דף הבית > מארז סדרת מלאכי אליסיום

מארז סדרת מלאכי אליסיום

         
תקציר

*המארז מכיל שלושה ספרים

סדרת מלאכי אליסיום 1 - נוצה

* גראמפי/סאנשיין * הפכים נמשכים * פנטזיה * אסור לנו להתאהב *

"לא היה אדם או מלאך שיכול היה להתקרב לאיש הזה, שהחושך המדהים שלו כיסה אפילו את האור הכי זוהר."

לי

חודש אחד בלבד נותר לי כדי לאסוף את כל הנוצות שחסרות לי, או שלא אוכל לעלות לאליסיום ועצמות הכנפיים שלי יאבדו לעד. זה מאלץ אותי לקחת על עצמי משימה מסוכנת ביותר. ג'ארד אדלר בן העשרים וחמש הוא ראש המאפיה בפריז וחוטא מהסוג הגרוע ביותר. אם אצליח לשקם אותו מקומי בין המלאכים מובטח, אבל אם אכשל... גם מלאך התיבה הגבוה ביותר באליסיום לא יוכל להציל אותי.

ג'ארד

אני חש צורך עצום לפרוץ בצחוק כשלי בת התשע־עשרה נכנסת לביתי, למבצר שלי, ומכריזה שהיא באה לעזור לי. לי נחושה בדעתה לגלות את הטוב שהיא משום מה חושבת שיש בי, אבל ככל שהיא מנסה להציל אותי, אני רוצה להרוס אותה, להראות לה שאין כזה דבר 'טוב' בעולם הזה, שכל האור שהיא חושבת שהיא רואה בי הוא רק חושך במסווה.

נוצה מאת אוליביה וילדנשטיין, סופרת רבי המכר של יו־אס־איי טודיי, הוא סיפור רומיאו ויוליה מודרני על החוטא המושלם והעל המלאכית שלא תעצור בדבר כדי להציל אותו. זה הספר הראשון בטרילוגיית מלאכי אליסיום. גם הספרים הנוספים בסדרה, עולם שמימי ואור כוכבים, ראו אור בהוצאת אדל.

מלאכי אליסיום 2 - עולם שמימי

* גיבורה מורדת * גיבור אלפא * נתמודד עם הכול * פנטזיה *

"אין למנהיג אליסיום משהו טוב יותר לעשות?" עמוד השדרה שלי התכווץ והרגשתי עוד נוצה נופלת.

"אני מבין שכואב לך – "

"כואב לי? לא כואב לי. אני זועמת."

סלסט

בארבע השנים שחלפו מאז מותה של חברתי היקרה. בניתי את חיי הרחק מאליסיום ומהחוקים שלה, ולא הייתה לי כל כוונה לשנות את זה, עד שהאישה השנייה הכי חשובה בחיי נלקחת ממני והמלאך שאחראי לטרגדיות הכי גדולות שחוויתי מחליט להיכנס שוב לחיי. אשר לקח ממני כל כך הרבה, ואם הוא חושב שאי פעם אסלח לו על זה, הוא לא מכיר אותי.

אשר

סלסט אומרת שהיא מקרה אבוד, שהיא לא מעוניינת שאציל אותה, אבל אני מרגיש מחויב. בגללי היא במצב הזה, אני דחפתי אותה לשם. היא הייתה ילדה חסרת אונים כשהכול קרה, אבל עברו ארבע שנים וסלסט גדלה להיות ישות יפהפייה. בכל מפגש גורלי איתה עוד חלק בי נותר בידיה ואני מתחיל לחשוב שאולי אני זה שצריך הצלה.

עולם שמימי מאת אוליביה וילדנשטיין, סופרת רבי המכר של יו־אס־איי טודיי, הוא סיפור על המלאכית המרדנית ביותר בשמיים ועל המלאך שמתעקש לשקם אותה. זה הספר השני בטרילוגיית מלאכי אליסיום. גם הספרים הנוספים בסדרה, נוצה ואור כוכבים, ראו אור בהוצאת אדל.

מלאכי אליסיום 3 - אור הכוכבים

* שונאים לאוהבים * הוא ילד רע היא ילדה טובה * פנטזיה *

"תיהני מכל הטוב שאת עושה, נאיה." הוא אמר את השם שלי כאילו זה משהו לא נעים ונוצותיי רעדו.
"הזהירו אותי שאתה מנוול, אבל אתה עוד יותר גרוע מזה."
הוא חייך והחל ללכת לאחור אל הדלת. "היה נעים להכיר גם אותך."

נאיה

כל חיי חונכתי לציית לחוקים של אליסיום והתרחקתי מצרות עד שפגשתי את אדם. הוא יהיר, שחצן ועושה הכול כדי לשבור כל אחד ואחד מהחוקים. אני בתו של מלאך תיבה, הוא הילד הרע של האחווה. כל חיי הוריי דאגו שלעולם לא ניפגש, אפילו שהאבות שלנו החברים הכי טובים, ואני תוהה... האם זה מפני שהם חוששים מההשפעה הרעה שעלולה להיות לאדם עליי? או שיש פה סיבה עמוקה יותר מזו?

אדם

כשהנסיכה של אליסיום מאתרת אותי ודורשת להצטרף לצוות הסודי שלי, אני מסרב בתוקף. הדבר האחרון שאני צריך זה למשוך אליי את תשומת ליבו של מלאך התיבה, אבל הבלונדינית הלוחמנית לא מוכנה לקבל 'לא' כתשובה והיא נחושה להשיג את מה שהיא רוצה.

אור כוכבים מאת אוליביה וילדנשטיין, סופרת רבי המכר של יו־אס־איי טודיי, הוא על הילד הרע בעל החיוך הכובש ועל האישה האמיצה שתשנה את כל חייו. זה הספר השלישי בטרילוגיית מלאכי אליסיום. גם הספרים הנוספים בסדרה, נוצה ועולם שמימי, ראו אור בהוצאת אדל.

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי49 ₪ 29 ₪
מודפס 98 ₪
דיגיטלי 47 ₪
קינדל 47 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
עוד ספרים של הוצאת אדל
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי99 ₪ 75 ₪
מודפס294 ₪ 147 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
דיגיטלי99 ₪ 75 ₪
מודפס294 ₪ 147 ₪
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 49 ₪
עוד ספרים של אוליביה וילדנשטיין
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il