דף הבית > גולד 1 - תפסתי אותך
גולד 1 - תפסתי אותך / לינדה מזרחי
הוצאה: יהלומים - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 2015
קטגוריה: ספרי רומנטיקה וארוטיקה
מספר עמודים: 420

גולד 1 - תפסתי אותך

         
משתתף במבצע פסח בביבוקס
משתתף במבצע פסח בביבוקס
תקציר

“ירדתי במהירות במדרגות והגברתי את קצב הליכתי כדי לא לאבד אותו, פתחתי את דלת היציאה בזהירות והצצתי החוצה. הדלת הובילה לחניה מקורה, כמה מהמנורות הבהבו. לא היה זכר לבחור. אלוהים אדירים, ליבי פעם בחוזקה. ממש אפשר להריח את הסכנה, נורות אדומות נדלקו בראשי והתעלמתי מכולן. לפתע ראיתי את הצל שלו כשהוא פנה מעבר לקיר…”

קתרין וילסון, חוקרת פרטית בעיר הגדולה ניו יורק, מתמקדת בעיקר בחשיפת בני זוג בוגדניים. יום אחד חייה מקבלים תפנית חדה כאשר היא מקבלת משימה בלתי צפויה שבה היא נדרשת למצוא נעדר.
בעקבות המשימה קתרין פוגשת את ויליאם גולד, איש עסקים מצליח ומסתורי אשר סוחף אותה למחוזות שלא הכירה ומציע לה עסקה שקשה לסרב לה.

קתרין וויליאם מוצאים את עצמם בפרשיית אהבים מטלטלת ומפתיעה כנגד כל הסיכויים. היא נקרעת בין הרצון להיות נאהבת על ידי ויליאם לבין ההיגיון שמנסה לחסוך ממנה שיברון לב. האם תצליח לשלב בין השניים?
האם ויליאם הוא האחד?
האם מה שיש ביניהם אמיתי?
האם יצליחו לפצח יחד את המשימה ולמצוא את הנעדר?
את כל זאת היא מנסה לגלות תוך כדי התמודדות עם מכשולים רבים בדרך.

ספר ביכורים מאת לינדה מזרחי־אמזלג. “תפסתי אותך” הוא ספרה הראשון מתוך טרילוגיית גולד

פרק ראשון

פרק 1

עיניי חיפשו את מטרתי בעדשת המצלמה, הוא עדיין לא הופיע. ישבתי באוטו מול מלון ויקטורי הנמצא ברחוב צדדי במנהטן, ותהיתי מה השעה. הצצתי בשעון, 22:50, הוא מאחר בעשרים דקות. כבר חודשיים שאני עוקבת אחרי מר קופר, ולפי בירורים שעשיתי, הוא כבר היה אמור להגיע. אולי הוא ביטל? אולי הוא יודע שאשתו חושדת בו, או שגילה שאני עוקבת אחריו? בעודי ממתינה בתסכול, הבחנתי בו צועד לכיוון המלון. האקשן מתחיל, חייכתי לעצמי. הם לעולם לא מאכזבים! לא אותי, בכל אופן. צילמתי אותו נכנס למלון, ומיהרתי לצאת מהאוטו אל החום המוכר של חודש יולי בניו יורק, בידי תיק מיוחד ובו מצלמה נסתרת.

לבשתי שמלה שחורה צמודה בעלת כתפיות דקות ונעלתי נעלי עקב אדומות, שערי החום והחלק היה פזור והגיע עד אמצע גבי בתספורת מדורגת. את הפוני, שהגיע עד קצת מתחת לעיניי, הסטתי לצד ימין. התלבשתי בהתאם לסיפור הכיסוי שבחרתי: דייט שהבריז לי.

פסעתי במהירות לעבר המלון. השומר בכניסה פתח למעני את הדלת בחיוך קל ונגע בכובעו. "ערב טוב, גברתי."

