דף הבית > נקודת התחלה
נקודת התחלה / לינדה מזרחי
הוצאה: יהלומים - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 04-2020
קטגוריה: ספרות רומנטית וארוטית
מספר עמודים: 360
ניתן לרכישה גם במארז טרילוגיית גולד + נקודת התחלה טרילוגיית גולד + נקודת התחלה

נקודת התחלה

         
תקציר

קווין וילסון

אומרים ‘משנה מקום, משנה מזל’. לכן, לאחר שאני מסתבך בצרה אחת יותר מדי, אני נענה לבקשת אחותי, עובר לגור אצלה בניו יורק ונרשם לאוניברסיטה.

על פניו נקודת ההתחלה החדשה נראית מבטיחה, אך כדי לשמור על אורח חיי עליי לשקר לכולם. הכול הולך דווקא לא רע, עד שאני פוגש אותה. לאט־לאט השקרים נערמים עד לנקודה שבה הכול מתחיל להתפורר ומשם הדרך לתחתית חלקלקה.

מישל סטיוארט 

עבורי הלימודים באוניברסיטה הם מקפצה לעתיד מבטיח בניהול רשת בתי המלון היוקרתית שבבעלות משפחתי. עד שזה יקרה, חיי החברה שלי תוססים, העיסוק שלי בדוגמנות ובאינסטגרם מכניס לי כסף רב. כבר חוויתי מספיק גברים נצלנים ורמאים ואמרתי לעצמי שלא עוד, ואז קווין נכנס לתמונה. יש לו דרך ייחודית משלו לסחוף אותי אחריו והכול נראה ורוד עד לרגע שבו הקרקע נשמטת תחתיי.

אומרים שהאהבה היא הכוח הכי חזק בעולם, אבל מה קורה כאשר אני מפקידה את ליבי בידיו של הגבר שהוכיח שהוא לא שונה מכל האחרים?

נקודת התחלה מאת סופרת רבי המכר לינדה מזרחי־אמזלג הוא רומן עכשווי על התחלה חדשה, על סיכוי לחיים מספקים ועל פתח לאהבה מסקרנת כשברקע האמת מתערבבת עם השקר ומעמידה את הלב בסכנה.

הספר הזה על דמויות מתוך טרילוגיית גולד: תפסתי אותך, עכשיו תורי ולקחת סיכון, אך יכול להיקרא כספר יחיד. ספרים נוספים: בין המילים, בטווח הסכנה ולחיות את הרגע. כל הספרים כיכבו ברשימות רבי המכר וזכו להצלחה רבה בקרב הקוראים.

פרק ראשון

פרולוג
אני לא זוכר מתי בדיוק מערכת היחסים שלי עם בעלה של אחותי החלה להידרדר.

אחותי הבכורה, קייט, נשואה לטייקון העסקים העולמי ויליאם גולד.

אי אפשר להגיד שהיינו חברים, אבל בהחלט הסתדרנו מצוין. בכל פעם שהוא ואחותי הגיעו אלינו לשיקגו נהגנו לצאת יחד למועדונים או שישבנו מול הטלוויזיה עד השעות הקטנות של הלילה ושיחקנו במשחקי מחשב. זה היה ככה גם כשנסעתי לבקר אותם בניו יורק.

אני חושב שהתחלנו להתרחק לאחר שקייט ילדה את הבנים שלהם, התאומים הכי חמודים בעולם. פתאום אורח החיים שלי התחיל להפריע לו. הוא לא הפסיק לשאול אותי בכל הזדמנות שנפגשנו למה אני לא מוצא עבודה נורמלית? למה אני לא לומד משהו? הוא גם כל הזמן שאל את אחותי את השאלות האלה.

בשלב מסוים קייט וויליאם הציעו לי לעבור לגור אצלם. הם הבטיחו שישלמו עבורי לימודים באחת האוניברסיטאות הנחשקות בעולם, אך תמיד סירבתי בנימוס וטענתי שטוב לי בדיוק כפי שאני.

