם היו ארבע חפיסות קלפים, כיום יש יותר מארבעת אלפים חפיסות קלפים שונות וכעת גם הספר הזה.

ובכן, ככל הנראה האנושות הגיעה למקום של הבנה מסוימת שיש משהו גדול יותר מכפי הנראה לעין, ואין בכוחה לספק את כל התשובות. אנחנו רואים תנועה גדולה של האנושות המנסה למצוא את התשובות דווקא באמונות העתיקות.

הפסיכולוג קרל גוסטב יונג חיבב את השימוש בקלפים, ועשה זאת בדרכים מודרניות יותר. הוא חולל שינוי באופן שבו נהגו עד אז לקרוא בקלפים. הוא טען שאפשר בעזרתם להבין את היקום. לשיטתו, אין בכוחם של הקלפים לחזות את העתיד, אלא לאפשר לנפש של המשתמש בקלפים להיפתח ולחבר אותו לכוחות שלהם הוא נזקק.

בעזרת השימוש בחוכמה זו אנו נותנים לאינטואיציה שלנו עוד כלי שדרכו היא יכולה להדריך אותנו, לחבר אותנו אל התודעה הגבוהה. העשייה מקבלת משמעות רוחנית כאשר אנחנו מקדשים את המרחב שבו אנחנו פועלים.

החשוב ביותר הוא שתצאי בתחושה טובה, שהמחשבות שלך והרגש ימצאו את הדרך להסתנכרן יחד ושתרגישי שעינייך פקוחות יותר, שמחשבותייך סודרו ואת ממשיכה לסלול את הדרך למימוש עצמי.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 37 ₪
קינדל 37 ₪
דיגיטלי 37 ₪
מודפס 78 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 103 ₪
דיגיטלי 45 ₪
מודפס 113 ₪
דיגיטלי 44 ₪
קינדל 44 ₪
עוד ספרים של מטאור הוצאה לאור
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
השקה
דיגיטלי29 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי 58 ₪
מודפס 99 ₪
דיגיטלי 25 ₪
מודפס 39 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il