דף הבית > כשהגלים מתחזקים
כשהגלים מתחזקים
הוצאה: יהלומים - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 01-2017
קטגוריה: ספרי רומנטיקה וארוטיקה
מספר עמודים: כ400
ניתן לרכישה גם במארז מארז השייטת מארז השייטת

כשהגלים מתחזקים

         
תקציר

מהדורת זהב הכוללת פרק בונוס מיוחד!

פרק בונוס קיים בגרסה הדיגיטלית בלבד.

הוא מפקד במסלול הקשה ביותר בצבא. היא עומדת לעשות היסטוריה ולהיות האישה הראשונה בשייטת.  לילה אחד של שכרון חושים עומד לשנות את הכול.

הראל שי הוא קצין ביחידת העילית של צה״ל- השייטת, שבשם הקדמה והשוויון בין המינים, נאלץ בעל כורחו לקבל ליחידה אישה, ולא סתם אישה- קצינה בדרגתו שהוצנחה מלמעלה בפקודת הרמטכ״ל. היא אולי קצינה, אבל לא כשהיא מוצבת בצוות שלו- כאן היא חוגרת פשוטה, כמו כל החיילים. היחידה הזו התנהלה על טהרת הטסטוסטרון עוד בימים בהם אביו פיקד עליה, והיא תישאר כך גם עכשיו. הוא יעשה הכול כדי להוכיח לה שביחידה הזאת אין מקום לבחורות.

מורן סתיו נלחמה במשך כל שירותה הצבאי עד שהשיגה פריצת דרך וניתנה לה ההזדמנות להצטרף למסלול ההכשרה של הקומנדו הימי. על אף שאינה זוכה לתמיכה מגורמי הצבא או ממשפחתה היא נחושה להצליח במקום בו אף אחד לא נתן לה סיכוי, נחושה להוכיח לסגן הראל שי, למפקד השייטת וגם לאביה, שאישה יכולה לצלוח את המסלול הצבאי הקשה ביותר שיש.

המצב, המורכב מלכתחילה, עומד להסתבך אפילו יותר, ולהציב בפניהם רף חדש של קשיים ושל התמודדויות. ביחידה בה הדגש הוא על קור רוח ועל מקצועיות אין מקום לרגש.

כשהגלים מתחזקים הוא ספרה השישי של שרון צוהר. כשהגלים מתחזקים דורג ברשימות רבי המכר כבר בשבועות הראשונים לצאתו לאור.  גם חמשת הספרים הקודמים שכתבה, אהבה בין הגליםחסר מנוחהמהלך מסוכןדד-ליין ועל המסלול, זכו להצלחה רבה ודורגו ברשימות רבי המכר.