במהלך היום אני ישן וכשאני לא במצב מאוזן, אני מבלה בחדר הכושר או במכון הקעקועים ומוסיף עוד יצירת מופת לגוף שלי. בכל ערב אני עובד בבר, שותה אלכוהול ומסיים את הלילה בכל פעם בין זרועותיה של אישה אחרת. אני אוהב את החיים שלי ולא רציתי 'לשדרג אותם', כמו שוויליאם וקייט הגדירו את זה. החיים שלי מבחינתי כבר היו משודרגים. חייתי את החיים הטובים בלי דאגות, עד לרגע שהסתבכתי בצרה אחת יותר מדי והייתי חייב את העזרה שלו.

פרק 1
קווין
"הסעיף שאתה עלול להיות מואשם בו חמור מאוד," אומר החוקר.

"זאת הייתה הגנה עצמית."

"הגנה עצמית? היו צריכים כמה גברים כדי להוריד אותך ממנו!"

"אני... אני..." אל תגיב, אני אומר לעצמי בראשי. הוא ינצל נגדי כל מה שאגיד. ראיתי הרבה יותר מדי תוכניות משטרתיות.

"למה רצית להרוג אותו?"

"לא רציתי להרוג אותו. הוא התחיל איתי!" אני מתפרץ מתוך אינסטינקט וכועס על עצמי על שעניתי לו על השאלה.

"זה שהוא התחיל איתך לא מקנה לך את הזכות להרוג אותו!"

שיט, ידעתי! "לא רציתי להרוג אותו!"

"מה הוא עשה?"

"אני לא אומר לך עוד מילה אחת עד שאני לא מקבל את שיחת הטלפון שמגיעה לי."

"לא מגיע לך כלום! אתה לא מבין שכדאי לך להתחיל לדבר לפי שהוא ימות? אולי תוכל לצאת עוד כמה שנים מהכלא, ותהיה עדיין צעיר."

כלא? אלוהים, אני חייב לדבר עם מישהו, להודיע שאני כאן. "אני רוצה שיחת טלפון."

השוטר מתלחש עם הבחור שעומד מאחוריו ויוצא מהחדר, עצבני.

"קום," אומר לי השוטר השני. אני קם. הוא אוזק אותי ואנחנו יוצאים מחדר החקירות. אני חייב להודיע למישהו שאני כאן. אלוהים, איך הסתבכתי בזה?

אני כזה אידיוט. זה מגיע לי! למה אני לא לומד פשוט לשלוט בכעס שלי, למה אני לא יודע מתי לקום וללכת?

אבל לא אני. לא. במקום זה הייתי צריך להתגרות בו, להביא אותו לקצה.

אנחנו עוצרים ליד טלפון ישן, שמוצמד לקיר בתחנה. אני לא מאמין, אני מקבל את שיחת הטלפון.

"יש לך חמש דקות," אומר השוטר ומתרחק.

פאק, למי אני אתקשר? להורים שלי? אבא בטח בעבודה ואימא תתעלף מעברו השני של הקו ברגע שאגיד לה שאני במעצר.

למי להתקשר? לקייט או לוויליאם?

קייט בהיריון ואני לא רוצה להסתכן ולהלחיץ אותה. אני מחליט להתקשר לנייד של ויליאם. אני לא יודע למה אני מחליט להתקשר אליו. הרי ויליאם ואני לא חברים, הקשר בינינו כבר מזמן לא מה שהיה. אני יודע שהוא לא יאהב את זה, אולי הוא אפילו יכעס עליי. אני יודע ששוב אני אשמע כמה אני לא אחראי, שאני צריך להתבגר, להפסיק עם השטויות, אבל איזו ברירה יש לי?

"שלום רב, מדבר דיוויד, המזכיר של ויליאם. אפשר לעזור?"

"מדבר קווין, אחיה של קייט. אני חייב לדבר עם ויליאם דחוף."

"ויליאם בפגישה חשובה. אגיד לו לחזור אליך."