הנהנתי בראשי ונכנסתי ללובי, שלא היה מפואר במיוחד. מצידו האחד ניצב דלפק קבלה, שמאחוריו עמדו שני פקידים לבושים בקפידה, ומצידו השני, סמוך למעליות, מקומות ישיבה ומזנון קטן המציע שתייה וקינוחים. עיניי נעצרו בעמדת הקבלה, שם עמד מר קופר ודיבר עם אחד הפקידים, שהצביע לכיוון הבר. הבחור שלי החל לצעוד לכיוון, ומיד הלכתי אחריו ולחצתי על הלחצן שבידי כדי לצלם אותו במצלמה הנסתרת. נכנסתי לבר וראיתי אותו מניח את ידו על גבה של בחורה, שישבה ליד הבר. הוא רכן אליה, נישק אותה קלות על קצה שפתיה והתיישב לידה. הם התחילו לדבר ונראו נינוחים ומחויכים.

הבר היה ארוך ומרשים. הדלפק עשוי עץ, ומאחוריו, על הקיר, היו מדפים מלאים במשקאות חריפים וביינות. לא רחוק משם היו פזורים שולחנות וכיסאות עץ מרופדים וכן רחבת ריקודים. התיישבתי ליד הבר, וראיתי שמר קופר מזמין שתייה.

לאחר כמה שניות ניגש אליי הברמן. "ערב טוב, מה תרצי להזמין?"

"שמפניה, בבקשה."

"מיד," ענה בחיוך והתרחק.

בדרך כלל איני שותה במהלך העבודה, אבל התיק הזה היה ארוך ומעייף, והייתה לי ההרגשה שעוד מעט אני מסיימת אותו, כך שכמה לגימות קטנות לא יזיקו, שכנעתי את עצמי.

הסתכלתי לעבר הזוג בחצי מבט, לא רציתי למשוך תשומת לב ולהסתכן שיבחינו במבטיי. בינתיים השמפניה שהזמנתי הגיעה. הרמתי את הכוס, לגמתי מעט מהמשקה והסתכלתי סביבי, כאשר הברמן הסיח את דעתי ושאל, "את מחכה למישהו?"

"חיכיתי, אבל הוא הודיע לי כרגע שלא יגיע. פגישת עסקים דחופה," הסברתי לו.

הוא חייך ואמר, "ההפסד כולו שלו."

הנהנתי בראשי וחייכתי חיוך מאולץ, לא הייתה לי סבלנות לשיחת חולין. בזווית העין הבחנתי שהמטרה שלי מתכוננת לעזיבה. הבחור נעמד כדי לשלם וחשבתי לעצמי שהגיע הזמן! הוצאתי כסף מהתיק, שילמתי לברמן והלכתי היישר לכיוון המעליות. מר קופר והאלמונית שלו הלכו לקבלה לקחת את המפתח לחדרם, ואני בינתיים צילמתי אותם. המעליות היו משמאל לקבלה כך שהם עמדו בגבם אליי ולא הבחינו בדבר. החזקתי את הטלפון הנייד צמוד לאוזני כאילו אני באמצע שיחה וחיכיתי שייכנסו למעלית. התעכבתי קצת בכוונה ונכנסתי אחרונה כדי לראות על איזו קומה הוא לוחץ. יחד איתנו נכנסו זוג נוסף ובחורה.

המעלית החלה לעלות ונעצרה בקומה השלישית, הבחורה יצאה והמעלית המשיכה בדרכה. כאשר הגיעה לקומה החמישית היא נעצרה, הדלתות נפתחו והבחור והדייט שלו יצאו. השתהיתי מעט, ושנייה לפני שהדלתות נסגרו לחצתי על הכפתור כדי לפתוח אותן שוב. חייכתי לעבר הזוג שהסתכל עליי המום.

"לא שמתי לב שזו הקומה שלי," אמרתי בהתנצלות, עטיתי על פניי מבט נבוך ויצאתי מהר למבואה של המעליות. דלת המעלית נסגרה ואני הצצתי בזהירות לראות לאיזה צד הם פנו.

סובבתי את ראשי ימינה וראיתי אותם מתנשקים בלהט מחוץ לדלת חדרם. מר קופר תפס בידו האחת בחוזקה את אחוריה ובידו השנייה פתח בזריזות את דלת החדר. התחלתי ללכת לכיוונם ולצלם תמונות בלי הפסקה. כיוונתי את המצלמה הנסתרת לעברם והסתכלתי במסך הקטן שעל הלחצן שבידי כדי לראות מה מצולם. במילה אחת - אוצר! חלפתי על פניהם לאט ובארשת רגועה, אך בפנים, ליבי דפק בפראות. הם נכנסו לחדר.