מה חשבו הקוראים? 8 ביקורות
דפנה
10/2/2017 14:31
וואו וואו ספר מקסים ומרגש, על יכולות אישיות ואנשים מיוחדים. ארצישראלי איזה כיף שיש ספרים כאלה . ספרי שמתאר אהבה לצה"ל, ואת מה שעוברים החיילים הקרביים. שרון שצליחה להעביר את כאב הלב שלהם, את התחושות שלהם ואת ההתמודדות עם חיי היומיום. חובה לקורא. קראתי את כל הספרים של שרון צוהר כל אחד ואחד מהם מיוחד. ממליצה בחום על כולללםםם. כול הכבוד לך שרון, מחכה כבר לספר הבא שלך.
hila.lala7
15/4/2017 11:39
התחלתי לקרוא את הספר ולא יכולתי להניח אותו מהיד. הכתיבה של שרון גרמה לי, גם הפעם, להרגיש כאילו אני נוסעת ברכבת הרים של רגשות יחד עם הגיבורים בספר. אהבתי מאוד!!!
liron.weiss1
11/8/2017 00:11
וואו..... התחלתי ולא יכולתי להפסיק. הסיפור פשוט סחף אותי וכל פרק שהסתיים היתי סקרנית לגלות איך ממשיך ומתפתח וכך מצאתי את עצמי עד השעות הקטנות. סיפור אהבה ארץ ישרלי פשוט יפייפה. המון זמן לא קראתי ספר שגרם לי להמשיך לחשוב עליו ולהתאהב בדמויות. כל כך התבאסתי כשסיימתי שפשוט קראתי שוב וגם בפעם השניה היה לי קשה לעזוב אותו. ספר ראשון שלישל הסופרת שלא הכרתי לפני כן ובהמלצה חמה של המוכרת בחנות קניתי ופשוט התאהבתי. ממליצה בחום ואני אמצתי את הסופרת וכבר מחכה שהספר החדש שלה יגיע אלי כדי לקרוא ספר טוב
ka770m
20/5/2020 16:28
ספר מקסים! כשמתחילים אי אפשר להפסיק לקרוא אותו.שרון כותבת בצורה כזאת שאת מרגישה כאילו את בתוך הסיפור. ממליצה בחום!!
דליה
20/5/2020 19:06
#כשהגלים_מתחזקים -שרון צוהר הוצאת-אדל. יהלומים. סוגה- רומן ארצישראלי. ** ?? ?? ?? סקירה ?? ?? ?? ** " כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים " כעטלף המגיח בעלטה כלהב המבתר בדומייה כרימון המתנפץ בזעם סגן מורן סתיו מפקדת בקרקל רגע לפני שיחרור מצליחה להשיג את שחלמה לעשות מיום שהתגייסה. לאחר עשרות קבילות עושה הסטוריה :היא מסירה דרגות .מוותרת על שיחרור והולכת להיות כאחרונת החוגרים .חניכה בקורס בן 20 חודשים לשייטת 13. היא מתקבלת כחיילת אשה הראשונה בתולדות חיל הים לקורס זה. "...ברוכה הבאה לשייטת....חלק גדול מהקורס המתקדם מתמקד בדיוק בזה, את תעברי הרבה תרגילים קשים פסיכולוגים ופיזיים ,שכל הייעוד שלהם ללמד אותך איך לנתק את הרגשות ,איך לפעול כמו מכונת מלחמה,אתה מחליט, אתה מבצע , אתה לא מערב את הלב.." הגורל מזמן לה כמפקד את הראל שי, והגורל כפי שהוא אוהב לתעתע ולשחק זימן ביניהם מפגש חד-פעמי טרום תחילת הקורס , מה שיתווה את ההתנהלות ביניהם. "זה בדיוק המזל שלה , היא חושבת לעצמה, להתאהב כמו מטורפת במישהו שלא יכול להחזיר לך אהבה ,אבל הלב בוחר את מי שהוא בוחר,ואין לה שליטה עליו..." הרומן המופלא הזה לוקח את תמצית החיים הארצישראלית ויוצר לנו מרקחת מרתקת של התפתחויות שהן נכונות אך ורק להוויה שלנו ? שירות צבאי. ? נסיונות שבירת תקרת הזכוכית של היצע התפקידים המוגבל לחיילת ? קוד התנהגות ודיבור שהוא תוצר של אחוות לוחמים של אחים לנשק, ? משפחת השכול.התמודדות.הנצחה ? ערך החיים וקדושתם מול ההקרבה האישית. ? אתוס הגיבור הצה"לי ? איש קבע- המחיר האישי והמשפחתי המשולם בעד זה . #שרון_צוהר הסופרת הינה מבחינתי המראה של החברה שלנו. זהו סיפרה השלישי שאותו אני סוקרת . נעשתה סקירה לדואט #חולות_נודדים #האמת_שבפנים (אותם אתן מוזמנות לקרוא באתר הדבורה הסוקרת של ביבוקס ) שרון, הכותבת המוכשרת הזו בספר זה כמו בקודמים לו , גורמת לי ללכת לקרוא , ללמוד ולבדוק את שקשור לנושא להצליב את שמוגדר בספר בדיוני בלי קשר למציאות אל המציאות הלכה למעשה .