"לא, זה דחוף."

"אני מצטער, אני לא יכול להפריע לו."

אני מרגיש את הייאוש תופס את מקומו ואני מתחיל להילחץ. "דיוויד, תקשיב לי טוב. זו שיחת הטלפון היחידה שנתנו לי. אני עצור בתחנת המשטרה והולכים להכניס אותי לכלא. תן לי את ויליאם עכשיו!" אני מרים את הקול עד כמה שאני יכול בלי לצעוק.

"אני מבין. תמתין כמה דקות."

"אין לי כמה דקות, לעזאזל! השוטר עוד שנייה חוזר!"

"שנייה, אלוהים," הוא ממלמל ואני שומע רעשים. "אני מתנצל, רבותיי. ויליאם, אתה חייב לקבל את השיחה הזאת."

"מי זה?"

"אחיה של קייט."

אני שומע עוד לחשושים.

"קווין?"

"אלוהים, ויליאם! אתה חייב לעזור לי. מאשימים אותי בתקיפה בנסיבות חמורות או משהו כזה. בעצם, אולי יאשימו אותי בהריגה אם הוא ימות. יודע מה? אני בכלל לא זוכר את הסעיף המזוין. מחזיקים אותי במעצר. אתמול יצאתי, הסתבכתי בקטטה. הוא מאושפז בבית החולים. אתה חייב לעזור לי," אני אומר גיבובי מילים מרוב לחץ.

"היי, תירגע, אני לא מבין כלום. איפה אמרת שאתה?"

"בתחנת המשטרה ברחוב היל. בשיקגו.”

“מה עשית?”

“הסתבכתי בקטטה בבר. הייתי שיכור והבחור שוכב עכשיו בבית החולים.”

“סיפרת את זה לשוטר?”

“לא... לא יודע, לא זוכר.”

“אלוהים...” הוא ממלמל ואני נלחץ יותר. “מרגע זה אתה לא אומר מילה לאף אחד. לא אכפת לי אם ירביצו לך וינסו להוציא ממך דברים בכוח, אתה מבין? אתה שותק. אני שולח אליך עורך דין ואני בדרך אליך.”

“ויליאם, ומה עם קייט? תספר לה בעדינות כי היא תשתגע.”

“אני אדאג לקייט. אתה תדאג לעצמך.”

“ויליאם, תודה.”

“אל תודה לי עדיין, רק שמור על עצמך.”

הוא מנתק ואני נושם לרווחה, לראשונה מרגע שהשוטרים הופיעו במועדון ועצרו אותי.

