דף הבית > ללא כותרת
ללא כותרת
הוצאה: ספרי ניב - הוצאה לאור
תאריך הוצאה: 02-2023
קטגוריה: מתח ופעולה פרוזה מקור
מספר עמודים: 150

ללא כותרת

         
תקציר

"היא הייתה מדהימה בעיניו. על הנייר היא הייתה רגילה, שיער חום עם עיניים חומות, ספק גדולות ספק בולטות. הוא לא יכול היה להצביע על מה כבש אותו, העיניים שנראו כאילו היא יצאה מסרט ישן, או החיוך שגרם לו לבהות לה בשפתיים בכל פעם שהם דיברו" - ללא כותרת.

 

דיוויד רום הוא יועץ קונסולרי שנרדף בעולם על ידי רוצח סדרתי. המשטרה הישראלית חוקרת את מקרי הרצח כאשר המטרות של הרוצח נראות אותו דבר ולכולן יש מכנה משותף - דיוויד. ללא כותרת הוא ספר מטלטל שיוצא למסע אחרי סיפורם המצטלב של יועץ קונסולרי ורוצח סדרתי, על פני השטח כל כך שונים, עד שנחשפת התמונה המלאה.

 

נורית מעטוק היא עורכת דין פלילית פעילה, בעלת תואר ראשון במשפטים בהצטיינות במכללה האקדמית ספיר ותואר שני במשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים. ספרה הראשון ללא כותרת מייצג קונפליקט בין הפנימי לחיצוני, והוא סוחף את הקורא בניסיון לפתור אותו.

פרק ראשון

 

זה היה בוקר נפלא. הוא אהב בקרים כאלו, אהב להתעורר ולהרגיש על פניו את השמש מבעד לווילון, מלטפת את לחיו. הוא חשב לעצמו שאומנם זאת לא הפעם הראשונה שהוא מתעורר ביקיצה טבעית כזאת, אבל משהו אמר לו שהפעם הזאת שונה מן האחרות. משהו אחר עמד באוויר, תחושה אפרורית כזו, תחושה של מלנכוליה. הוא קם מהמיטה בחדר המלון שבו שהה, הרים אט-אט את בגדיו וצפה בה ישנה. היא הייתה כל כך יפה, הוא היה יכול להישבע שמכל אלו שהיה איתן לאחרונה, היא הייתה היפה ביותר. לרגע תהה עד כמה הוא יעבור בטרם ימצא את האחת שהוא לא יצטרך לעזוב, או גרוע מזה, להשאיר לתמיד. הוא ידע שבסוף מישהי תגיע והוא יצטרך להפסיק, אבל תהה איך הוא יוכל. הוא נכנס לשירותים, צחצח שיניים, השפריץ קצת אפטרשייב ואפשר לעצמו לנדוד במחשבותיו. כשהוא יצא, היא כבר הייתה לבושה, והוא תהה למה הן תמיד חייכניות כאלו. "היי," היא אמרה. "היי בחזרה אלייך," הוא השיב. "אני צריכה ללכת, אני עוד מעט מתחילה לעבוד," היא הטתה את ראשה הצידה, כאילו מחכה לתשובה ממנו. "כן, גם אני, יש לי המון עבודה," הוא השיב בטון המתכתי שאפיין אותו. "אז, אני אזכה אי פעם לדעת מי הזר שהזמין אותי למשקה במסיבה?" היא גלגלה עיניים בפזיזות וחייכה אליו. "אני צריך קודם להכיר אותו כדי להכיר לך אותו," הוא אמר. היא הסתכלה עליו בפליאה, חצי מחייכת חצי מבוהלת. הוא סימן לה להתקרב ולקח לה שנייה עד שהיא התקרבה אליו, מושיטה את ידה לאחוז בו. הוא הושיט את ידו, אחז בצווארה וקירב את שפתיה לשפתיו. היא נישקה אותו חזרה, נשיקה אחת תמימה. מבלי ששמה לב הוא הוציא מזרק שהחזיק מאחורי גבו. נדרשה דקירה אחת קטנה בקושי מורגשת, וכעבור פחות מחמש דקות הוא כבר החזיק אותה בידיו, מעולפת.

 

מה חשבו הקוראים? 0 ביקורות
המלצות נוספות עבורך
עוד ספרים של ספרי ניב - הוצאה לאור
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 101 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 92 ₪
דיגיטלי 44 ₪
מודפס 118 ₪
דיגיטלי 35 ₪
מודפס 84 ₪
דיגיטלי 40 ₪
מודפס 85 ₪
דיגיטלי 45 ₪
מודפס 84 ₪
הירשמו לרשימת התפוצה של ביבוקס
Powered by blacknet.co.il