לעקוב אחרי מקומות ואירועים ולהעשיר את עולם התוכן והמידע האישי. לדעתי זהו ספר MUST לכל אזרח ואזרחית בארץ רגע לפני גיוס . שרון יקרה --תודה על הצוהר שפתחת בפני בנושא זה. ספר לא פחות מהגדרה של מעולה. מה אתן מחכות טוסו מיידי לקרוא ?? מלוא הכוורת והדבש בסולם הדבורה המזמזמת ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? * חובה לצפות בקישורים הבאים : מצרפת לכן קישורים לשני סרטוני וידאו הראשון על שייטת 13 : https://youtu.be/B7AoDTfmgbQ הקישור השני על האנדרטה התת מימית בשבי ציון : https://youtu.be/73wOL1v07VY #הדבורה_הסוקרת_ביבוקס_סיקורים_שעוקצים https://bbooks.co.il/book/כשהגלים-מתחזקים-שרון-צוהר/
ravidtahar
1/6/2020 04:37
כשהגלים מתחזקים/ שרון צוהר סיפור שיש בו הכל! אהבה למדינה, רצון לתרום ולהגיע רחוק תוך האבקות במכשולים וכמובן סיפור אהבה. שרון המוכשרת טווה עלילה שלא ניתן להניח מהיד. הראל שי הוא קצין בשייטת, בן למשפחה צבאית ואח שכול ומסור לשרותו הצבאי. במסיבת חתונה הוא פוגש בחורה מסתורית שמקסימה אותו. למחרת, כשמגיע חזרה לבסיס הוא מגלה שבניגוד לדעתו הוא עומד לקבל חיילת למסלול, קצינה לקראת סוף שרותה שנלחמה בכל טחנות הרוח על מנת להגשים חלום ולהתקבל כבת הראשונה בהסטוריה לשייטת. הראל נחוש בדעתו להראות לה שהשייטת היא מועדון סגור לגברים ואשה אינה יכולה לעמוד באמונים המפרכים. מורן סתיו, בת של קצין צבא בכיר בדימוס, אשר תמיד חשב שהצבא הוא מקום לגברים, נלחמה והגיעה לשייטת, נחושה ל וכיח לכולם שהיא יכולה, בייחוד לאביה ולהראל מפקדה, שמה רבה פליאתה לראות ביומה הראשון בשיטת שזה הבחור שפגשה ערב קודם במסיבת החתונה. האם מורן תצליח להתמודד עם הקשיים? האם המתח בין מורן והראל יעמוד בדרכה? או בדרכו? מה המחיר שיש לשלם? מומלץ מאד!!! # הדבורה_הסוקרת_של_ביבוקס_סיקורים_שעוקצים
sararn
5/7/2021 18:30
כשהגלים מתחזקים/ שרון צוהר יהלומים הוצאה לאור אתחיל בווידוי. אחרי קריאת הספר הנהדר הזה, הלכתי ביום גשום לאנדרטת השייטת כדי לחלוק כבוד לחיילנו שלא ישובו עוד – בדיוק כמו בסיפור. מורן חולמת בגדול. היא כבר קצינה ולכאורה הגשימה את עצמה בשירות הצבאי, אבל שום דבר לא יעצור אותה. חלום חייה הוא לשרת בשייטת. אבל החלום הזה בעייתי כי בנות לא מתקבלות לשייטת. ספר על אהבה לים ועל נתינה אין סופית למדינה. אהבתי כל רגע בו. מורידה את הכובע בפני הסופרת, שחשפה את קשיי המסלול קשה ואת הסכנות הטמונות בו ובכך העלתה את הערכתי לאנשי השייטת. ממליצה באהבה כי כשהגלים מתחזקים אני כאן, מולם.
grsharon
20/10/2021 16:33
כשהגלים מתחזקים / שרון צוהר יהלומים הוצאה לאור אני מאוהבת בהראל! זהו אמרתי את זה... ?? המשפט המלא הוא: כשהגלים מתחזקים החזקים מתגלים.?????????????? מודה שמה שמשך אותי מלכתחילה היה הקשר לחיל הים ? אבל כשהתחלתי לקרוא, פשוט נשאבתי! הספר דיבר אלי בכל כך הרבה מישורים. הנחישות של מורן והצורך להוכיח את עצמה, יכולת ההפרדה של הראל והתמיכה במי שהוא מאמין בו, ועוד הרבה דברים. ?? אני מאמינה שכל אחד ימצא משהו בספר שהוא יוכל להתחבר אליו.?? אפילו עם תינוקת קטנה בבית, סיימתי לקרוא תוך פחות מיממה!?? אם זה לא היה מספיק ברור.. מומלץ בחום! ??????
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי 20 ₪
מודפס 70 ₪
דיגיטלי 25 ₪
מודפס 70 ₪
עוד ספרים של יהלומים - הוצאה לאור
דיגיטלי66 ₪ 49 ₪
מודפס196 ₪ 99 ₪
פסח בביבוקס
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 50 ₪
פסח בביבוקס
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 50 ₪
דיגיטלי66 ₪ 45 ₪
מודפס196 ₪ 99 ₪
פסח בביבוקס
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 50 ₪
דיגיטלי165 ₪ 125 ₪
מודפס299 ₪ 199 ₪
עוד ספרים של שרון צוהר
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il