מה חשבו הקוראים? 4 ביקורות
מירב טאוב
12/4/2020 12:17
נקודת התחלה/ לינדה מזרחי אזהרה אם אתן בעיצומן של הכנות ובישולים לשבת/ חג וצריכות להתייחס לילדים לעבוד או כל עיסוק אחר לא מומלץ להתחיל מהסיבה שהספר הזה פשוט "שואב" וזה תיאור עדין למה שקרה לי מהרגע שהתחלתי ועד שסיימתי לא הצלחתי להניח את הספר מהיד כאילו העולם עצר אין בישולים אין ילדים אין כביסות רק זה. מעבר לכריכה המהפנטת כשספר מצליח לשאוב אותי בצורה כזאת מדובר בספר טוב שעושה את העבודה. אז ככה... לפני שמתחילים מומלץ בחום לקרוא את טרילוגיית "גולד" למרות שאני באופן אישי קראתי אותה מזמן ולקח לי זמן להיזכר בדמויות בעיני זה לא חובה הדמויות בספר הזה עומדות בזכות עצמן והעלילה היא חדשה. קווין- דמות מרתקת עם הומור טוב וציני (מהסוג שאני אוהבת) אלוף בלהסתבך ולגרום צרות ודאגות לאחותו קייט (אותה פגשנו בטרילוגייה הקודמת) בחור בטלן שחי את הרגע עובד בתור ברמן ונהנה מחיי הלילה הכוללים בחורות ואלכוהול עד לרגע שבו הוא מסתבך בקטטה נכנס למעצר והוא מבין שכאן הוא הסתבך במשהו שגדול עליו ושלבד הוא לא יצליח לצאת מזה. לצערו הוא נאלץ לפנות לעזרת גיסו ויליאם(בעלה של אחותו קייט) שלא ממש מסמפט אותו ורואה בו צרות צרורות וויליאם נחלץ לעזרתו . ומכאן קווין מבין שדברים חייבים להשתנות אצלו הוא עובר לביתם של ויליאם וקייט (מהלך לא פשוט בשבילו בכלל)לצד אחייניו המתוקים (נמסתי מהקטעים האלה שלו איתם) ומתחיל למוד באוניברסיטה נחשקת שם הוא מניח לכולם לחשוב שהוא לומד על מילגה ופוגש את מישל- בחורה מלאת קוצים עשירה , סנובית מתנשאת שלא מתנצלת על היותה כזאת אך שמכירים אותה לעומק מגלים בחורה אמיצה שעברה ועוברת הרבה בחיים ועסוקה בהישרדות לא פחות מקווין... ומה שמתחיל כמשהו חד פעמי ולא מחייב מהר מאוד שואב את השניים ומתפתח ביניהם משהו גדול תוך כדי העלילה מתגלים פרטים חדשים השופכים אור על הכל וגורמים לך להבין שהרבה פעמים דברים אינם כפי שהם נראים. אהבתי איך שבכישרון רב הסופרת הצליחה לחבר את כל הקצוות וליצור סוף מושלם וכמה שהשתדלתי לצערי הספר נגמר לי מהר מידי... אהבתי שהעלילה עסקה בנושאים חשובים כגון: לחץ חברתי, בריונות ברשת, משפחה ועוד... ספר קליל מצחיק שעושה טוב על הנשמה סיימתי אותו עם חיוך וטעם של עוד. מומלץ
דליה
20/5/2020 19:31
נקודת התחלה- לינדה מזרחי הוצאת - יהלומים ואדל סוגה- רומן ** ?? ?? ?? סקירה ?? ?? ?? ** "...עזבתי את הבית , את כל מה שאני מכיר כדי לעבור לכאן . זאת נקודת-התחלה חדשה ואני מתכוון להשקיע את כל כולי להצליח..." בחינוך מחקרים רבים הוכיחו כי מספיק מבוגר אחד שיאמין בילד כדי למנף אותו להצלחות וגבהים עליהם לא חלם. תדמיינו עכשיו אדם מבוגר. אופיו מעוצב ומגובש. חי את החיים הטובים עובד בלילה ישן ביום ללא כל מחוייבות, חופשי כפרפר, התנהלותו לא מקובלת על הסובבים אותו .מה הסיכוי להשפיע עליו לחולל שינוי באורח חייו .העדפותיו. השכלתו ופרנסתו. מה הסיכוי שבזמן התנגשות עם החוק ימצא בתוך עצמו כח ורצון לשינוי .ואיך תגיב החברה לכך. למייקל ניתנת או נכפת עליו הזדמנות כזו , תלוי מי ישאל אותו אם זה בכפייה או מרצון. האם זה ניתן ממקום שמאמינים בו או שפותחים בהתערבויות כמה זמן יקח לו עד שירים ידיים. בספר אנו פוגשים בהתנגשויות בין אלפיון עליון לבין מעמד ביניים. בין מי שנולד לממון ותואר עם כפית זהב בפיו , או נובו-רישים אל מול מעמד העובד קשה להתפרנס והוכיח כי מקומו בחברה בזכות ולא בחסד או גרוע מכל לומד בהסתמכות על מילגה . התנשאות. סנוביות.