חייכתי לעצמי. זהו! עוד תיק מוצלח הגיע לסיומו. סוף־סוף העבודה הקשה נגמרה. לרגע חשבתי על גברת בוורלי קופר ועל תגובתה כשאראה לה את התמונות של בעלה עם אישה אחרת. זה היה החלק הקשה בעבודתי, המבט על פניהם של לקוחותיי, כאשר חששותיהם הגרועים ביותר מתממשים. תמיד יש בליבם תקווה קטנה שהם טועים, ושהמרחק נוצר בגלל לחץ בעבודה או בגלל סיבה אחרת, כמו בסרט "הנרקוד?" עם ריצ'רד גיר, שרצה בסך הכול ללמוד ריקוד. בקיצור, רק לא בגידה. השבוע מצפה לי יום לא נעים, כשאזמין את בוורלי לפגישה ואודיע לה על ממצאיי.

יצאתי מהמלון ונסעתי לביתי. מצאתי חניה ממש ליד הבניין, והרגשתי שזהו סיום טוב ליום טוב!

נכנסתי לבניין ועליתי ברגל לקומה השנייה, פתחתי את הדלת ונכנסתי הביתה. הנחתי את התיק על הדלפק במטבח שבצידו הימני של הבית וחציתי את הסלון, שבמרכזו עמד שולחן עץ קטן מול הטלוויזיה, ועל הקיר תלויה תמונת ליתוגרפיה "הריקוד" של אנרי מאטיס

חלפתי על פני חדר השירותים והאמבטיה ולא התעכבתי מול חדרה הריק של סקרלט, השותפה שלי שעברה לגור עם החבר שלה. נכנסתי לחדר השינה שלי, התפשטתי ומיהרתי להתקלח ולהחליף בגדים למשהו נוח. לאחר מכן ארגנתי את דבריי לבוקר. כשסיימתי הכול, נשכבתי במיטה ונרדמתי ברגע שראשי נגע בכרית.

מה חשבו הקוראים? 1 ביקורות
sararn
6/7/2021 22:59
תפסתי אותך / לינדה מזרחי יהלומים הוצאה לאור אתחיל בזה שרצתי ?????לקנות את הספר הבא בסדרה. כי הסוף של הספר גרם לי לרצות עוד ודחוף. הספר הוא ראשון בטרילוגיית גולד. וכשמו כן הוא זהב.?? קייט עובדת ?? על מנת להתקדם בכוחות עצמה. צנועה ולא רוצה טובות מאף אחד. אני ממש מעריצה אותה. הוא בחור חתיך שיש לו מלא ואני אומרת מלא כסף ??????אבל בלי טיפת אימון באף אחד. בראש אני כבר רואה את התסריט. ??? אבל הסופרת כל הזמן משנה לי את הכיוון ?? וגורמת לי לתכנן כל פעם מחדש את הסוף. והסוף אמאאא אני לא מוסיפה מילה. כמו שכתבתי רצה להתחיל עם הספר הבא. ממליצה כבר אמרתי?
המלצות נוספות עבורך
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי 29 ₪
קינדל 28 ₪
דיגיטלי 20 ₪
מודפס 70 ₪
דיגיטלי 25 ₪
מודפס 70 ₪
עוד ספרים של יהלומים - הוצאה לאור
דיגיטלי66 ₪ 49 ₪
מודפס196 ₪ 99 ₪
פסח בביבוקס
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 50 ₪
פסח בביבוקס
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 50 ₪
דיגיטלי66 ₪ 45 ₪
מודפס196 ₪ 99 ₪
פסח בביבוקס
דיגיטלי35 ₪ 25 ₪
מודפס98 ₪ 50 ₪
דיגיטלי165 ₪ 125 ₪
מודפס299 ₪ 199 ₪
עוד ספרים של לינדה מזרחי
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il