רדיפת ממון. התנכלות וסחיטה הם חלק מדרך חיי האלפיון והם בעצם המלחמה והסיוט הקיומי של מעמד העובדים הזוכה מהם להתעלמות או מקסימום לזלזול בוטה . "... אם המלגה שלך חשובה לך,רד עכשיו על הברכיים ותלקק לי את הנעל " התיתכן ביניהם אינטראקצייה וכיצד החברה מסביב תגיב לכך . מה הסיכוי והסיכון בחיכוך היומיומי ביניהם . בנוסף לכל הנ"ל ישנם משקעי עבר ודם שחור יש בין משפחת גולד למשפחת ויליאמס כיצד בעלי ההמאה והדעה יגיבו ליחסים הנרקמים בין השניים. עלילת הספר מעניינת מובאת בכתיבה מעולה וקולחת כמו שיודעת להביא #לינדה_מזרחי .הדמויות אמינות ומגובשות . הקצב המתפתח בעלילה מעניין וסוחף את הקורא. אני נהנתי לכן מעלה זאת על הכתב כדי שאתם תהיו שותפים להנאתי . חמש דבורים מזמזמות בסולם.הדבורה. ?? ?? ?? ?? ?? #הדבורה_הסוקרת_ביבוקס_סיקורים_שעוקצים https://bbooks.co.il/book/נקודת-התחלה-לינדה-מזרחי/
isracode
12/6/2020 09:11
״כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו״ מסתבר שזה עובד גם על מבוגרים. קייט לא הפסיקה לרגע להאמין באחיה קווין, גם כשחייו היו ללא מטרה והוא עבד כברמן בלילות וישן בימים. ערב אחד העניינים יצאו משליטה וגרמו לקווין לחשב מסלול מחדש. הוא הולך ללמוד באוניברסיטה שם הוא מתחבר לאנשים שהם ההפך הגמור ממנו , דרככם הוא חווה את החיים מהצד השני של המתרס. הוא פוגש את מישל, יפייפיה, מפורסמת ועשירה היא חושבת שהם מגיעים מעולמות מנוגדים אבל לא מצליחה להתנגד לחיבור בינהם . סיפור יפה כתוב בצורה סוחפת היה כיף להיפגש שוב עם וויליאם וקיט גולד הפעם כדמויות משנה
sararn
6/7/2021 22:57
כלואים / מרני מאן אדל הוצאה לאור ספר ראשון בטרילוגייה. אופל, סקס ואהבה. היינו קבוצה של ילדים שגדלו בשכונה. לכולנו היו בתים עם הורים ואחים ותנאי המחייה היו די זהים. נשארנו בקשרים גם אחרי הלימודים כי בארצנו הקטנה כולם מכירים את כולם. קיילי גדלה עם גארין ובילי. בשכונה מאוד קשה. מה גרם להם להיפרד? אני חושבת על כל אלה שגדלו ללא משפחה תומכת. גם אם היא נוכחת. אבל חוסר האכפתיות שלהם כלפי ילדהם גורמים להם לנזק מתמשך. כמה סודות יש בן חברים ? שיכולים להיגרר במשך שנים. הסיפור קשה, יש ידידות, אהבה, אכזבה, אכזריות ועוד הרבה בן השורות. האם ניתן לסלוח על משקעי העבר ? מסיימת את הסיפור הראשון שנסגר. יש דברים שבחיים לא ידעתי שקיימים והייתי צריכה לנשום עמוק ולהחליט אם להמשיך לספר הבא. אולי יש אמת בחלק ממה שנכתב. וזה לא תואם את החיים שלי. אבל הסקרנות תהרוג אותי אם לא המשיך לספר הבא. סקרניות? רוצות לדעת עוד? הכי קל שבעולם פשוט רוכשים וקוראים??
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של יהלומים - הוצאה לאור
דיגיטלי35 ₪ 29 ₪
מודפס98 ₪ 39.9 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס 39.9 ₪
דיגיטלי132 ₪ 99 ₪
מודפס392 ₪ 180 ₪
דיגיטלי 56 ₪
מודפס 98 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
דיגיטלי 29 ₪
מודפס98 ₪ 49.9 ₪
עוד ספרים של לינדה מזרחי
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il